Jump to content



Коя е по-голяма циганка


Коя е по-голяма циганка  

33 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Често възниква спор за това коя е по-голямата циганка. 

Гласувайте по съвест, като няма да е зле да внесете малко обосновка, по възможност и факти.

Галена прави кючеци и дружи с мангалската фамилия Стораро.

Преслава овърша фамилия Стораро, би й шута и я замени с фамилия Грингови. Напоследък се появява предимно в цигански компании. Нерядко е приличала на мангасарка. Илиян я е бъзикал за циганския й екс-нос. И т.н., и т.н. 

Коя е по-автентичната мангалка? Моля, заповядайте! 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, THE IIconic каза:


Иска ли питане? Даже и балет от циганската махала в Смядово си е взела!

 

 

Не точно. Преслава си е истинска циганка, чуй искаш ме. Не че има лошо, ето показва че дори от този етнос успяват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече и двете се поскриха и не им личи толкова, но и двете са. Все пак в случая гласувах за Преслава защото образа от “права е жената знае си цената” е оставил травма в съзнанието ми за цял живот, дори като чуя думата “циганка” в лош смисъл, точно това изниква в съзнанието ми с големи, кръгли златни обеци. Не помня дали Преси ги има в клипа, но поради някаква причина така съм я запомнил. Бога ми, не се бъзикам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Ростислава, ти ли си:laughing:

Тамън, четейки предходния коментар, понечих да взема линк към Слънце мое, и си ме отменил! Мерси! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете са бесни циганури, ама Смядово е по-сладко цигане. От време оно и личи, че е от изтупаните мангасарки, докато мадам “Къде ми е носа” мирише на най-евтиния шалвар, продаван по селските битаци покрай Толбухинско.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато едната не е пускала гадости като "Готина и готин" от началото на кариерата си, то другата тамън миналата  година се включи в ежегодния гюбек на Стораро таргетиран към малцинствата, и сега се очаква нова мазнотия със Стораро-младши. Такива са фактите, съжалявам. Ако Галя желае да я възприемат като лъскава нециганка, по-добре да спре с тия трикове, иначе язък за тоалетите за 5-6 цифрени суми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Gerganafen каза:

Докато едната не е пускала гадости като "Готина и готин" от началото на кариерата си, то другата тамън миналата  година се включи в ежегодния гюбек на Стораро таргетиран към малцинствата, и сега се очаква нова мазнотия със Стораро-младши. Такива са фактите, съжалявам. Ако Галя желае да я възприемат като лъскава нециганка, по-добре да спре с тия трикове, иначе язък за тоалетите за 5-6 цифрени суми.

Обективно погледнато, бих предпочел Майкъл да пусне някой як гюбек, ама от сърце дет се вика, по бих я възприел като изпълнител, за разлика от поредната боза, дето и феновете и не харесват, въпреки че тука ни убеждават в друго. Дет се вика, на душа и боя е, да си направи собствения кеф най-малкото. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Преса много й ходят песни като Патрон даде, не разбирам защо ни лишава, какво чака? Сигурно на старини ще издава албуми с ромски фолклор, защото българският няма да й е интересен. Дано! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

На Преса много й ходят песни като Патрон даде, не разбирам защо ни лишава, какво чака? Сигурно на старини ще издава албуми с ромски фолклор, защото българският няма да й е интересен. Дано! 

 Аз не виждам защо трябва да чака до старини. Касетките и бездруго са на ретро-мода, само Митьо да издуха прахта от машинарията за производството им и да почват. 

И със сигурност няма да им се налага да пускат фалшиви новини как била продала 2 тиража от по николко бройки. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабо ме вълнува кой какви гюбеци е праскал или какви песни е пускал преди 15 години. Вълнува ме манталитета, интелекта и поведението на хората. По тези параграфи Галена се е доказала като по-умен  човек, който съобразява поведението си според ситуацията и се държи уместно. Преслава за сметка на това се показва като дивачка, алчна, нечестна, мързелива, а в последните години и като истинска глупачка. Така, че мангасар на десетилетието: Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какъв аргумент само пречетох в подкрепка на това, че Галена била циганката: Била участвала в миналогодишния номер 1 хит на жанра - Шефката. Ейй, очите ви изобде тая песен.

И само да вметна, че от десетки хора, които чух да я слушат, нито един не беше циганин. Родили сте се в грешната държава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Слабо ме вълнува кой какви гюбеци е праскал или какви песни е пускал преди 15 години. Вълнува ме манталитета, интелекта и поведението на хората. По тези параграфи Галена се е доказала като по-умен  човек, който съобразява поведението си според ситуацията и се държи уместно. Преслава за сметка на това се показва като дивачка, алчна, нечестна, мързелива, а в последните години и като истинска глупачка. Така, че мангасар на десетилетието: Преслава.

Преса си е еквивалент на Саша Рико, Рокса, Сиси и подобни. И дружи с такива. И да не е мангалка по рождение, което ме съмнява, вече достатъчно е попила манталитета и го възпроизвежда. Трудно ми е да я сравняваме като човек с българките. А Шефката си е противен гюбек, но повече се кльопа от българите. Мангалите си слушаха версията на Фантазия. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Преса си е еквивалент на Саша Рико, Рокса, Сиси и подобни. И дружи с такива. И да не е мангалка по рождение, което ме съмнява, вече достатъчно е попила манталитета и го възпроизвежда. Трудно ми е да я сравняваме като човек с българките. А Шефката си е противен гюбек, но повече се кльопа от българите. Мангалите си слушаха версията на Фантазия. 

И на мен понякога ми харесва да се държа като мръсен простак или кълняща циганка, но това е за забавление и лиготия. Човек трябва да знае кой е всъщност и да не допуска да се обезличи без значение с кой дружи.

Наистина е интересно, че постоянно я влекат Азисовци, Гринговци и Софита, Стораровски сексуални партньори. Тя въобще има ли приятели българи?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

И на мен понякога ми харесва да се държа като мръсен простак или кълняща циганка, но това е за забавление и лиготия. Човек трябва да знае кой е всъщност и да не допуска да се обезличи без значение с кой дружи.

Наистина е интересно, че постоянно я влекат Азисовци, Гринговци и Софита, Стораровски сексуални партньори. Тя въобще има ли приятели българи?

И аз се лигавя и имитирам, но това е друго. И Фатме го може, пък не я набеждаваме да е мангалка!

1. Преса има ли приятели?

2. Да, май само с такива се мъкне.

3. Извод - няма приятели, защото с такива трайни дружби няма да има. Ползуват се по мангалски - изгода, далавера, аванта, кяр, файда и келепир да има! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песни като Шефката и Да вдигнем шум примерно ако не гледаме само Галена не се вписват в представата ми за модерна продукция, каквато уважавани певици би трябвало да предлагат. Самата Галена явно не е съвсем ок с тая песен - ту била нейна, ту не била... Ако наистина си я харесва, да се беше бръкнала за клип, а не да излиза с мизерно слайдшоу съдържащо само снимки на Тони. Не съм отричал, че е хит, но това не променя мнението ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

И аз се лигавя и имитирам, но това е друго. И Фатме го може, пък не я набеждаваме да е мангалка!

1. Преса има ли приятели?

2. Да, май само с такива се мъкне.

3. Извод - няма приятели, защото с такива трайни дружби няма да има. Ползуват се по мангалски - изгода, далавера, аванта, кяр, файда и келепир да има! 

Най-трайната дружба на Преслава е с Галена. Галена, която й търпя номерата над 10 години. И аз съм много търпелив човек, разбирам я. От една страна това е позитив, от друга: тъпо е, когато си си загубил времето в търпение нещо да се промени, а то само по-зле да става. Все пак - шансове и 2-ри и 5-ти са й били дадени на толбухинската. Не е като да може да каже "Ама, аз щях да се поправя". Ти, мургава, ехидна интригантке, нямаш оправия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Песни като Шефката и Да вдигнем шум примерно ако не гледаме само Галена не се вписват в представата ми за модерна продукция, каквато уважавани певици би трябвало да предлагат. Самата Галена явно не е съвсем ок с тая песен - ту била нейна, ту не била... Ако наистина си я харесва, да се беше бръкнала за клип, а не да излиза с мизерно слайдшоу съдържащо само снимки на Тони. Не съм отричал, че е хит, но това не променя мнението ми.

Гаранция че не от нея е зависело за клипа ;) Иначе кво означава модерна продукция или е нужно да напомник коя Пара бизде беше начело на българския ютуб цяла 2018, че гледам и половината от тази? 

Да не говорим че съсипаха хубава чалга с тия ала "много искаме да сме поп" бози дето бълват на конвейер.  #самоистинскитемазнотии

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Гаранция че не от нея е зависело за клипа ;) Иначе кво означава модерна продукция или е нужно да напомник коя Пара бизде беше начело на българския ютуб цяла 2018, че гледам и половината от тази? 

Да не говорим че съсипаха хубава чалга с тия ала "много искаме да сме поп" бози дето бълват на конвейер.  #самоистинскитемазнотии

Аз не казвам да правят само поп бози, даже от Галенините само #МамаУраган ми харесва наистина. Но пък не ми е по вкуса и другата крайност - мазния гюбек. Например Феноменален си е ок комерс, Сърце и Паника съм ги похвалил в съответните теми. Изказвам лично мнение и само във форума, не съм тръгнал да й пиша да й давам акъл или да се опитвам да я засегна уж завоалирано както правят някои с Преса. А какви са в живота слабо ме вълнува, аз гледам медийния образ и продукция - няма да живея с тях, че да ми пука коя каква е в ежедневието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Песни като Шефката и Да вдигнем шум примерно ако не гледаме само Галена не се вписват в представата ми за модерна продукция, каквато уважавани певици би трябвало да предлагат. Самата Галена явно не е съвсем ок с тая песен - ту била нейна, ту не била... Ако наистина си я харесва, да се беше бръкнала за клип, а не да излиза с мизерно слайдшоу съдържащо само снимки на Тони. Не съм отричал, че е хит, но това не променя мнението ми.

Шефката си има клип, въртян по Фен Телевизия. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...