Jump to content



Online : Глория - Любима, 2019


Препоръчани коментари

Над 1 година без нова песен и ни предлага същото - пято, сдъвкано и изплюто! Аман!

Аз това, и като песен, и като клип, по нищо не го различавам от "Не те давам", "Добре дошла скитнице" и каквото още беше пускала напоследък.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По пристрастие - хареса ми! Реално погледнато обаче, както казаха, нищо ново за Глория. Иска ми се да бъде по-различна и продуктивна, защото е една от любимите ми певици. Дано това е началото, че отдавна го чакаме! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне е по добре от предните и. Но не е нещо, с което да впечатли, но поне е слушаемо. И това не е малко в днешно време за Глория. В нейната глава сижурно си мисли, че пуска страшен хит. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, stereoto_ каза:

Ох, не става. Чакам следвщата... 

Познато, изтъркано, познато, изтъкано .. Жалко! 

Следващата няма да е по различна. :1000(29):

Не ми харесва. Изтъркано до болка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понякога се чудя дали не е по-добре постепенно да пропаднеш, опитвайки се да издаваш разнообразна продукция както Анелия, вместо да “пазиш репутация” с втръснал от години стил, без капка, ама капка промяна. 
Много е зле човек, наистина, как не я е срам тая жена, различава ли си песните и клиповете вече? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф... при наличието на толкова много инструменти да залагаш пак на тоя втръснал ТРОМПЕТ... аре малко усилие, егати.

Яки са куплетите, припевът зарибява без неуспешната рима накрая обаче, но е слушано и неразличимо.

И пак две видеоверсии ще предложи, вместо 1 сносен и готин клип. Всяка година едно и също.

Дори изтърканите й сръбски идолки са къде къде по-иновативни и експериментират - и с автори, и с дуетни партньори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми текстът, изпълнението и Глория разбира се, но отново предлага клише, което обаче не идва само от това, че винаги работи с Калин, ами и от това, че на нея самата и е втълпено, че трябва да отстоява себе си, и че ако направи нещо различно, значи изневерява на стила и името си. 

Песента не е лоша, но да я бяха направили по-различна от предходните, които пусна, защото напомня на "Докосването", "Скитницата", "Стрелците", "Не те давам", "Циганите" и още много. Да не говорим и с този изтъркан тромпет. Защо и трябва да си уеднаквява до толкова песните? Не видя ли, че изброените от мен не пожънаха особен успех? 

За поредната еднаква ТВ версия не ми се и коментира. Знаем от 25 години, че Глория е красива жена, стига вече имиджови версийки, колкото да отбием номера. Та тя преди 20 години пускаше по-добри клипове. Ми амбицирай се малко бе жена, виж една Камелия или Емилия с 20+ години кариера какво правят. А тя от такъв новатор на времето и такъв боец, в какво се превърна и какво предлага. Щом и е кеф да е на ниво Екстра Нина да продължава. Ми разчупи се малко - видяхме в едни "Лятно пълнолудие", "Хипноза", "Можеш ли да ме обичаш" от 2009, "Двойна игра"  как и се получи, защо сега да не може, нищо не и липсва. 

Видно е, че сякаш предлага нова продукция насила и хич не и пука. С "Любовта настоява" и се получи и още ме е яд, че не я заби на живо на миналия концерт, а реши да пее никому неизвестни песни. 

Пак може да си е Глория и да предлага качествен поп-фолк (както го е правила преди) без да прави копия на свои песни. 

Само с един качествен проект няма как веднага да върне позиции. Виждаме една Райна (която никак не е цвете за мирисане), че до преди 2016 (с леки изключения), нямаше отявлена масово популярна песен, но с опити и постоянство и се получава, къде повече, къде по-малко. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми допада. Личи си просто, че иска да пее за това. Кефи ме припевът, танцувална е. Да, изтъркан е тромпетът на фона на други инструменти. Да, била е мега новатор като звук и очакванията към нея са двойни. Разбирам всички. Ама това си е тя. Може би е период, в който иска такива теми, ритъм, визии и клипове. Важното е човек да е отпуснат и да му идва отвътре. Аз вече разсъждавам по-различно. Като фен съм изисквал и критикувал много, обаче си смених гледната точка и нагласата, за да не се натоварвам. В крайна сметка има ли мелодия и пеене в песните си, има. Нейни ли са си, нейни са. Простотии ли са, не са. Кали, Джена и други имат парчета в подобна стилистика. Нейната не е никак лоша. Кефи ме мазната част с тромпета накрая, създава ми настроение. Като правеше тежки неща като "Утре ще е по-добре", чудеса ли станаха? Нека пее каквото иска. Не я оправдавам, просто вече я разбирам и успявам да видя хубавото и в песни като тази. Жанрът е тотална клоака, за да изкарвате точно нея дъно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша, но е далеч от "старата" Глория и ефекта repeat.

Не знам защо е зациклила така, а уж нова любов..... Според мен готви още поне една песен, дано тя да е по-добре!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Mira21 каза:

Не е лоша, но е далеч от "старата" Глория и ефекта repeat.

Не знам защо е зациклила така, а уж нова любов..... Според мен готви още поне една песен, дано тя да е по-добре!

Вероятно със същия клип. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Mira21 каза:

Е как, Гърция, море, плаж, коси - Гранация! Мисля, че само роклята ще е различна!

 

 

Тя май я показа на някаква снимка. Пак беше на плаж. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не и не! Ужасни песни пуснаха тази есен с няколко изключения, никога есента не е била толкова скандална. Глория в една година ли е заснела десетина песни и смята да ги пуска в средата на есента, с малко море и плаж, тук дори я няма и зарибявката от "Скитницата", там поне беше някакво по-нахъсано, а тук едно лежерно, заспало въпреки опита с отсвира. Превърна се в Тони Дачева, не че е лошо, но не мислех, че ще се откаже толкова рано. Сръбските й идолки ще им издигнат паметници, нея ще я забравят продължи ли по този начин. И тя, и Ивана много ме разочароваха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...