Jump to content


Малката ft Емрах - Последната такава


Препоръчани коментари

По трудно смилаема ми е на първо слушане. Но пък повече напомня на песните на Ванеса от перипда в Ара. Но е малко безлична сякаш. Едни същи чупки във всеки клип. Идва ми банално... 

Включването на Емрах е силно. 

 

От Пайнер са луди да напукат толкова продукция за дни... Само една ще види тренда и другите ще минат и заминат. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

2 песни на Умрях излизат в 2 поредни дни - започва се с бълването и помпането от татко мечок. Явно във Фикуса вече не вижда музикално бъдеще и пренасочва усилията към друго отроче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен песента много ми напомня на Джулия дето има с едно куче в едно джакузи, не помня името в момента. Иначе изпълнението на Емрах е много добро. Тия малки пикльовци да ги слушаш без да ги гледаш е истинска наслада за ухото, много добре звучат с Теофиков, страшно приятни гласове! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

На мен песента много ми напомня на Джулия дето има с едно куче в едно джакузи, не помня името в момента. Иначе изпълнението на Емрах е много добро. Тия малки пикльовци да ги слушаш без да ги гледаш е истинска наслада за ухото, много добре звучат с Теофиков, страшно приятни гласове! 

"Твоя бях"? Прилича, да.

Защо в на Яница песента "ебава" го цензурираха, а тук - не?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефи саксофона в песента, а иначе наистина много прилича на "Твоя бях" на Джулия и се чудех откъде ми е позната. Тематика - вече една и съща. Клипът е добър, на прилично ниво. С тоя дразнещ и инфантилен псевдоним обаче няма как никой да не се ебава, то вече  се ебават с теб как ли не. Ще търпиш! А иначе приличен проект. Емрах.... започва се и с неговото голямо лансиране. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Blueberry каза:

"Твоя бях"? Прилича, да.

Защо в на Яница песента "ебава" го цензурираха, а тук - не?

Защото Яница вече получи глоба за клипа на "Върнах ти го" и явно не й се рискува.😄

Иначе на мен, поне началото, ми напомня на:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зле. Ако такива песни ще пеят на концерта лошо. 

Почти перфектен част 3. Пашев да се гръмне. 

Втора поредна песен е с елече и без сутиен и си мята ръцете с цел аха да си покаже гърдите - еми не е интересно. Не сме 2004. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме кефи, въпреки че поне е нещо по-различно. Пак ще кажа, тази жена имаше брутални песни, нямаше нито една слаба за мен до момента, в който не стана Малката и започна да опитва да зарибява тийновете. Текстът е скандален на места, "бях с тебе като фалира" или нещо подобно, whaaaat? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина в Ара Ванеса нямаше слабо, и тази песен е единствената от новия й период, която напомня на старите й песни. Дано продължи в този стил. Много съм доволен този път, и включването на Емрах е силно. Обаче май прекалява с голотата - половината коментари са как мрази дрехите, "Подайте й тениска" и т.н.:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Наистина в Ара Ванеса нямаше слабо, и тази песен е единствената от новия й период, която напомня на старите й песни. Дано продължи в този стил. Много съм доволен този път, и включването на Емрах е силно. Обаче май прекалява с голотата - половината коментари са как мрази дрехите, "Подайте й тениска" и т.н.:roll1:

Подкрепям!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...