Jump to content



Преслава и Галин - Така ни се пада


Fast

Препоръчани коментари

преди 10 часа , petya1 каза:

Само тази мания да и копие на Галена е плашеща. Не мога да разбера по нейна или по идея на стилистите, но вече във втори клип я докарват като копие на Галена. Опирацията също допринася доста за тази прилика, но поне стилово можеше да избягва тези сравнения. В такива случаи коментарите,че Галена била компрексирана от нея, звучат направо смехотворно. Когато всичко друго сочи обратното. 

Аз продължавам да си мисля, че последно време стилистите им черпят от един и същ извор. Иначе Преси е имала визия с бретон още в далечната 2007 г. в клипа на "Нищо друго" .

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Аз продължавам да си мисля, че последно време стилистите им черпят от един и същ извор. Иначе Преси е имала визия с бретон още в далечната 2007 г. в клипа на "Нищо друго" .

 

Екипът на Преслава следва Галена и нейния екип от доста дълго време в инстаграм и харесват нейни публикации.  Общо взето екипите на почти всички изпълнители екипите я следват. Та се съмнявам да не са й виждали визиите. Според мен е търсен ефект. 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда. Прекарах се. Пуснах да я гледам със звук, а тряяше обратното - без видеото :D

Иначе е много актуално да снимат в клипа две мумии - и да го пуснат тематично около седмица преди Хелоин. Просто ми дойде някак неочаквано и ша тряя си резервирам час да ми леят куршум. Ако не друго, родните врачки с металургична специализация няма да останат гладни в близките дни. 

Изобщо - трака отдолу долу-горе биваше, въпреки че май сме го слушали вече, ма то кое ли не сме вече. Изпяването смуче, дуета между съселянието е позакъсял с поне две петилетки, гласовете им ма хич не си пасват, а клипа е егати скуката, само фен на Пепа с кълцания нос може да се впечатли, и то щото други клипое не гледат. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента си остава посредствена, но съм зарибен, от мъки да я слушам отново отново заради Преслава ми се наби в главата, какво да се прави. 
Ако беше само на Галин обаче не бих си я пуснал втори път, но нали за това са лидерките? Да диктуват какво да се слуша, еми...  не ми е за първи път да съм се зарибил по песен в последствие заради изпълнителя. 
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Vancho каза:

Слабичка е песента. А текста е наблъскан с толкова клиширани фрази... 

Чуй я пак още 5 пъти и си редактирай коментара, мерси, целувки!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Blueberry каза:

Чуй я пак още 5 пъти и си редактирай коментара, мерси, целувки!

Редактирай ми коментара и пиши каквото искаш. Разрешавам. 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Тотален хит е, в петък направо разцепи, а някои я опрделеиха като сезонно парче, тя тепърва набира скорост, само от фен клипове какви гледания прави. Аз също я преоткрих, но не съм очаквал, че хората така са я научили последния месец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...