Jump to content



Емрах и Тони Стораро - На твое място


Препоръчани коментари

преди 30 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Е за къв чеп са го изтрили?

Авторски права? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

От чутото/видяното е голяма тъпня.

Това "тате, тате"  е направено да ни се набие в главите чий син е малкия турчин ли?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О брутална е песента. Само мелодията е ужасно мазна, но иначе докато пеят е много приятно за слушане. Дано излезе с хубаво качество в официалния канал, ще я скъсам от слушане тая песничка! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз това нещо като хит не го виждам. Мина модата на тези песни, ала "Кажи ми като мъж на мъж". Не сме 2013.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А “Пайнер” е името на уж най-голямата и успешна музикална компания в България. Смятай щом тя е на такова ниво, какво остава за всички останали. Положението е плачевно не, ами направо приключило трагично, няма да се оправи никога. България и всичко тук е заседнало в 1999. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възможно ли е тази песен да си остане с неуредени права и тези качвания и изтривания да са просто парлама, а реално изобщо да не бъде издадена официално... просто да се завърти из интернет от други канали и да не търсят отговорност от "Пайнер" в последствие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , retr0 каза:

А “Пайнер” е името на уж най-голямата и успешна музикална компания в България. Смятай щом тя е на такова ниво, какво остава за всички останали. Положението е плачевно не, ами направо приключило трагично, няма да се оправи никога. България и всичко тук е заседнало в 1999. 

През 1999г. имаше какви песни и хитове. Няма никакво място за сравнение с днешната плачевна картинка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текст "тате-сине" тип дуета с Фикуса от 2013, мелодия позната на българската публика пак от някъде тогава, за главна роля са взели възможно най-гадната кифла с букли, джуки и половин метър мигли. Пълен минус - целият "проект" лъха на ретро, но в лошия смисъл. Иначе от Сторарови Емрах ми е най-поносим, дуета с Емилия кефеше доста, но просто това не се е получило според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...