Jump to content



Анелия - Гъзарка


Fast

Препоръчани коментари

Излишно дълга песен, не бих я слушал в домашни условия доброволно втори път. Клипът е неадекватен, както  и песента. Толкова ме кефи Анелия, обаче в последните ѝ песни са потрес. Все пак може и да се получи като хит, защото такова звучене се котира, успех.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Излишно дълга песен, не бих я слушал в домашни условия доброволно втори път. Клипът е неадекватен, както  и песента. Толкова ме кефи Анелия, обаче в последните ѝ песни са потрес. Все пак може и да се получи като хит, защото такова звучене се котира, успех.

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия си подсигури поне година присъствие в клубовете с този мазен хитак. Всъщност тя пробва и с умерени и с балади и то никак лоши неща, но явно това се котира най много. Всичките започнаха да работят и търсят звученето на Азис в песните си. Това виждам. Беше неизбежно. Рядко харесвам мазно, но това влиза много добре. 

 

Клипа е брилянтен, но наистина малко неудачен за подобна песен. На тази песен стои малко като похабен. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Starboy каза:

Излишно дълга песен, не бих я слушал в домашни условия доброволно втори път. Клипът е неадекватен, както  и песента. Толкова ме кефи Анелия, обаче в последните ѝ песни са потрес. Все пак може и да се получи като хит, защото такова звучене се котира, успех.

Това е!!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що за малоумен текст... що за клип на кючек???? Някакви римски истории и после "голяма си гъзарка", честно казано се посмях :D 

Това не мисля втори път да го пускам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

Що за малоумен текст... що за клип на кючек???? Някакви римски истории и после "голяма си гъзарка", честно казано се посмях :D 

Това не мисля втори път да го пускам.

Римски истории и после... първата световна война, който е режисьор на това - да се застреля.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май искаше да повтори ефекта на клипа "Да ти викна ли такси", който също нямаше нищо общо с текста на песента. Получи се според мен.

ПУКА МИ, ПУКА МИ, ПУКА МИ НА...

ДРЕМЕ МИ, ДРЕМЕ МИ, ДРЕМЕ МИ НА!!!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Petroff каза:

Най-доброто в "това" е включването на Сияна. Не ги ли четат тия текстове преди да ги изпеят? 

Текстописката е пълна трагедия. Не се сещам скоро да е имала дори сполучлив текст, не говоря за качествен, просто да е скалъпен добре и запеваем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изненадата за мен е участието на Сияна в началото. Хайде, вече! Какво става с нея? Да започва с песните, готина е. А Анелия си ми е любимка от крайно време, но текста е потрес, иначе песента е брутален кючек, някакъв опит да повтори обаче успеха на "Зоопарк" в което чак ме съмнява. Клипът е най от всичко. Към него нямам забележка. Като цяло съм доволен, обаче за песента може и много по-добре от това! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от най-жалките песни, издавани от голямо име в последните години. Анелия отбелязва най-слабата година в кариерата си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъпа песен... дори листчето хартия в печатарската машина е по-скъпо от текстът. Абсолютна тъпня. 

Жалко за якото видео... Ана доказа колко малко мозък има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупачка такава, как можа да изпее този текст на музика с такъв потенциал, брутално видео, включване от Сиана, а накрая пак шит. Много съжалявам, толкова съм я обичал през годините, но трябваше да пусне стойностна песен. Сякаш не разбра, че от тези нищо не става... Бесен съм!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И сега виждам, че Радевица пак е писала текста, Анелия луда ли е... Последните неща, дето пусна са чисти флопове най-вече заради текстовете и пак с нея работила... То само на Джена последното е по-зле от тази, "Шампиона", "Заради теб" и т.н като текст.. Направо не е за вярване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много смотана песен..... Ясно е че ще се завърти по заведенията, но честно казано за име като Анелия такива песни са крачка назад, какво й става не знам.

Видеото, дори и добро, ама грам не подхожда. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доказа, че за нея е важно само дали има хит в дискотеките. Твореца в нея просто е мъртъв, очевидно... 

И какво като е хит сега тази песен? Ще я радва ли успеха, ще се гордее ли? 
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заеби... Това вече е пълен потрес! Анелия сама слуша ли си последните песни? Искала кючек да направи.... Ок разбирам трябва й хит за дискотеките, нищо че никога не са й лежали такива песни, ама с тоя текст... проекта е на ниво Стилян и Адриана. Нямам думи! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпа циганка от Столипиново.. ей до това ниво стигна само и само, за да е актуална сред малцинствата. И кел файда, че е хвърлила 50 бона за видеото, като песента е долна помия, която дори Мира и Адриана не биха пуснали? Толкова да ме е яд да гледам как 4-5 имена, с чиито уникална музика израстнах, си плюят на силните дискографии, с които взривяваха стадионите едно време. Абсолютно дъно! Да залязва по-скоро и да спре да ни мъчи повече. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...