Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, asylum каза:

Факт. Квартално кафене, само че пенсионерско. Наргиле барът е по-приличен. Веднъж реших да ям дюрюм и ми го донесоха от съседното им заведение - Пача :D Сега и супаджийница имат, три заведения едно до друго. Цялата мангалска рода бачка на Христо Ботев :D :D Има една готина чернушка, мязаща малко на Хабиби!

 

Виж за какви добри хора говорим! Дали са работа на едно 10-тина души. Тони Стораро направи повече за София отколкото Бойко Борисов!

  • Haha 4
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Факт. Квартално кафене, само че пенсионерско. Наргиле барът е по-приличен. Веднъж реших да ям дюрюм и ми го донесоха от съседното им заведение - Пача :D Сега и супаджийница имат, три заведения едно до друго. Цялата мангалска рода бачка на Христо Ботев :D :D Има една готина чернушка, мязаща малко на Хабиби!

 

Не съм ходил в наргилето, ама не изглежда толкова зле отвън. Ще се пробва някой път. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде се намира тази сладкарница Стораро?? @Slavi идвай с мен да ядем баклава там. Току виж онова грозното -Емрах е там и ще можеш да го качиш на въртележката.

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Putin каза:

Не съм ходил в наргилето, ама не изглежда толкова зле отвън. Ще се пробва някой път. 

Наргилето и чаят са си добре, но клиентелата... 

  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Putin каза:

Не съм ходил в наргилето, ама не изглежда толкова зле отвън. Ще се пробва някой път. 

Ами хайде да идем, белким Митеч се изяде от злоба и завист.

Сигурно звучат само и единствено песни на сем. Стораро като имат сложено вето за Галин.

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Къде се намира тази сладкарница Стораро?? @Slavi идвай с мен да ядем баклава там. Току виж онова грозното -Емрах е там и ще можеш да го качиш на въртележката.

 

На пичка си лелина у Княжево! 

 

  • Like 1
  • Haha 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Ами хайде да идем, белким Митеч се изяде от злоба и завист.

Сигурно звучат само и единствено песни на сем. Стораро като имат сложено вето за Галин.

В сладкарницата не просто не се слушаше Стораро, не се слушаше чалга, ами нищо не се слушаше! Може би нямат транзистор! 

В наргилето се слушат цигании тип Силвър, Емилиано... :D

  • Like 1
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Ами хайде да идем, белким Митеч се изяде от злоба и завист.

Сигурно звучат само и единствено песни на сем. Стораро като имат сложено вето за Галин.

Айде, ще пуснем стори, ще го тагнем и ще го издишаме.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, xroflx9 каза:

Къде се намира тази сладкарница Стораро?? @Slavi идвай с мен да ядем баклава там. Току виж онова грозното -Емрах е там и ще можеш да го качиш на въртележката.

 

Искам сладурчето Емрах личнонда ми поднесе пастичка ❤️

  • Haha 3
  • Angry 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

65 милиона от две клипчета. Мегахит от Румъния.

Енти къл бие хабиб, мижрей лих кул масим :1000(6):

Ричко, какво мислиш за този румънски монстър? На мен от ноември 2018 до април 2019 животът ми протече под звуците на този химн. Хитът на предната ми работа, много тематичен, то беше едно място на любов, ревност, флирт и сектанти. :gora:

  • Wow 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

65 милиона от две клипчета. Мегахит от Румъния.

Енти къл бие хабиб, мижрей лих кул масим :1000(6):

Ричко, какво мислиш за този румънски монстър? На мен от ноември 2018 до април 2019 животът ми протече под звуците на този химн. Хитът на предната ми работа, много тематичен, то беше едно място на любов, ревност, флирт и сектанти. :gora:

Зверски як трак и аз съм го въртял до пръсване. Сектанти? Звучи като жестока работа. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, VulkoIsTheBest каза:

65 милиона от две клипчета. Мегахит от Румъния.

Енти къл бие хабиб, мижрей лих кул масим :1000(6):

Ричко, какво мислиш за този румънски монстър? На мен от ноември 2018 до април 2019 животът ми протече под звуците на този химн. Хитът на предната ми работа, много тематичен, то беше едно място на любов, ревност, флирт и сектанти. :gora:

Нямах идея, че е румънска!

  • Like 1
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, VulkoIsTheBest каза:

65 милиона от две клипчета. Мегахит от Румъния.

Енти къл бие хабиб, мижрей лих кул масим :1000(6):

Ричко, какво мислиш за този румънски монстър? На мен от ноември 2018 до април 2019 животът ми протече под звуците на този химн. Хитът на предната ми работа, много тематичен, то беше едно място на любов, ревност, флирт и сектанти. :gora:

Чудя се дали някога ще доживеем да имаме хит на това ниво... Изключвам песните на Азис, които я конкурират само по гледания, като песен нямат нищо общо. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Чудя се дали някога ще доживеем да имаме хит на това ниво... Изключвам песните на Азис, които я конкурират само по гледания, като песен нямат нищо общо. 

Нали... ама после Румъния била циганска държава. Циганска, ама виж какви песни правят, дето звучат супер западно с нотка на ориент, даже има хора, дето са изненадани, че е румънска. Прекрасен трак.

Преслава направи преди време Ин кънчрол, но хората не я оцениха. Преслава си е добре, но хората...

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Нали... ама после Румъния била циганска държава. Циганска, ама виж какви песни правят, дето звучат супер западно с нотка на ориент, даже има хоре, дето са изненадани, че е румънска. Прекрасен трак.

Преслава направи преди време Ин кънчрол, но хората не я оцениха. Преслава си е добре, но хората...

Надали са по-циганска държава от нас.В почти всяко отношение са по-оправени от нас. Виждаме, че и в музикално. От години пръскат с хитове и то стигат и до световни такива. Ние от Балканите не можем да излезем...

Преса не й е писано да получи слава в друга държава. Тя и в Сърбия пробва, ама и ходещите по земята богове не помогнаха. Виж сега Ема ще й покаже как се прави ... :3fdb8960598fa63e:

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Putin каза:

Доста си е циганска, направо ми идеше да се кисна в белина и в прах като живеех в Букурещ. Отвратително място.

Толкова отвратително, че като отидох в Букурещ не исках да се връщам. А румънците, които видях, бяха супер отзивчиви и русички. Не като наще черни кущрамби. В тоя форум има ли черни кущрамби btw? :1000(6):

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Толкова отвратително, че като отидох в Букурещ не исках да се връщам. А Румънците, които видях, бяха супер отзивчиви и русички. Не като наще черни кущрамби. В тоя форум има ли черни кущрамби btw? :1000(6):

Абе ако поживееш там ще видиш, че са супер нагли лешпери. И тия огромни комунистически блокове, все едно си в Източна Украйна. Не, мерси. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Putin каза:

Абе ако поживееш там ще видиш, че са супер нагли лешпери. И тия огромни комунистически блокове, все едно си в Източна Украйна. Не, мерси. 

Е тук пък щото нямаме коми блокове? Аз бях на центъра в Букурещ и беше ТОП яко, много по-яко от София според мен.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...