Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Ама защо им отговаряш изобщо? Толкова смешно ми стана на твърдението,че нарочно съм уголемявал снимките,за да изглежда Галена по-зле,че даже не намерих смисъл да отговарям. Пък и си знаех,че само 1-2 кофти снимки на Галя ще ги накара пак да побеснеят,а нека се имат за умни щом се връзват на толкова лесни провокации.😁

Поздрави ги с този шеметен трак на Джен и не си го слагай.

 

По принцип си прав. Но пак се правят на онеправдани, а аз вчера получих наказателна точка заради глупостите им... 

Последвай примера ми и ги слагай мигом в игнор листата да почиват :)

 

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кукумицинката Емилия купува всичките си гледания, не се впечатлявайте. Младото пололение дори не знае, че е активна певица

  • Haha 6
  • Dislike 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Кукумицинката Емилия купува всичките си гледания, не се впечатлявайте. Младото пололение дори не знае, че е активна певица

Вчера слушах дискографията й. Емили е истинска класа вече 2 десетилетия!

Уникален проект!

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, VulkoIsTheBest каза:

Кой пумияр ни е обсъждал живота? Защо нямат бан?

Снощи Слави написа, нямам живот и, че моето не можело да се нарече живот, а било пародия на такъв и ме нарече злобна и погълната от лошотия. Отделно другия коментираше кой бил незначителен ... имаше и други, кой бил самотен и т.н. ... Всички съм ги докладвала. 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Slavi каза:

В друг живот като излезе Деса беше спечелила брадъра млко првди това, гласа и беше на ниво, визията също. Но при Деса много се усеща като не се чувства добре и психически. На послефния концерт излезе една свита, плаха. Излъчването и става съвсем друго. Ако гледаш представянето и от 2014 и 2015 си е направо различна певица оъ представянето и през 2016 и 2018 на концертите на Планета. 

С В друг живот Десислава просто се върна към себе си, а и победата в Брадъра може също да е била фактор, да, също и дуета с Галин. Все пак, за мен най-важното тогава беше, че тя показа, че дори след комерси като предните няколко не е забравила коя е и пак намери начин да ни го припомни.

Настоящия период е много по-ужасен, наистина. Следродилната депресия и натуралната й неадекватност я смазаха тотално само за година-две. А при истинските творци като нея това няма как да не си проличи зверски. Все още не съм сигурен дали този й период няма да остане за още дълго време, дори и след като уж е минала депресията. Чак такава творческа дупка не е имала преди, това може да й се е отразило трайно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Снощи Слави написа, нямам живот и, че моето не можело да се нарече живот, а било пародия на такъв и ме нарече злобна и погълната от лошотия. Отделно другия коментираше кой бил незначителен ... имаше и други, кой бил самотен и т.н. ... Всички съм ги докладвала. 

 

Защо отново се повтаря и повдига на въпрос като си получи предупреждение и наказание, след което спряхте драмата?

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Защо отново се повтаря и повдига на въпрос като си получи предупреждение и наказание, след което спряхте драмата?

 

Защото правиш нищата по адски тъп начин и си личи, когато трябва да накажеш някой от тях, че го правиш с нежелание и по задължение. Повечето пъти дори пропускате да им сложите такова, има десетки такива случки. Не си равноправен, затова го повдигам на въпрос. Моите коментари, заради които ми правиш забележка нямат нищо общо с техните. Прави разлика между закачки и провокация/заяждане. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стела, не е баш така, както го описваш. Според мен нещата в последно време се движат много добре и рядко се излиза от добрия тон. Нека бъдем добри хора! Нека се отнасяме един към друг с 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

Защото правиш нищата по адски тъп начин и си личи, когато трябва да накажеш някой от тях, че го правиш с нежелание и по задължение. Повечето пъти дори пропускате да им сложите такова, има десетки такива случки. Не си равноправен, затова го повдигам на въпрос. Моите коментари, заради които ми правиш забележка нямат нищо общо с техните. Прави разлика между закачки и провокация/заяждане. 

 

Глупости че е с нежелание...

Не съм предупреждавал никой отдавна ако не си забелязала, защото всичко беше в границите на леки закачки. Снощи прекалихте, кой повече - кой по-малко, сега почвате отново и не знам защо мислиш че все имам нещо против вас...

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Stela каза:

Защото правиш нищата по адски тъп начин и си личи, когато трябва да накажеш някой от тях, че го правиш с нежелание и по задължение. Повечето пъти дори пропускате да им сложите такова, има десетки такива случки. Не си равноправен, затова го повдигам на въпрос. Моите коментари, заради които ми правиш забележка нямат нищо общо с техните. Прави разлика между закачки и провокация/заяждане. 

 

Вчера само аз и Вълчо получихме наказателни точки. Неговата е за баламурници и Васка. Моята е за подобие на живот, което е нелепо. Трябваше да си те напсувам едно хубави. Ако знаех, че ще получа точка, щях да си те псувна. Но то не е късно да получиш СМС🤣

А днес съвсем очевидно ти се опита да се заядеш отново на лично ниво, при което съвсем на място получи забележка. 

Кое пак не разбра?

 

 

  • Like 1
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 12 минути, Blueberry каза:

Стела, не е баш така, както го описваш. Според мен нещата в последно време се движат много добре и рядко се излиза от добрия тон. Нека бъдем добри хора! Нека се отнасяме един към друг с 

 

Бе ква любов и нежност? **************************************************? В каква връзка изобщо беше избликът му? Обсъждаме музика и като остана без аргументи почна да ни обижда на лична основа.

Кога му се направи забележка? Къде? Какво му беше наказанието? Защо не се каза?

******************

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина не е така, примерно аз бях наречен недоебан с извинение преди две, три нощи, но не направих нищо, разбира се, а само леко се разсмях под завивките, в които вече бях легнал.

Общо взето да си модератор не е много кул, ако не взема приза Мод на година, вече ще е подигравка и ще ревна и напусна форума, отдавайки се на плуване.

Нарочно ли поствате сега само песни на Емилия, ако е така - спрете, иначе ще има нужните наказания.

 

  • Haha 6
  • Sad 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Наистина не е така, примерно аз бях наречен недоебан с извинение преди две, три нощи, но не направих нищо, разбира се, а само леко се разсмях под завивките, в които вече бях легнал.

Общо взето да си модератор не е много кул, ако не взема приза Мод на година, вече ще е подигравка и ще ревна и напусна форума, отдавайки се на плуване.

Нарочно ли поствате сега само песни на Емилия, ако е така - спрете, иначе ще има нужните наказания.

 

 

  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Да сменим малко темата. Веднъж си бях надула тая песен в банята и си виех драматично на нея и един съсед почна да ми тропа. Според мен искаше да пея по-силно, но акустиката не го позволява.

 

Миналата седмица в общежитието излизам да пуша и някаква пееше тая песен в стаята си. Стана ми лошо колко хора с лош вкус има около мен..

  • Haha 7
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Миналата седмица в общежитието излизам да пуша и някаква пееше тая песен в стаята си. Стана ми лошо колко хора с лош вкус има около мен..

Мале каква добра идея ми даваш, освен гледанията, почваме да броим и ПЕЕНИЯТА на песните! Еми вече води над всички.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...