Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

От една страна разбирам идеята и за нов канал. Все пак ако ни представя на Евровизия и случайно се забележи, такъв ще и е нужен. От друга обаче то дори в канала на Планета нама интетес към старите и видеа и хитове и почти нямат гледания. 

Освен това мисля, че след като иска международна слава трябва да понаучи поне малко езици. Отвратително е произношението на всеки език освен българския. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Emilia Online - Certified Accountant 

Сайта й ще го преведат жените от началото на клипа на Къде е пича.

ДЪ БРЕЙВ ХЕВ ЕВРИТИНГ!!!

  • Haha 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Ето защо Емилия няма да пее на рождения ден - жената в момента е заета да се чеше по русата главица мъчейки се да проумее как работи туй нящо Ютуб и затова няма време за разни подготовки за концерти.

Не, причината е, че се подготвя да се сертифицира по международните финансово-отчетни стандарти - IFRS. 

Току що, Kriminal каза:

Сайта й ще го преведат жените от началото на клипа на Къде е пича.

ДЪ БРЕЙВ ХЕВ ЕВРИТИНГ!!!

Емилия ту просес а ню инвойс ишу! 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Соня Германска беше същата след "Правена съм за ръцете ти". То не бяха изхвърляния,че не минавало сватба без да й пуснат песента,то не беше чудо. Сега Сончето пак е на дъното,та и работата на Счетоводителката ще е същата. Дори в супер силна година за нея пак има някой над нея.

Официално махам един от прякорите на Галс,а именно "Вечната втора" и го прехвърлям на Емили. Смядовица поне има 2-3 години еднолично лидерство.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Соня Германска беше същата след "Правена съм за ръцете ти". То не бяха изхвърляния,че не минавало сватба без да й пуснат песента,то не беше чудо. Сега Сончето пак е на дъното,та и работата на Счетоводителката ще е същата. Дори в супер силна година за нея пак има някой над нея.

Официално махам един от прякорите на Галс,а именно "Вечната втора" и го прехвърлям на Емили. Смядовица поне има 2-3 години еднолично лидерство.

Е, не може да я сравняваме с Немската овчарка. Ема винаги е гравитирала около Топ 5, понякога и малко по-напред. Бая хитове има. На Соня помня само Маслинката, и то сигурно само аз я помня. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Румъния е най-циганската държава на Балканите и в Европа пък българските чалгарки се хвалят че правели МОДЕРНА и СВЕТОВНА продукция в Румъния... Някой да е виждал световен хит със 7 милиона гледания?

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Също така ако това за Евровизия е вярно,хората,които не са много запознати с чалгата масово ще си мислят,че ни представя някоя дъртофелница-дебютантка. Дано поне като пишат новини за нея да слагат и кратка биография,че хората да знаят,че Емили е певица от 20 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kriminal каза:

Обаче Румъния е най-циганската държава на Балканите и в Европа пък българските чалгарки се хвалят че правели МОДЕРНА и СВЕТОВНА продукция в Румъния... Някой да е виждал световен хит със 7 милиона гледания?

Пълни глупости. Първо иди и виж за какво става въпрос. Букурещ е по-як от Белград.

Цигани има и в България, има ги навсякъде.

Румънците имат достатъчно големи европейски хитове, каквито ние нямаме.

Да не говорим, че заплатите им са с 30% по-високи и от наще и от вашите. Произвеждат автомобили, имат сума ти големи градове.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали по време на броенето се е споменало, че "Добре ли си" вече има 14.5 милиона само от официалните клип/песен в YouTube/Spotify. "Няма да ми мине" пък гони 16 милиона с двете общо.

Смятам, че трябва вече да добавяме цифрите от Spotify в общото число като смятаме. Ето, че дуета на Галена и Миле има почти 800k, а на Галин и Лидия- 300k. "Пиян" и "Изтрезняваш ли" около 400k, както и -А беше споменал. Това си е направо като да имат по още едно странично клипче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значи CUTED? Май е искала да напише cut?

https://youtu.be/CvN5mL80f1o

Някой да й каже, че за Ютюб канал (ако иска професионален такъв и с английски думи) се грижат админите, не тя самата

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Kriminal каза:

Обаче Румъния е най-циганската държава на Балканите и в Европа пък българските чалгарки се хвалят че правели МОДЕРНА и СВЕТОВНА продукция в Румъния... Някой да е виждал световен хит със 7 милиона гледания?

Румънския поп си беше сила началото на това десетилетие. "Mr Saxobeat",песните на Инна,Андреа Баника и други си бяха големи европейски хитове. "Нума Нума ей" също мисля,че се води румънска. Тя си е направо световен хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Не знам дали по време на броенето се е споменало, че "Добре ли си" вече има 14.5 милиона гледания само от официалните клип/песен в YouTube/Spotify. "Няма да ми мине" пък гони 16 милиона с двете общо.

Смятам, че трябва вече да добавяме цифрите от Spotify в общото число като смятаме. Ето, че дуета на Галена и Миле има почти 800k, а на Галин и Лидия- 300k. "Пиян" и "Изтрезняваш ли" около 400k, както и -А беше споменал. Това си е направо като да имат по още едно странично клипче.

"Добре ли си" първата чалга с 1 над милион в Спотифай ли чух? SOON...

Галена - рекордьорката й викали.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Не знам дали по време на броенето се е споменало, че "Добре ли си" вече има 14.5 милиона гледания само от официалните клип/песен в YouTube/Spotify. "Няма да ми мине" пък гони 16 милиона с двете общо.

Смятам, че трябва вече да добавяме цифрите от Spotify в общото число като смятаме. Ето, че дуета на Галена и Миле има почти 800k, а на Галин и Лидия- 300k. "Пиян" и "Изтрезняваш ли" около 400k, както и -А беше споменал. Това си е направо като да имат по още едно странично клипче.

Дай няколко години за климатизация..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом Преслава не проби на световната сцена с футуристично звучащия шедьовър “Ин кънчрол” в дует със Стефан Илчев, Емилия не знам как ще успее.
На практика има шанс, ако отиде на концерт на Лейди Гага и пробие сцената с вилица ще може да зачеркне “Пробий на световната сцена” от списъка с новогодишните си цели. 
Гледах някакъв филм където жената искаше да обиколи света и го направи като си купи глобус и го заобиколи, така че... Давам идеи просто. 

  • Haha 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, retr0 каза:

Щом Преслава не проби на световната сцена с футуристично звучащия шедьовър “Ин кънчрол” в дует със Стефан Илчев, Емилия не знам как ще успее.
На практика има шанс, ако отиде на концерт на Лейди Гага и пробие сцената с вилица ще може да зачеркне “Пробий на световната сцена” от списъка с новогодишните си цели. 
Гледах някакъв филм където жената искаше да обиколи света и го направи като си купи глобус и го заобиколи, така че... Давам идеи просто. 

Какво е това сравнение? Преслава с някъв Педро в канала на Планета преди 5 години и Емилия на голям конкурс, който ще се излъчва в цяла Европа на живо. Естествено, че Емилия ще пожъне повече успех, най-малкото ще я гледат 100-200 млн. човека.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...