Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Willy каза:

@Starboy форума ти е благодарен за раздадените реакции. Казвам машала за втори път днес.

 

Невероятни коментари, прочетох гу с голямо удоволствие, дадоха ми нужния емусион за деня ❤️
 

 

  • Like 2
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Тази година фаворитите са наистина много, не знам как ще се гласува като дойде време...

 

Предлагам да няма награди, за да избегнем чудене. 

  • Love 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Предлагам да няма награди, за да избегнем чудене. 

Освен и тук, както наградите на Планета да бойкотираме всичко.. и без това миналата година имаше големи драми покрай тях, някои хора пророниха крокодилски сълзи, че не взеха нищичко!

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Освен и тук, както наградите на Планета да бойкотираме всичко.. и без това миналата година имаше големи драми покрай тях, някои хора пророниха крокодилски сълзи, че не взеха нищичко!

Анджак! 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Освен и тук, както наградите на Планета да бойкотираме всичко.. и без това миналата година имаше големи драми покрай тях, някои хора пророниха крокодилски сълзи, че не взеха нищичко!

Така е. Сега плуват с Глория.😇

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Така е. Сега плуват с Глория.😇

 

преди 2 минути, Starboy каза:

Освен и тук, както наградите на Планета да бойкотираме всичко.. и без това миналата година имаше големи драми покрай тях, някои хора пророниха крокодилски сълзи, че не взеха нищичко!

Я елате да ми кажете в манията, че пак изпуснах. Ееееееееееееееееее, аман! Само за Глория може да пропуснеш ако е певицата. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

 

Я елате да ми кажете в манията, че пак изпуснах. Ееееееееееееееееее, аман! Само за Глория може да пропуснеш ако е певицата. 

Ами нека Старбой да каже дали говорим за една и съща Марта Вачкова.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Starboy каза:

Тази година фаворитите са наистина много, не знам как ще се гласува като дойде време...

Аз предлагам сталинско решение - има награди, има затруднения при гласуването. Няма награди, няма затруднения при гласуването. 

 

  • Haha 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Starboy каза:

Освен и тук, както наградите на Планета да бойкотираме всичко.. и без това миналата година имаше големи драми покрай тях, някои хора пророниха крокодилски сълзи, че не взеха нищичко!

То само миналата година ... 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Starboy каза:

Освен и тук, както наградите на Планета да бойкотираме всичко.. и без това миналата година имаше големи драми покрай тях, някои хора пророниха крокодилски сълзи, че не взеха нищичко!

А други го приеха като най голямото постижение в живота им. Хубавото е, че вече пишат не повече от 10 човека, така че за всеки ще има наградки от сърце 🏆 

  • Haha 4
  • Wow 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

А други го приеха като най голямото постижение в живота им. Хубавото е, че вече пишат не повече от 10 човека, така че за всеки ще има наградки от сърце 🏆 

Още може да разчистим! 

 

  • Haha 3
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

А други го приеха като най голямото постижение в живота им. Хубавото е, че вече пишат не повече от 10 човека, така че за всеки ще има наградки от сърце 🏆 

То като при тези на Планета бе :D Много се впечатляват хората явно, аз няма да участвам, но ще гледам и ще се веселя. Ще утешавам феновете на Галена заради конспирациите ви, ще танцувам с тези на Теди Александрова (къде с бельо, къде без). Ще сера с тези на Татяна (ако се завърне единствения й фен). И ще оплюя тези на Преслава с единствения на Рени - самата нея. 

  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, retr0 каза:

Махат лайковете в инстаграм и фейсбук, някви награди тук махате, смисъла на живота къде остава? Едни форумски реакции ще ни крепят, видяло се е. 

Аз все още търся кой ми развали чудната цифра от реакции 1111.🤯

  • Like 1
  • Wow 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, retr0 каза:

Махат лайковете в инстаграм и фейсбук, някви награди тук махате, смисъла на живота къде остава? Едни форумски реакции ще ни крепят, видяло се е. 

Жалко. Мен ме крепи надеждата да земат да махнат целия фейсбук и инстаграм, но бих доволен ако изчезне и брояча в ютуб. Тогава вече ща гледаме форумно шоу с нарязани надълго вени. 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз: Изобщо не ме интересуват тия награди

Също аз, след като съм спечелил най-незначителната:

giphy.gif 

  • Haha 7
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те някога бяха сила тука феновете на баба ти. Тя печелеше всяка анкета, ма измряха повечето. Сега никой не е вечен, 200 години живот е достатъчно. Не сме средновековие и Глория не е на върха. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Те някога бяха сила тука феновете на баба ти. Тя печелеше всяка анкета, ма измряха повечето. Сега никой не е вечен, 200 години живот е достатъчно. Не сме средновековие и Глория не е на върха. 

Намериха си майстора!

 

  • Haha 6
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Taзи песен не й лоша между другото и беше голям хит. 

Най-стойностната й песен е. Да вземе да я възроди, както Сашка си подкара старите хитове:

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...