Jump to content



18 години Телевизия "Планета" - концертът, зала "Колодрума", 03.12.2019


Препоръчани коментари

  • Отговори 573
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 14 минути, Gadinata каза:

Цветелина Янева трябваше да закрива, Емануела има доста слаба година, един хит като хит няма.. ще видим какъв ще й е приема. Алфите ще получат най-добър според мен.

 

Галена пък такава година изпраща, чак на концерта няма да ходи, та накрая се изложи с последната песен по ирония на съдбата. Преслава и тя с никаквите оправдания, при положение, че щеше да убие с прием. Не ги разбирам.

Ема и Теда са най-големите звезди и е редно да закриват, но тогава е най-голямата скука и хората се изнасят - подобава на Цура да ги умъртви :D 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Ема и Теда са най-големите звезди и е редно да закриват, но тогава е най-голямата скука и хората се изнасят - подобава на Цура да ги умъртви :D 

Казах го от гледна точка на това, че има хитове и е сред топ имената, а и не може да се види всеки ден - няма участия. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Vancho каза:

Да, но мома Яница май го пя на предния концерт. Аз имам предвид песни от тая година, а Яни е гола вода.

Тя каза че ще я пее в Автограф.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Е, хитът си е хит - нека го пее на още 5 концерта. 

То тогава да забие направо Хубаво го запомни, заедно с една убийствена хореография с лампи ... Ще изравни зала със земята. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали се е коментирало преди, но някой знаели защо Преслава, Емилия и Джена няма да участват? За Фики и Галена знам, че са на турне в Америка по това време, но за другите три ми е доста странно, имайки се напредвид, че и трите получават винаги добри приеми. Преслава и Емилия изпращат доста успешна година също така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последно Инфо: Ванката ще открива, а Ивана щяла да присъства на концерта, но като музикален продуцент. Значи ще отиде в залата и няма да си направи труда да изпее нещо? Супер зле.

Райна ще пее!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , GSA каза:

Последно Инфо: Ванката ще открива, а Ивана щяла да присъства на концерта, но като музикален продуцент. Значи ще отиде в залата и няма да си направи труда да изпее нещо? Супер зле.

Райна ще пее!

Ще присъства тя, като най-обикновен зрител явно. Явно е искала да пее "Душ или направо" и резултата е как направо е кихнала 10 лв за билет. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално Ивана няма какво толкова да изпее, да. Едно,  че последната й песен е от началото на година и е отдавна забравена, макар и да беше приятна. Второ, че е пяла вече милион пъти микс с ретро хитове и ги е изредила почти всичките по доста пъти. А отделно от това и таргета на пъбликата едва ли е нейния и тя го знае много добре...

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като хвърлих едно око на актуалния трендинг, определено е редно да закрива Анелия. Все пак най-големия хит за последните две години е при нея - към момента минава 50 милиона, и то без най-последната та версия, или фен клипчетата :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А дали добрата фея ще се появи също? Един микс с оркестър Кристал ще вдигне преобладаващото малцинство сред публиката. Тук се представи на ниво:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , ANGEL каза:

раздадени. 

Разпродадени !!! Вчера ги купих за по 25 стотинки всичките. Сега ще пратя едно стадо добитък там да мучи в знак на протест, че Татяна не е на концерНа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Разпродадени !!! Вчера ги купих за по 25 стотинки всичките. Сега ще пратя едно стадо добитък там да мучи в знак на протест, че Татяна не е на концерНа.

Охарчил си се излишно, ако беше изчакал още малко, щеше да ги земеш без пари. А малко повече - и някой лев можеше да вземеш. 
ТО с и добитъка така - прецаквация голяма. Без придружители няма да ги пуснат, освен ако не си намерил телешките наборки на Малинажа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Охарчил си се излишно, ако беше изчакал още малко, щеше да ги земеш без пари. А малко повече - и някой лев можеше да вземеш. 
ТО с и добитъка така - прецаквация голяма. Без придружители няма да ги пуснат, освен ако не си намерил телешките наборки на Малинажа. 

Аз ще съм най отпред с табела Краварката / Курварката на концерта ВЪРНЕТЕ. А на тениската ще пише СЕРЛА!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Как тъй, нали се хилеше на колежките, дето бойкотират?

Ами незнам, днес ми го казаха и на мен. Знаем я колко е наивна, Фатошка. :baaasmiley:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Beat. каза:

 

Браво бе, вече и оригиналното лого не използват. Уникална сцена, няма що.  Само загубеняци ще ходят на концерта.

А едно време какви сцени имаше, какви концерти..............За съжаление страхът от кризата им изигра лош шега. Вместо да проявят разум, се стреснаха и хукнаха да правят клубни купонджийски песни с леки текстове и ретро звучене тип 90 - те, върнаха се към лекото поведение и разголените тоалети, само и само да привличат внимание и да имат участия, вързаха се на глупостите, че Андреа била популярна и нейната простотия се търсела, че трябвало да се променят и да станат "по - разкрепостени"............ С това изгубиха истинските си фенове и вече стават само за смях и презрение.

Едно време не ги интересуваше западът, искаха да са уникални и различни, сега пък искат да са като западните курви............

Предпочитам да си гледам старите концерти. До шестия рожден ден са страхотни, после всичко западна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and unfeatured this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...