Jump to content



Емануела-Аре,дърпай


xroflx9

Препоръчани коментари

  • Отговори 37
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

На мен много ми харесва! Виждам, че музиката и аранжимента са на Деян Асенов, много добри неща прави момчето. И песните на Татяна, други изпълнители и "Право в очите" на Преслава, сега и тази..... Текста е еднообразен и нищо ново за самата Емануела, просто е в нейна стилистика, но на мен точно това ми харесва в нея и нейните песни, има нужда и някой да е гадняр и да отмъщава, нахъсващо е.... :D Ами на мен ми харесва повече от "Предател" например, която така и не успях да харесам.... то след "Купих ти сърце" само "Скъпото се плаща" ставаше, не, че пусна кой знае колко неща. Не я виждам като голям хит, не е и нужно, от егоистична гледна точка, харесва ми и ще я слушам известно време, ха ха ха :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много банална и еднаква Емануела. Няма накъде вече. Еднакви песни, еднакви текстове, еднакви клипове. След 3 месеца пуска следващата и предната заминава в коша.

"Предател" беше нещо по-различно и ми допадаше, но не се оцени.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що за тъпо име.? Не сме 2012, когато пееше ДУхай, пари... 

Не ми харесва. Знаех си, че ще е някоя мазнотия. Текстът е ужасен. Горката. Последната година, Емануела плю на 14 годишна кариера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпяването прави песента,всичко друго е зле. Не разбирам защо продължават да работят с този Асенов като е някаква евтина версия на Оцко. Клипът и той както повечето на Скерлев е с интересни идеи,но лошо реализирани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая нещо нормално от нея! Не че предните и песни не ми харесаха, но от първия ден бяха флопове, тази има хитов потенциал.

Какво пее "че трона е висок а ти си ДРОБ, аре, дърпай" или "ти си DROP" ?

Песента е пълна с топ фрази, искам да я анализираме на час по литература!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела и Анелия записват исторически слаба година в кариерите си, толкова са неразличими, Емануела в последно време е прекалено турбо и простее в текста, клиповете са евтини и самата тя не ми харесва как я обличат и правят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Много банална и еднаква Емануела. Няма накъде вече. Еднакви песни, еднакви текстове, еднакви клипове. След 3 месеца пуска следващата и предната заминава в коша.

Ти ли точно, точно ти ли обясняваш за баналност и еднаквост? WTF!?! Преслава викаш е от разнообразна, по-разнообразна .. Айде моля от такива като теб, такива гръмки изказвания да не виждам и чувам!

П.С. Песента е тоооооп! :happyppl: Именно тази стилистика и е силата на Емануела - леко заядлива и отмъщаваща на бившия, а бе надъхваща е определено. Песента ще е дискотечен хит на 1000%!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , WindWalkerMonk каза:

Много е яка!

Страхотна е! При първо слушане леко ме възмути текстът, но музиката и изпяването са топ! Сега само това слушам измежду всички български песни! Ако не излезе нищо читаво до края на годината, обявявам този хит за трепача на годината и поставям точката на 2019! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Wild_Style каза:

Ти ли точно, точно ти ли обясняваш за баналност и еднаквост? WTF!?! Преслава викаш е от разнообразна, по-разнообразна .. Айде моля от такива като теб, такива гръмки изказвания да не виждам и чувам!

П.С. Песента е тоооооп! :happyppl: Именно тази стилистика и е силата на Емануела - леко заядлива и отмъщаваща на бившия, а бе надъхваща е определено. Песента ще е дискотечен хит на 1000%!

Каквото искам ще си коментирам. Това е свободен форум.

И да, Преслава не е толкова банална (с изключение на текстовете за алкохол) и поне не е цинична и вулгарна, докато Емануела не се напя за духане, кавали, дърпане, кучки и пр.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Преса всичките песни са еднакви. Това, че е събрала няколко песни, на които не е искала да залага, в един албум, не значи, че синглите й няма да продължат да имат еднаквото звучене. Ема е различна във всяка песен - сравни Скъпото се плаща, Нотариално заверен, Я се успокой, Предател. Разнообразни като звучене, богато аранжирани. Простотия не е пяла от 20 лв насам. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , dan!el каза:

Не знам дали лирическия герой е "дроб", обаче песента определено е! 🤦‍♂️

То ако не е Ема , всичко е дроб. Нищо че сакън тая година след 100 години хората чуха, че Емилия е певица, а не скандалджийка и сеирджийка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Каквото искам ще си коментирам. Това е свободен форум.

И да, Преслава не е толкова банална (с изключение на текстовете за алкохол) и поне не е цинична и вулгарна, докато Емануела не се напя за духане, кавали, дърпане, кучки и пр.

Е тя Преса на живо го прави шоуто. И е точно толкова банална. Иначе Емата е злобна, но поне не е мижутурка, сопол като Преслава, която само се смее ехидно, и недей така бе мило!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, WindWalkerMonk каза:

Е тя Преса на живо го прави шоуто. И е точно толкова банална. Иначе Емата е злобна, но поне не е мижутурка, сопол като Преслава, която само се смее ехидно, и недей така бе мило!

Какъв парадокс! В живота Преса е боклук, но е по-сдържана в текстовете. Емецето е светица, но провокира със скандалност. Всъщност всяка махленска курветина изповядва тоя текст. Знае как да угажда на хората Емецето. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...