Jump to content



Коя от новите песни на Преслава?


Албум - "Да гори в любов"  

76 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари


0m57BK3.jpg

Вече е факт седмият студиен албум на Преслава - "Да гори в любов"!
В него тя ни предлага 5 непознати песни от различни композитори. Въпроса е коя oт тези 5 песни ви остави най-голямо впечатление, коя е любимата ви?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy pinned this Тема

1. Не те забравям

2. Право в очите - не знам защо, но ми напомня на "Ако ще да боли", а циганския вокал ме разтапя ала "5-6 минути" на Райнуш. 

3. Крадец на сънища

4. Не идвай

5. Трябваш ми

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не те забравям" и "Крадецът" засега са ми фаворитите, гласувах за тях. 

"Не идвай" има мн добра музика, единствено нещо в текста ми липсва. Може би щеше да ми е фаворит, ако не беше този текст. 

"Право в сърцето" е зарибяваща и също ме радва музиката. 

"Трябваш ми" може би остава на заден план в сравнение с другите, но като цяло и тя е приятна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не те забравям

Не идвай

Право в очите

 

Но твърде вероятно този ми избор да се промени след няколко дни. Просто ми дойдоха в повече новите песни и първите, които чух засега са ми фаворити. Абе няма песен, която да не става. За мен албума като цяло е един от най силните и. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствено “Не идвай” ме зариби днес и я оцених много високо. Драганински и Преслава са любима комбинация. Текстът също ми хареса, но аранжиментът и изпяването са абсолютен топ. Това е песен, по която си личи,че е работено конкретно за Преслава. Отдавна не ми се беше случвало при нейн проект да усетя това, а за мен е важно за един артист да има почерк и да не прави песни по калъп.  Поздравления още веднъж за тази песен. Дано заложи на нея от новите.

Другите песни за мен са много слаби. По нещо симпатично има във всяка, но дори с доброто изпяване не ме спечелиха много засега. Пак ще им дам шанс тези дни.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм объркан, защото  "Право в очите", "Крадец на време" и "Трябваш ми" много ми допаднаха, макар познатите големи хитове като "Да гори в любов", "Не се изтриваш" и "Пиян" да са ми страшно любими, като "Обратно в играта" и "Изтрезняваш ли" също си ги харесвам прекалено. Все още е рано да говоря, за това посочих тези трите, пък по-нататък ще видим. Всяка има нещо специфично за нея си и в момента ми е "едната не може без другата" :D  "Не те забравям" и "Не идвай" най-малко ми допадат в целия албум честно казано. По-лесно ми е да посоча кои най-малко, но най-много...... ми и трите, за сега! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не те забравям" първоначално я заклеймих едва ли не като банален комерс, но всъщност е много готино и свежо парче. Не знам дали има нужда от клип обаче, тя и така се забеляза.

"Не идвай" е различна и гледам, че е фаворит на повечето, добро решение би било да я клипира.

Бих се радвал също да побутне малко "Трябваш ми" или "Право в очите" с клип, и двете са ми фаворити.

"Крадец на време" ми допада най-много засега, малко в повече ми идва мазното и комерса, иначе импровизациите на Преслава радват много.

Добре би било на концерта да изпее 2 от новите и да подкрепи 1-2 с клипове. Но като я знам, като нищо няма да клипира никоя песен от тези и ще продължи направо с нови парчета, както прави почти винаги след като е пуснала албум.:laughing:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 10.09.2019 г. от 11:33, Gerganafen каза:

 

"Крадецът" ми харесва най-МАЛКО съм имал предвид. :D

Радва ме, че Трябваш ми и Право в очите също се забелязаха - 5 песни на Преси в Топ 10 по гледания за вчера. :1000(33): Макар че това вероятно съвсем ще я откаже да снима нещо.:1000(29):

Преди 3 часа, VulkoIsTheBest каза:

Добро утро, доколкото може да е добро, след като ни събудиха супер свински.

Да видим ТОП-а на България за вчера - вторник - един от най-слабите дни за седмицата. Слаб, но очевидно народът се завръща към обичайните си занимания, защото някои минаващи са поизветрели вече песни, вдигат трафика си по никое вторнишко време:

1. Преслава - Не те забравям 103К (-10К)

2. Меди и Десита - Мама не дава 103К (-21К)

3. Преслава - Пиян 80К (=)

4. Галена - Паника 77К (+6К)

5. Борис Дали - Пръскам хонорари 76К (-4К)

6. Гюнай и Стефани - Бона сера 66К (+2К)

7. Преслава - Не идвай 60К (-6К)

8. Преслава - Право в очите 45К (new)

9. Преслава - Трябваш ми 43К (-7К)

10. Теди Александрова и Сашо Роман - Най-боли ме 43К (+1К)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Fast unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...