Jump to content


Преслава - Право в очите


Препоръчани коментари

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

БРУТАЛНА! Най-добрата досега!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Черешката на тортата идва .... К.Н.В ;)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак е за пиене! Ха ха ха ха! :D Обаче тая вярно, че е супер яка и тя. На мен тази и "Трябваш ми" ми харесаха най-много и ми е малко рано да кажа коя предпочитам ама с толкова енергия и хъс пее тук, че взривява всичко! Повече от доволен съм от последните две песни, които пусна. Добре са нещата! За всеки има по нещичко наистина! И това, че е работила с различни композитори, много ми допада.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последната песен е с най-скандално звучене, само почакайте .... хъ хъ 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне за мен, се затвърждава тенденцията всяка следваща да е по-слаба от предишната. 

Ако погледнем всичките песни, то те като мелодии не са никак лоши и четирите - независимо, че не са правени от "ТОП" композиторите в момента. Но текстовете... тотал щета! И някак си са наблъскани повечето из мелодията без грам да си пасват. 

Единствено при "Не те забравям" се е получила симбиозата и затова си остава и най-яката от всички нови до момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много нахъсано пее тука Преслава. Тази и Не те забравям ще се котират в клубовете 100 про. Но още не мога да преценя коя е най добра. Просто ми дойдоха много 5 песни за 2-3дни.

Но няма слабо и пълнежи. Всичко е правено за кралицата с цел да е хит и авторите са дали максимума. При текстовете наистина има какво да се желае. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...