Jump to content



Преслава - Не идвай


Препоръчани коментари

Ето това вече е друго нещо! Брутална песен, много силна, щях да ревна слушайки я! ТОП!!!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Различна е, но само това не е достатъчно. Текстът ми е някак супер наблъскан на места. Напомня ми на "Чуплива и влюбена" която много харесвам. Дано и тази ме зариби.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е поредното доказателство, че балада не винаги значи качество. Уж "комерсът" от вчера е много по-добър!

Жалко, че ще има една балада и тя е толкова слаба. Естествено, че няма да бъде хит и съответно как после да имат стимул да правят по-мелодични неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасна мелодия, Велислав си е оставил пръстите. Скука, скука, изглежда наистина ще пусна 5 пълнежи, които са й стояли на компютъра през годините. Не те забравям поне е a cute early 2010s throwback.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започна добре и като видях, че е от Драганински очаквах супер много, но какъв е този текст? "Не идвай да пием, напиваш ме"? Що за глупост е написал Димитров? Наистина прилична музика, но текста я е развалил. Жалко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля, че историята с ''Моето слабо място'' има голяма вероятност да се повтори. За този проект в началото коментарите бяха супер негативни а после видяхме какво стана. Тази е много по-запеваема от вчерашната и предразполага да се дереш на нея. Фаворит.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"От всички се крием, накрая изгубвам те" фрагмента на годината!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

"От всички се крием, накрая изгубвам те" фрагмента на годината!

Джена има пръст в текста! Това е извън нивото в чалгата. Преси вече се моли на Джиндър за оригиналност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сори, ама не става!

Текстът е много тъп и въобще не ме грабва. Фрагментът който е цитирал @Starboy е лишен от всякакъв смисъл - да не го е писала Джена?

Просто нищо общо с брутализми като "Умирам", "Откакто те познавам" и др., където текстовете са наситени с рими и метафори. Тука пак - пиене, напиване - как й не омръзна да го пее това?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Сори, ама не става!

Текстът е много тъп и въобще не ме грабва. Фрагментът който е цитирал @Starboy е лишен от всякакъв смисъл - да не го е писала Джена?

Просто нищо общо с брутализми като "Умирам", "Откакто те познавам" и др., където текстовете са наситени с рими и метафори. Тука пак - пиене, напиване - как й не омръзна да го пее това?

Как пък ще няма смисъл? Крият любовта си, тоест се опитват да я пазят всячески, но както знаем колкото повече се опитваме да запазим нещо, то толкова повече ни се изплъзва и го губим! Мисли, миличка, мисли!!!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Как пък ще няма смисъл? Крият любовта си, тоест се опитват да я пазят всячески, но както знаем колкото повече се опитваме да запазим нещо, то толкова повече ни се изплъзва и го губим! Мисли, миличка, мисли!!!

Аз мисля миличка, но е написано някак набързо и недодялано.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След три тотални хита, тези песни ми идват малко странни, тази определено е по-добре от първата, но припева леко дразни. Имах големи очаквания, предвид това какво пусна от както е родила. Струва ми се, че е всяка следваща песен ще е по-добра, дай боже да съм прав. 

Тези песни са записвани през годините, сега ги вади от нефталина, но според мен си убива енергията на така успешното лято с "Пиян". Не трябваше да бърза с този албум само за да го има. Хората свикват с хубавото и очакват по-голям хит от предишния, а когато това не се случи остават разочаровани. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не трябва да имате очаквания да пусне 5 пъти песни като последните ѝ от Ганев. Самата идея, че пуска албум с цели 5 нови песни е похвала, а това, че са от различни автори прави нещата още по-добре. Ако беше записала петте от Ганев, по-добре ли щеше да бъде? Нека има разнообразие, вчерашната и аз не я харесах, но тази е различна, нещо, което не сме чували от Преслава от доста време насам, браво за което. В Ютуб коментарите и лайковете/дислайковете са повече от добри, хората имаха нужда от нещо различно, това и ни даде Кралицата, нахрани ни!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвайте се, че Преслава поне се реши на Албум и то с цели 5 нови песни, нито една от любимките ви не е правила това в последните 6-7 години. Надявам се и продажбите в магазините на Пайнер леко да скочат, защото в момента Пайнера затъва след като набива на изпълнителките си че начина в България е само Сингъл-Участие-Пари! Ами не не се прави така!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че плюете по толкова добро парче. Уникален аранжимент. Текста наистина стои наблъскан, но парчето е много различно от вълната. Не е типипното клубно парче, както се опитаха да предрекат някои. 

Смятам, че Пресли дочупва психиките на хейтърите с тракчетата и с клипчета каъо вчерашното. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна е, но е по-слаба от вчерашната. Куплетите са добри, припева ми куца.

И все пак съм доволен, че въобще издава албум с нови песни и то от различни автори. Всеки ще се намери в някоя от песните, то е ясно, че тя не залага на тях. Ако все пак някоя се открои ще я снима и ще има още един хит. Важното е, че има някво разнообразие в звученето.

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разнообразие, това онова, ама и тази песен не е на ниво Преслава. Личи си, че си има чекмедже с дискове на записани песни дето не я кефят особено и е решила сега да пусне някои от тях. 

Все пак определено по-добра от вчерашната. Имаме градация!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, retr0 каза:

Разнообразие, това онова, ама и тази песен не е на ниво Преслава. Личи си, че си има чекмедже с дискове на записани песни дето не я кефят особено и е решила сега да пусне някои от тях. 

Все пак определено по-добра от вчерашната. Имаме градация!

Какво значи не е на ниво Преслава? Всеки изпълнител има неиздавани песни. Тея парчета Преслава ги пуска за феновете й, знаейки, че ще се изкефят на нова музика от нея, по-различна от Ганевските комерси. Като не ти харесва - не ги слушай. Пусни си хита на лятото - Пиян. :)

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...