Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Ако интересите ѝ вече не покриват музиката не виждам смисъл да прави минимални напъни само и само да се върти в класациите. 
Все пак това трябва да е изкуство и да ти идва от вътре.
На нея в момента ѝ се занимава с друга сфера където между другото също се доказва като топ име.

Освен това вече е майка и е напълно възможно да не иска да продължава към онзи имидж на зла кучка. (не всички искат да се излагат като Карди и Ники Минаж)

Според мен някой ден може да получи вдъхновение да пусне нова музика, но няма да има нищо общо с предишната ѝ кариера.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

 

преди 1 час, Starboy каза:

Най-големият фактор, че не и дреме за музикалната й кариера е факта, че не пусна дори един нов сингъл преди това. Смисъл, това е възможно най-голямата сцена, на която артист може да бъде и съответно най-голямата реклама. А тя твърди, че има над 500 готови песни, в което съм склонен да вярвам, защото от 2016 насам в музикалния бизнес са минали векове. Много тъпо за което, защото тя има всичко, за да бъде сред най-най големите днес, ако просто прави минимума.

 

И за да се аргументирам по-добре какво имам предвид под липса на енергия, давам този линк с кратко видео, в което всячески се усеща и вижда хъс, топ присъствие и енергия на един АРТИСТ.

WWW.INSTAGRAM.COM

122K Likes, 149 Comments - Rihanna Fanpage (@rihannaturkiyex) on Instagram: "BBHMM 💸 via @rihsmybih 🤍 #rihanna #badgalriri"

 

От бизнес гледна точка е абсолютно правилно да не издава нова музика сега, когато не може да тръгне на турне или да промотира албум. Нов сингъл ще предизвика фурор след толкова чакане и няма смисъл да пропилее този момент.

Иначе самата Риана видимо не си дава зор на сцената, не мисля, че е очаквала да бъде бременна когато се е съгласила на това изпълнение. Но ако не броим това самия спектакъл като сцена, танцьори, светлини, ремикси и т.н. е абсолютно брутален, поздравления на екипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , stereoto_ каза:

А за плейбека някой ще каже ли нещо ?

Толкова време не е пяла на живо, че няма извинение.. 

Както и да е де, да си гледа бебетата, но да каже, че няма да има албум и да не я чака никой. В случай, че има албум, ще е толкова overhyped, че ще хлопне като при Адел. 

Май това си остава Best Super Bowl Performance of All time!!

Без капчица плейбек!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито да й е на Рири, но като певица сякаш вече наистина можем да я пишем оттеглила се. Вероятно ще се завърне след няколко години, де, както направиха едни Шер и Шаная след дълги паузи, но някак си смятам, че и тя като тях няма да е на същото ниво на успех.

Мадж ще си остане кралицата. Единствената, която в първите 30 години е била достатъчно постоянна и нахъсана да мачка, без да си позволява твърде големи почивки. Което не й попречи да си изгради и семейство, но явно не всеки може да напредва на такива обороти.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , fearless` каза:

 

От бизнес гледна точка е абсолютно правилно да не издава нова музика сега, когато не може да тръгне на турне или да промотира албум. Нов сингъл ще предизвика фурор след толкова чакане и няма смисъл да пропилее този момент.

Иначе самата Риана видимо не си дава зор на сцената, не мисля, че е очаквала да бъде бременна когато се е съгласила на това изпълнение. Но ако не броим това самия спектакъл като сцена, танцьори, светлини, ремикси и т.н. е абсолютно брутален, поздравления на екипа.

Не е така, Рири не е Шон Мендес, че да не може да си позволи да не промотира на турне, нито е алчна за кинти като Парцалана Суифт. Ариана също не си е промотирала последния албум (на 3 г) на турне, Дъ Уикнд чак сега тръгна с комбинирано турне и т.н. Ковид промени нещата. Просто не ѝ се занимава на Риана, това е, мисля, че е редно да го приемем. Никой не е казал, че ще е завинаги.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Не е така, Рири не е Шон Мендес, че да не може да си позволи да не промотира на турне, нито е алчна за кинти като Парцалана Суифт. Ариана също не си е промотирала последния албум (на 3 г) на турне, Дъ Уикнд чак сега тръгна с комбинирано турне и т.н. Ковид промени нещата. Просто не ѝ се занимава на Риана, това е, мисля, че е редно да го приемем. Никой не е казал, че ще е завинаги.

Като спомена тази икона, какво се случва с нея? Смени си лицето, музика не виждаме. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, BobiTo каза:

Като спомена тази икона, какво се случва с нея? Смени си лицето, музика не виждаме. 

Снима два филма в момента (Wicked 1 и 2). Музика едва ли ще има в близките 2 години.

Слуховете по тайните канали обаче не казват хубави неща, според някои източници Далтън я тормозел и била много слаба, с анорексия и не знам още какво. Така че може и по-дълго да се забави.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Снима два филма в момента (Wicked 1 и 2). Музика едва ли ще има в близките 2 години.

Слуховете по тайните канали обаче не казват хубави неща, според някои източници Далтън я тормозел и била много слаба, с анорексия и не знам още какво. Така че може и по-дълго да се забави.

Горката, добре си беше с онова грозното Пит. Както беше тръгнала яко нагоре, така сама се закопа. (Истинска Гергана на чалгата.)

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Не е така, Рири не е Шон Мендес, че да не може да си позволи да не промотира на турне, нито е алчна за кинти като Парцалана Суифт. Ариана също не си е промотирала последния албум (на 3 г) на турне, Дъ Уикнд чак сега тръгна с комбинирано турне и т.н. Ковид промени нещата. Просто не ѝ се занимава на Риана, това е, мисля, че е редно да го приемем. Никой не е казал, че ще е завинаги.

Нов албум без турне след това трудно ще генерира сериозни приходи. Но ако оставим всичко това на страна може би иска когато се завърне да е както трябва. Не знам защо си мисля, че тази бременност не е била планирана и е имала намерение да се завърне сериозно, но след това са и де променили плановете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозни приходи от албум е последното нещо което е притрябвало на Рири на този етап. Просто не иска да пуска, не е въпрос на каквото и да е друго към този момент, освен на желание.

 

Searches for Rihanna’s Fenty Beauty skyrocketed 833% after it was featured in her #SuperBowl  halftime show last night.

Мисията - изпълнена, да й е честито.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, fearless` каза:

Нов албум без турне след това трудно ще генерира сериозни приходи. Но ако оставим всичко това на страна може би иска когато се завърне да е както трябва. Не знам защо си мисля, че тази бременност не е била планирана и е имала намерение да се завърне сериозно, но след това са и де променили плановете.

Тейлър Суифт си генерира огромни приходи, от последното си турне има може би 5-6 албума (не ми се брои). Чак сега прави турне.

Да, не е същото, но турнето е супер за продуцентите, но за изпълнителите е супер изтощително. Знаем какво се е случвало през годините, последно се сещам за Джъстин Бийбър как бърнаутна след турнето си. На Риана не ѝ се занимава с това. 

Тя в момента е с такъв статут, че има много повече какво да губи от нова музика, ако няма желание за нея, отколкото да спечели. 

Пък и не е като 2020 да е била готова с албум и Ковид да я е спрял... още преди това се беше отдала на пауза и залагаше на Фенти Бюти. Между другото наистина ѝ е успешна колекцията, направи революция в цветовете на фон дьо тените - допреди това всяка марка пускаше по 10-15 различни цвята, но Риана наложи нов стандарт с 50+ за всеки цвят на кожата. Евала за това.

Иначе за бебето дали е планирано или не - не се знае, те бебетата не стават от нищото, според мен просто иска дечицата ѝ да са с близка възраст. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Blueberry каза:

Снима два филма в момента (Wicked 1 и 2). Музика едва ли ще има в близките 2 години.

Слуховете по тайните канали обаче не казват хубави неща, според някои източници Далтън я тормозел и била много слаба, с анорексия и не знам още какво. Така че може и по-дълго да се забави.

Все едно саундрака няма да се лее и от чешмите ...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме изкефи Риана, подбора на тракове можеше да е много по-добър.

Уви мисля, че постигна своето. От на Lady Gaga не беше имало такъв бум в каталога на изпълнителя. Има над 30 песни в топ 200 на аpple music и най-вероятно днес ще изкърти спотифай. Интереса към фенти е скочил с над 800%.

Дала е някакво интервю и е казала, че не може да дава конкретни дати за нов сингъл, албум и т.н. Според мен този албум никога няма да дойде или просто като и омръзне да продава грим и прашки.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Егати, колко огромна само е била Катя щом години по-късно още никой не може да й стигне нито TD рекорда, нито SB гледаемостта. Ще продължаваме да се питаме Какво стана? и няма да можем да си отговорим.:helpsmilie:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох...Голяма драма с това, че Рири не работи по нов албум и няма нищо готово, което да пуска в скоро време. Феновете са в потрес. Не могат и да се зарадват, че е бременна. Голям егоизъм... На мен пък ми е все тая... Без музика не сме останали... Дори не мога да изслушам всичко ново, което излиза ежедневно.  Да си припомним Майкъл на Super Bowl 1993 година. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , -A. каза:

Не ме изкефи Риана, подбора на тракове можеше да е много по-добър.

Уви мисля, че постигна своето. От на Lady Gaga не беше имало такъв бум в каталога на изпълнителя. Има над 30 песни в топ 200 на аpple music и най-вероятно днес ще изкърти спотифай. Интереса към фенти е скочил с над 800%.

Дала е някакво интервю и е казала, че не може да дава конкретни дати за нов сингъл, албум и т.н. Според мен този албум никога няма да дойде или просто като и омръзне да продава грим и прашки.

Пак говориш на изуст със селективна памет, както винаги. Само топ 10 на 8.2.21 е изглеждал така: 187B04AF-89DC-433B-8FF6-EBA4E4DEDD16.jpeg.ba38ce65439e07df037c20c105a21512.jpeg

 

И аз мислех, че ще бие рекорда на Катюша по две основни причини; 1) новия спонсор - Епъл Мюзик изгради много по-голям хайп за шоуто от предни години с Пепси; 2) това е първото излизане на Риана на сцена от 7 години. Само можем да си правим изводите каква сила е била Пери и как е унизявала колегите наляво и надясно.

  • Like 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Starboy каза:

Пак говориш на изуст със селективна памет, както винаги. Само топ 10 на 8.2.21 е изглеждал така: 187B04AF-89DC-433B-8FF6-EBA4E4DEDD16.jpeg.ba38ce65439e07df037c20c105a21512.jpeg

 

И аз мислех, че ще бие рекорда на Катюша по две основни причини; 1) новия спонсор - Епъл Мюзик изгради много по-голям хайп за шоуто от предни години с Пепси; 2) това е първото излизане на Риана на сцена от 7 години. Само можем да си правим изводите каква сила е била Пери и как е унизявала колегите наляво и надясно.

Ситуацията с двете певици и Абел нямат нищо общо. Като фен трябва да е обидно за теб да ги сравняваш, хъхъ. В момента на Super Bowl той е в пийка на кариерата си и има два тотални мега хита - BL & SYT които предполагам са били в топ 50 или топ 20 и без шоуто. Той е сила каквато другите две не са.

От друга страна, Риана и Гага преди представянето нямат нито актуален хит и съответно не присъстват на челни позиции в различните стрийминг платформи. Да минеш от една песен в apple music до 30 е постижение. Други легенди в подобна ситуация дето направиха супербоул (рапърите от мин година, шакира и джей ло и т.н.) нямаха същия импакт като тези две дами.

 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, -A. каза:

Ситуацията с двете певици и Абел нямат нищо общо. Като фен трябва да е обидно за теб да ги сравняваш, хъхъ. В момента на Super Bowl той е в пийка на кариерата си и има два тотални мега хита - BL & SYT които предполагам са били в топ 50 или топ 20 и без шоуто. Той е сила каквато другите две не са.

От друга страна, Риана и Гага преди представянето нямат нито актуален хит и съответно не присъстват на челни позиции в различните стрийминг платформи. Да минеш от една песен в apple music до 30 е постижение. Други легенди в подобна ситуация дето направиха супербоул (рапърите от мин година, шакира и джей ло и т.н.) нямаха същия импакт като тези две дами.

 

Изобщо не е обидно, не разбирам защо и трябва да бъде. Показвам, че не само Блайдинг Лайтс се е повдигнала, а целия каталог. И това се случва след всеки Супер Бол, не само след Риана и Гага, но за другите нямам готов материал, затова и не съм дал. Запази си сълзите се налагаше тогава като хит. Като цяло последиците от Супер Бол могат да бъдат много дълготрайни, той си чартва по 9-10 песни от различни ери две години по-късно (след шоуто), и разбира се от арени мина на стадиони. 
 

Нямали са подобен инпакт, защото миналата година за пример бяха няколко изпълнителя, когато е концентирано само върху един ситуацията е съвсем различна. Да не говорим, че цялата хоум страница в Епъл е с плейлисти и всички албуми на Риана в момента.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като се замисли човек че й останаха неизпяти огромни или част от #1 хитове като Love the way u lie, SOS, The Monster, Don't stop the music, Disturbia, Take a bow, What's my name, S&M, Stay, Love on the Brain, Needed me, Live ur life, This is what u came for и не на последно място, голяма грешка за пропуснатата PON DE REPLAY...направо има и за втори СБ.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Похвално е, че в толкова напреднала бременност излиза на сцена, за да изпълни част от хитовете си. Май само аз съм доволен от подбора на песни :rolleyes: Както каза @Willy, останаха и песни за сетлиста на SB 2024.

Аз съм оптимист и все си мисля, че тепърва ще има изненади през годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като сравнявате, сравнявайте по ясни критерии. Не да изпляскате "Риана е номер 1" и като ви се каже, че някой е бил с повече песни в класациите "ама не може да се сравнява блябялялялябяб".

The Weeknd беше актуален изпълнител с актуален хит в момента на изпълнението си на СБ, но изобщо не е име на нивото на Лейди Гнусна и Риана. Беше само от 5-6 години в мейнстрийма, Злото например пя на деветата (но и на третата да беше, пак щеше да е окей, тя просто беше огромна навремето), а Риана - на 18-тата (същото важи и тук). Хората, които гледат Супер Боул не са музикалните фенове, дето знаят кой пее Blinding lights, а са средностатистически американци, на които името The Weeknd може и да не им говори нищо, защото той освен една неособено публична връзка с Белла Хадид няма почти нищо друго, с което да е бил по кориците на списанията. Така че не вадете от 9 кладенеца вода защо е вкарал повече песни по класациите. Направил го защото шоуто му беше супер, защото има богата дискография и защото сетлистът му беше перфектен.

P.S. Save your tears НЕ беше хит по времето на СуперБоул!

А да очаквате "изненади" от бременна жена е просто нелепо. Бъдете реалисти.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...