Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Рири вчера е била трета най-стриймвана жена, още преди да излезе на голямата сцена. Тази жена не осъзнава какъв бог на цифрите е и както е казал по-горе и SG, ако беше изкарала поне още 1-2 албума в последните години, нямаше да има никакво минаване.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 16 минути, Willy каза:

Рири вчера е била трета най-стриймвана жена, още преди да излезе на голямата сцена. Тази жена не осъзнава какъв бог на цифрите е и както е казал по-горе и SG, ако беше изкарала поне още 1-2 албума в последните години, нямаше да има никакво минаване.

Тя има толкова пари, че може да си купува всяко номер 1 ако поиска. :D Че дори и стрийминга да е платен. :D Щом Джей Зи е замесен, плюем Бионсе, но и Рири е в кюпа в реалност. :D  В Инстаграм била с фалшиви последователи, които си е купила. Дори в "На Кафе" при Гала го коментираха тези дни. :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, i810 каза:

Тя има толкова пари, че може да си купува всяко номер 1 ако поиска. :D Че дори и стрийминга да е платен. :D Щом Джей Зи е замесен, плюем Бионсе, но и Рири е в кюпа в реалност. :D  В Инстаграм била с фалшиви последователи, които си е купила. Дори в "На Кафе" при Гала го коментираха тези дни. :D

Всичките й хитове са от преди да е най-богатата певица, а каталога е толкова пълен с хитове, че откакто го има Spotify, не е имало година да е излизала от топ 10 сред жените. 

Това за Гала дори няма да го коментирам. put some respect on rih's name!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Всичките й хитове са от преди да е най-богатата певица, а каталога е толкова пълен с хитове, че откакто го има Spotify, не е имало година да е излизала от топ 10 сред жените. 

Това за Гала дори няма да го коментирам. put some respect on rih's name!

Никой не и оспорва хитовете на Рири, нито и на Бионсе, когато има такива. Въпросът е, че парите на Джей Зи са фактор, който има значение. Все пак той продуцира Риана. Идеята ми е, че щом този човек с всичките му пари е зад гърба и на двете, награди и постижения ще имат, дори и да не са заслужени. Риана не е нито невероятната певица с огромен глас, нито е кой знае какво чак. Това носово пеене, мен лично ме дразни. Натрапчиво ми е. Има добри песни, които с платен стрийминг, могат да се държат из платформите и още 10 години, ако има кой да плаща за това.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, i810 каза:

Никой не и оспорва хитовете на Рири, нито и на Бионсе, когато има такива. Въпросът е, че парите на Джей Зи са фактор, който има значение. Все пак той продуцира Риана. Идеята ми е, че щом този човек с всичките му пари е зад гърба и на двете, награди и постижения ще имат, дори и да не са заслужени. Риана не е нито невероятната певица с огромен глас, нито е кой знае какво чак. Има добри песни, които с платен стрийминг, могат да се държат из платформите и още 10 години, ако има кой да плаща за това.

Няма огромен глас, но е изпълнител с най-много хитове, от тези дебютирали през 21-ви век. Не знам защо й е да си купува стрийове като всеки е чувал хитовете й. Нещо което не мога да кажа за 2-3 други супер налагани персони. (едната е на аватара ти)

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Няма огромен глас, но е изпълнител с най-много хитове, от тези дебютирали през 21-ви век. Не знам защо й е да си купува стрийове като всеки е чувал хитовете й. Нещо което не мога да кажа за 2-3 други супер налагани персони. (едната е на аватара ти)

Тази от аватара ми няма нищо общо в случая. На всичкото отгоре, тя се бори сама от 1996 година и няма такива протекции зад гърба си. Хубавото на Бионсе е, че поне има голям глас, а при Риана е просто носово пеене. ПАРИТЕ на Джей Зи ако не бяха, нито едната, нито другата щяха да държат такова ниво.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

На кои песни залагате, че ще изпълни и по-важно, какво искате да чуете?

Много ми се иска да видим този брутал!

 

Аз си казах още миналия месец :) 

 

  

От 8.01.2023 г. от 17:37, Lelqtian каза:

Don't stop the music > Disturbia > Only girl > Diamonds. Може и да не е в тоя ред.

 

преди 11 минути, Blueberry каза:

Май Рейханче ще открива с Run This Town. Нали беше най-хитовата хитеса на планетата, защо посяга към песни, в които е само feat...? 

Мда, като иска да се мазни на продуцента, не може ли Ъмбрела? Или някоя от другите им милиони колоборации? 

преди 2 часа , i810 каза:

Тази от аватара ми няма нищо общо в случая. На всичкото отгоре, тя се бори сама от 1996 година и няма такива протекции зад гърба си. Хубавото на Бионсе е, че поне има голям глас, а при Риана е просто носово пеене. ПАРИТЕ на Джей Зи ако не бяха, нито едната, нито другата щяха да държат такова ниво.  

Ако говорим за пари, коя от 3те има солиден бууст в кариерата си от бракуване с музикален продуцент? Хинт - Бийонсе беше известна преди да се вземе с Джей Зи, а Мара щеше да е никому неизвестна перачка ако не беше забърсала Томи Мотола. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Когато чакаш да обяви нова песен или албум, а новината е бебе 2 и то в 5-ти месец даже. 😭

Направо ме уби като я видях с огромния корем. Отзивите за шоуто, което е направила са отрицателни, за съжаление.... Но все пак, нищо не и пречи, макар и бременна, да пусне нов албум, ако е готова с това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, i810 каза:

Направо ме уби като я видях с огромния корем. Отзивите за шоуто, което е направила са отрицателни, за съжаление.... Но все пак, нищо не и пречи, макар и бременна, да пусне нов албум, ако е готова с това.

Нормално, това беше най-скучното Superbоwl шоу. Много далеч от Гага, Кейти и Бейонсе. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не беше зле, ама май беше оувърхайпнато и очаквах повече. Много странно миксирани песни, сетлиста също беше необичаен. По скалата от Маруун 5 до Кейти Пери я слагам някъде по средата, но даже и Гага е над нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено миксът от песни можеше да е по-добър. Имаше излишни песни в него, а други, които трябваше да присъстват, липсваха. Не е лошо представянето и, но сякаш през цялото време и беше все едно, че е там. Това, разбира се има причина - бременна е. Доста плахо се движеше из сцената. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Willy каза:

Няма огромен глас, но е изпълнител с най-много хитове, от тези дебютирали през 21-ви век. Не знам защо й е да си купува стрийове като всеки е чувал хитовете й. Нещо което не мога да кажа за 2-3 други супер налагани персони. (едната е на аватара ти)

А защо всеки е чувал за хитовете ѝ, а не за тези примерно на Кристина Милиан, Ашанти, Кери Хилсън. Правилният продуцент може да ти даде най-добрата песен и да направи така, че да звучиш навсякъде, особено през 00s. 

Това, което съм се опитвала да ти кажа и в поп-фолка, и в Евровизия, и сега тук е, че музиката не е цифри :ba: Иначе Дрейк би бил по-велик от Бийтълс:

image.png.71839f167db0e37e86c4fc308663dfda.png

image.png.b51cb2b87bbf2afb39955aa894e442c0.png

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никаква енергия не е останала в Риана, усещаше се, че сякаш зорлян е там. Изненадващо разочарован съм, беше тягостно, скучно, вяло с ужасен сетлист… а имаше потенциал това шоу да бъде супер иконик. 

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С толкова напреднала бременност си беше достатъчно енергична според мен. Да се върти на главата си ли? А сетлиста напълно очаквано беше за масовата публика защото супербоул се гледа точно от тях.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А за плейбека някой ще каже ли нещо ?

Толкова време не е пяла на живо, че няма извинение.. 

Както и да е де, да си гледа бебетата, но да каже, че няма да има албум и да не я чака никой. В случай, че има албум, ще е толкова overhyped, че ще хлопне като при Адел. 

  • Like 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представянето беше ок. И на мен не ми хареса сетлистата. Bitch Better Have My Money и Pour It Up бяха ненужни, и изпя само една песен от GGGB ерата. Можеше да покани и някой гост изпълнител. Честито за бремеността.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз доколкото знам и минали години е била канена, но е отказвала. Гарантирам, че и да не беше бременна, шоуто щеше да е същото. Под липса на енергия нямам предвид липса на движение. С две думи изобщо не й се занимава с музика според мен.

  • Like 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-големият фактор, че не и дреме за музикалната й кариера е факта, че не пусна дори един нов сингъл преди това. Смисъл, това е възможно най-голямата сцена, на която артист може да бъде и съответно най-голямата реклама. А тя твърди, че има над 500 готови песни, в което съм склонен да вярвам, защото от 2016 насам в музикалния бизнес са минали векове. Много тъпо за което, защото тя има всичко, за да бъде сред най-най големите днес, ако просто прави минимума.

 

И за да се аргументирам по-добре какво имам предвид под липса на енергия, давам този линк с кратко видео, в което всячески се усеща и вижда хъс, топ присъствие и енергия на един АРТИСТ.

WWW.INSTAGRAM.COM

122K Likes, 149 Comments - Rihanna Fanpage (@rihannaturkiyex) on Instagram: "BBHMM 💸 via @rihsmybih 🤍 #rihanna #badgalriri"

 

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...