Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Колкото повече я слушам, толкова повече си мисля, че направо си е шедьовър в сравнение с повечето песни, които излизат напоследък.😄 Но ще е поредната й бруталка, която вероятно ще остане недооценена и ще завърши като някакво средно хитче тип Nothing Breaks Like a Heart и Midnight Sky.

Върхът й след Дисни ще си остане Wrecking Ball. Този Лиъм винаги я вдъхновява за жестоки песни, нещо ми се струва че и новата е създадена по същия модел.😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Тъжна вест: Лиса Мари Пресли почина на 54 години

 Дъщерята на Елвис беше закарана по спешност в болница след сърдечен удар

1200_lisa-mari-michael.webp

Лиса Мари Пресли – дъщерята на Елвис и Присила Пресли – е починала на едва 54 години.

Тъжната новина беше потвърдена от майка ѝ, която сподели официално съобщение с медиите в четвъртък сутринта. Малко преди смъртта си, Лиса беше закарана по спешност в болница след сърдечен удар. По първоначална информация тогава, лекарите са спасили изпълнителката, но впоследствие сърцето ѝ не е издържало.


„С разбито сърце трябва да ви споделя опустошителната новина, че красивата ми дъщеря Лиса Мари ни напусна. Тя беше най-силната и любяща жена, която някога съм познавала“, каза Присила пред медиите. Помоли всички за малко уединение в този тежък момент и благодари за любовта и молитвите, които е получила след новината за сърдечния удар на дъщеря си. Присила заяви, че повече детайли около смъртта на Лиса Мари няма да бъдат споделяни засега.

В четвъртък сутринта Присила е била откарана по спешност в болница след съмнения за сърдечен удар. Говорител на шерифския отдел в Лос Анджелисс заяви пред списание People, че парамедиците са се отзовали на обаждане от имот в Калабасас и са се погрижили за жена на около 50-те, която не дишала. Когато са дошли на място, медиците са започнали сърдечен масаж. След като са върнали живота в тялото на пациентката, те са я закарали в болница за спешна медицинска грижа.


Новината за смъртта на Лиса Мари идва като истински шок за целия свят, след като тя беше сред присъстващите на наградите „Златен глобус“ на 10 януари. На червения килим изпълнителката позира заедно с Остин Бътлър, който играе Елвис Пресли в биографичния филм „Елвис“ и дори спечели наградата за най-добър актьор.

 

Лиса Мари също така е майка на 14-годишните близначки Финли и Харпър, които споделя с бившия си съпруг Майкъл Локууд. Тя загуби сина си Бенджамин, който се самоуби през 2020 година едва на 27 години.


Родена в Мемфис, Тенеси на 1 февруари 1968 година, точно девет месеца след сватбата на Присила и Елвис, Лиса Мари за кратко е отглеждана в града, след което се мести в Лос Анджелис с майка си, защото родителите ѝ се развеждат. По това време тя е само на 4 години.


Елвис умира през август 1977 година, когато Лиса Мари е на 9 години, превръщайки я във втория наследник на богатството му заедно с дядо ѝ Върнън и прабаба ѝ Мини. След като двамата умират през 1979 и 1980 година, тя остава единственият човек, който да управлява имотите и завещанието на Краля на рокендрола.

„Той винаги ме будеше, за да ми пее по средата на нощта. Качваше се на масата и пееше. Помня го като баща ми, но беше много вълнуващ баща“, спомня си Лиса Мари през 2009 година в интервю.


През октомври 1988 година Пресли се омъжва за Дани Киоу, с когото има две деца – Райли и Бенджамин. След малко над петгодишен брак, двамата се разделят през 1994 година.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , SG каза:

Този Лиъм винаги я вдъхновява за жестоки песни, нещо ми се струва че и новата е създадена по същия модел.😄

Текста е огледало на When i was your man на Bruno Mars. Песен която Лиъм й е посветил на сватбата им.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оо, няма да е среден успех Flowers. Има ТСуифт ефектът, честно казано очаквам да стигне до номер в Билборд. Има хиляда препратки към връзката с Лиам, асоциация с when I was your man и почти интерполация с I will survive. Сложила си е цялото milussy в тази песен 😂

Целия ми тикток е в Шакира и Майли. 2023 ще е тежка за мъжете-неверници 😛

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам, когато очакванията ми бъдат надскочени. Евалата, след 10 години най-накрая се очертава голям хит от Майли. Цялата ера се очертава брутална попринцип.

Успеха на песента на Шакира в YouTube ме озадачава. Тази платформа вече наистина е вървежна за всичко друго, но не и за американска музика. Ех, къде ни е сега милото Танче да ни обясни дали Шакира купува гледания...:unsure:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сефте го чувам и виждам, защо не я въртят по нашите измислени чуждопоклоннически радиостанции?

Много яко видео. Шакира е на 45, а изглежда като на 25.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шакира последната година се възроди, Майли в момента е в спотлайта, Рири се завръща 🥰...единственото зло остава присъствието на Тейлър.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Шакира последната година се възроди, Майли в момента е в спотлайта, Рири се завръща 🥰...единственото зло остава присъствието на Тейлър.

Новата песен на Майли - "Flowers" е страхотна. Искрено се надявам да махне Тейлър Суифт от върха на Билборд, че ми писна от тази надценена женица с детски песнички - тип Роси Кирилова. Очаква се тази седмица да влезе в топ 5 на Билборд Хот 100. Другата седмица със сигурност ще е номер 1 и то напълно заслужено. Риана освен участието на Super Bowl, как точно се завръща? Нещо да съм изпуснала по темата?! Нов албум ли ще има??? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , i810 каза:

Новата песен на Майли - "Flowers" е страхотна. Искрено се надявам да махне Тейлър Суифт от върха на Билборд, че ми писна от тази надценена женица с детски песнички - тип Роси Кирилова. Очаква се тази седмица да влезе в топ 5 на Билборд Хот 100. Другата седмица със сигурност ще е номер 1 и то напълно заслужено. Риана освен участието на Super Bowl, как точно се завръща? Нещо да съм изпуснала по темата?! Нов албум ли ще има??? 

Има ново бебе. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , i810 каза:

Новата песен на Майли - "Flowers" е страхотна. Искрено се надявам да махне Тейлър Суифт от върха на Билборд, че ми писна от тази надценена женица с детски песнички - тип Роси Кирилова. Очаква се тази седмица да влезе в топ 5 на Билборд Хот 100. Другата седмица със сигурност ще е номер 1 и то напълно заслужено. Риана освен участието на Super Bowl, как точно се завръща? Нещо да съм изпуснала по темата?! Нов албум ли ще има??? 

Майли ще дебютне на първо място. Направила е рекордни 16М на 4-ти ден в Spotify. Брутална е.

Иначе Рири сигурно ще изкара нещо около хайпа за SB.

Мен ме е яд че ТС блокира този хит от #1.

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , i810 каза:

Новата песен на Майли - "Flowers" е страхотна. Искрено се надявам да махне Тейлър Суифт от върха на Билборд, че ми писна от тази надценена женица с детски песнички - тип Роси Кирилова. Очаква се тази седмица да влезе в топ 5 на Билборд Хот 100. Другата седмица със сигурност ще е номер 1 и то напълно заслужено. Риана освен участието на Super Bowl, как точно се завръща? Нещо да съм изпуснала по темата?! Нов албум ли ще има??? 

Ама разбива на клуб като я пуснат Туца. Както и си знаех, няма жена вкл. Риана която да бие топ мъжете в музиката. Риана още кърти, Туца също, но са далеч от избухването което има Уикенд или Ед. Отделно на ретрото като го пуснаха след 2 Елтън Джон и Майкъл Джексън изтребиха всичко.

Уитни беше топ също, плюс още некви. Марая както си и знаех си беше средна работа, буквално нямаше избухване на нея, а песните й не се знаеха. Иначе пуснаха My All Remix, We belong together, Vision of Love, and fantasy. Явно Дж-я (2я който беше жива пеперуда й беше голям фен), та въпросния подвикваше на нейните песни и каза, че е кралицата на поп музиката. Малко Глориев ефект се получи защото нямаше голямо избухване, няколко дебелани, които ги снимах подскачаха и толкова. Но аз не ги снимах заради Марая, а за да им се смеем на прасетата османови с френдове. Даже ще ги кача у youtube.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Ама разбива на клуб като я пуснат Туца. Както и си знаех, няма жена вкл. Риана която да бие топ мъжете в музиката. Риана още кърти, Туца също, но са далеч от избухването което има Уикенд или Ед. Отделно на ретрото като го пуснаха след 2 Елтън Джон и Майкъл Джексън изтребиха всичко.

Уитни беше топ също, плюс още некви. Марая както си и знаех си беше средна работа, буквално нямаше избухване на нея, а песните й не се знаеха. Иначе пуснаха My All Remix, We belong together, Vision of Love, and fantasy. Явно Дж-я (2я който беше жива пеперуда й беше голям фен), та въпросния подвикваше на нейните песни и каза, че е кралицата на поп музиката. Малко Глориев ефект се получи защото нямаше голямо избухване, няколко дебелани, които ги снимах подскачаха и толкова. Но аз не ги снимах заради Марая, а за да им се смеем на прасетата османови с френдове. Даже ще ги кача у youtube.

Ти нали щеше да ходиш на Марая? Какво стана?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, i810 каза:

Ти нали щеше да ходиш на Марая? Какво стана?

Бях, в щатите си е голяма сила, макар че избичи всичко на плейбек. Ма не е само тя. Изпя няколко песни на живо, ама вече не е това дето е била:

https://youtu.be/-UILWoSK_U4

Иначе когато е била във топ форма е смазвала с живо пеене. Пак казвам, пръскаше се по шевовете от хора. Там е гигант. Тя си е гигант по принцип, просто много от песните й не се знаят масово от младите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Бях, в щатите си е голяма сила, макар че избичи всичко на плейбек. Ма не е само тя. Изпя няколко песни на живо, ама вече не е това дето е била:

https://youtu.be/-UILWoSK_U4

Иначе когато е била във топ форма е смазвала с живо пеене. Пак казвам, пръскаше се по шевовете от хора. Там е гигант. Тя си е гигант по принцип, просто много от песните й не се знаят масово от младите.

Нищо не разбрахме от твоето ходене.... Разкажи малко по-подробно де?!... Аз такъв тип клипчета съм изгледала 1000000... Пък и това не е снимано от теб... Дори съм изтеглила целия концерт с перфектно качество и си го имам.... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, i810 каза:

Нищо не разбрахме от твоето ходене.... Разкажи малко по-подробно де?!... Аз такъв тип клипчета съм изгледала 1000000... Пък и това не е снимано от теб... Дори съм изтеглила целия концерт с перфектно качество и си го имам.... 

Ехееее, ти си по напред от мен, след фитнеса ще ти разкажа. Аз гледам да не разказвам за концертите тук.Но ше ти кажа, даже имам диск с автограф, ама си остана там. Ше си го зема сега като хода на една сватба.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Ехееее, ти си по напред от мен, след фитнеса ще ти разкажа. Аз гледам да не разказвам за концертите тук.Но ше ти кажа, даже имам диск с автограф, ама си остана там. Ше си го зема сега като хода на една сватба.

Хайде, чакам...Разказвай... Хората обичат такива разкази..... 🙂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурдно е Кил Бил да не достигне 1 място, при положение, че мачкоти супер здраво откакто е излязла. Анти-Хиро ако ще цяла година да бъде първа, хит няма да стане. Билборд да си променят правилата, ако искат класацията им да има тежест и да бъде релевантна както е била време оно

  • Like 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 18.01.2023 г. от 0:34, Starboy каза:

Абсурдно е Кил Бил да не достигне 1 място, при положение, че мачкоти супер здраво откакто е излязла. Анти-Хиро ако ще цяла година да бъде първа, хит няма да стане. Билборд да си променят правилата, ако искат класацията им да има тежест и да бъде релевантна както е била време оно

Билборд станаха нелепи. Когато бях дете, да имаш номер 1 в Хот 100 означаваше, че имаш най-големият хит на най-големият пазар в света. Сега просто означава, че фенчетата ти стрийват непрекъснато. Стига се до абсурди песен да дебютира в топ 5 и след 3 седмици да я няма в чарта въобще. Пък Тейлър Суифт да окупира целия Топ 10 с мяу-мяу песнички - дуета с Лана дел Рей дебютира на номер 4, а дори няма сертификация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Shushan каза:

Билборд станаха нелепи. Когато бях дете, да имаш номер 1 в Хот 100 означаваше, че имаш най-големият хит на най-големият пазар в света. Сега просто означава, че фенчетата ти стрийват непрекъснато. Стига се до абсурди песен да дебютира в топ 5 и след 3 седмици да я няма в чарта въобще. Пък Тейлър Суифт да окупира целия Топ 10 с мяу-мяу песнички - дуета с Лана дел Рей дебютира на номер 4, а дори няма сертификация.

Какви са правилата в момента? И какви трябва да бъдат за да не може да се манипулира класацията?

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 20.01.2023 г. от 1:09, fearless` каза:

Какви са правилата в момента? И какви трябва да бъдат за да не може да се манипулира класацията?

Според мен ремиксите трябва да се броят като отделни песни, защото Тейлърица точно така манипулира положението - пуска ремикси и нови версии през седмица, което се брои за нов живот на Анти Хироу и добавя към албума. 

По подобен начин изманипулираха и с Деспасито, и с Олд таун роуд. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Flowers официално е вторият номер 1 хит на Майли в Билборд! Официално може да се каже, че Лиам ѝ носи късмет в това отношение.

Аз се шокирах, че е имала равен брой номер 1 хитове със Селена Гомез, поне вече се поправи тази история. 

Лошото е, че и двете при тях са стигнали до номер 1 заради PR стратегия покрай неуспешна връзка. При Майли идва 3 години след развода, при Селя - година и половина след последната PR акцийка (с Бийбър) и година след сватбата на възпятия възлюбен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Flowers е егати мега хита. Тези дни тъкмо ми се беше забила и изведнъж я чувам да гърми от някъде, а малко след това случайно виждам едно момиче да си я пуска. И постоянно ми излиза на стената и в Тик ток. 10 години без голям успех ама накрая нацели хитачка, каквато вече рядко се прави изобщо.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...