Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 13 часа , xroflx9 каза:

А коя беше оригиналната версия на Ники Минаж,Карди Б и останалите от този тип? Беше се коментирало тук,но забравих изпълнителката

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Лил Ким да, но по-скоро като рапърка с по-фриволно поведение, като успехи няма нищо общо. 

Миси Елиът е икона, но винаги е блестяла с музика, а не с шарения около себе си.

 

Малко ми е нелепо да се сравняват Шаная (57) и Тейлър (33). Съвсем различни поколения са, а и не мисля, че Шаная е проправила път на ТС, защото в Щатите се слуша кънтри, откакто съществува, а и двете пробиха извън САЩ с песни, които не са кънтри. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Лил Ким да, но по-скоро като рапърка с по-фриволно поведение, като успехи няма нищо общо. 

Миси Елиът е икона, но винаги е блестяла с музика, а не с шарения около себе си.

 

Малко ми е нелепо да се сравняват Шаная (57) и Тейлър (33). Съвсем различни поколения са, а и не мисля, че Шаная е проправила път на ТС, защото в Щатите се слуша кънтри, откакто съществува, а и двете пробиха извън САЩ с песни, които не са кънтри. 

Шаная е една от малкото, които кросоувърва от кънтрито в поп-а, та оттам сравненията

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

И като вайб са доста подобни, просто върховете им са в различни десетилетия и музиката съответно звучи по различен начин, а и клиповете също не са в една гама. Разбира се, с важната отметка, че поне аз никога не съм забелязвал в Шаная същевременно да се крие и ЗМИЯ. :D

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, май само по кросоувъра си приличат. Шаная е супер свежа и забавна, да не говорим, че е и много красива и женствена, а Тейлър прилича на сива мишка. Абсолютно никога не ми е била красива тая жена и се чудя как може "на хартия" да отговаряш на всички американски и европейски стандарти за красота - руса, синеока, висока, слаба... и никога да не си била хубава. 

Но това, че взе Сейди Синк да играе младото ѝ аз в All Too Well показва, че има доста високо мнение за себе си. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен пък много ме радва точно като е в класически вид. В първата Red ера беше жестока. Но аз и попринцип доста харесвам такива жени, де. :D Шаная в ранните години и тя беше красавица.

taytay_wide-42912e3682fbd81be36782d5fc5cb67c3685d22e-s1100-c50.jpg.09d4c6f234199d8b0fdf33b0b9be22b5.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Шаная е красива в лицето, но е джудже. Иначе 

Кво мислите за таа пръдня, готинка е нали?

:D

Марая Кери ли дочуват младоликите ми уши? :D

Дует, мечтан от поколения и същевременно неочакван, дошъл като изненада и шок за всички през 1998.

Парадокс: Двете любими диви на Америка записват балада-класика, а тя дори не влиза в ТОП 10 на Билборд, забоксувайки някъде около №14 :D

За сметка на това Европа и Азия се влюбват в тази песен и до днес се счита за класика. Преди дни беше изпята в ефира на Нова в предаването им за имитации.

Представянето им през 1999 на Оскарите, Хюстън всячески иска да засенчи по-младата в изпълнението. И успява...

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 16.12.2022 г. от 17:17, SG каза:

Мен пък много ме радва точно като е в класически вид. В първата Red ера беше жестока. Но аз и попринцип доста харесвам такива жени, де. :D Шаная в ранните години и тя беше красавица.

taytay_wide-42912e3682fbd81be36782d5fc5cb67c3685d22e-s1100-c50.jpg.09d4c6f234199d8b0fdf33b0b9be22b5.jpg

Прилича на злодей от Дисни. Стилът е хубав, но тя не е.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Уитни винаги е имала повече техника от Марая, няма как да не я отвее. Много любим ремикс, особено удължения. Много го въртяха преди 22-23 години по ТВ. :D 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, pacho каза:

Тя Уитни винаги е имала повече техника от Марая, няма как да не я отвее. Много любим ремикс, особено удължения. Много го въртяха преди 22-23 години по ТВ. :D 

 

Топ песен, достигнала до №2 в Билборд и борила се известно време за върха.

Това й е последния доста успешен албум. Излезе в период, в който пикът й беше минал и еуфорията от Бодигард отдавна затихнала. Започна относително слабо, но сингъл след сингъл Хюстън доказваше силата си и направи много добри продажби не само в Америка, но и в Европа.

Други големи попадения от същия албум:

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 16.12.2022 г. от 18:24, Balkandji1 каза:

:D

Марая Кери ли дочуват младоликите ми уши? :D

Дует, мечтан от поколения и същевременно неочакван, дошъл като изненада и шок за всички през 1998.

Парадокс: Двете любими диви на Америка записват балада-класика, а тя дори не влиза в ТОП 10 на Билборд, забоксувайки някъде около №14 :D

За сметка на това Европа и Азия се влюбват в тази песен и до днес се счита за класика. Преди дни беше изпята в ефира на Нова в предаването им за имитации.

Представянето им през 1999 на Оскарите, Хюстън всячески иска да засенчи по-младата в изпълнението. И успява...

 

Категорично НЕ СЪМ СЪГЛАСНА, че тук Уитни е засенчила Марая... Красиво се допълват и всеки си изпълнява неговата партия. Дуетът е вечна класика... Мъчно ми е за Уитни... Боби Браун успя да я съсипе и довърши, стигайки до дъното, губейки гласа си, а накрая сбогувайки се с живота си. Жалко за тази велика жена...На такива клипчета съм попадала в YouTube, че съм ревала, гледайки и слушайки я. И я изнудваха да прави концерти и живи изпълнения, а тя, милата, не можеше да си каже името. Толкова беше зле в последните години. Но наркотиците не прощават на никой...И детето и си отиде след нея...Голяма трагедия, изключително тъжна съдба имаха и двете.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Госпожица Кери постига още един рекорд тази седмица. Единствената жена в историята на Америка, която има 3 песни с 10 или повече седмици на първо място:

image.png.087eb752d35cc6196ec4c58d64d34cdd.png

Като цяло само един мъж, една група и една жена са постигали това нещо:

image.png.85bd62fdcd560b911d1722b428912531.png

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да им е тъжно и печално на някои хора, Марая Кери е висока топка от световна величина. Пише историята на музиката с главни букви и чупи рекорди, за които младите, току-що излезли изпълнители, само могат да мечтаят в този изключително консуматорски свят. В съвремието имаме звезди еднодневки, но класни изпълнители като нея се броят на пръсти. Обичам я тази жена. Дала ми е толкова много в емоционален аспект, колкото никоя друга. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Обаче не знам как ще побере сет лист от 15 минути сред толкова много хитове. 14 са само номер едно синглите, а какво остава и за други тоталки и емблеми като Pon de replay.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Don't stop the music > Disturbia > Only girl > Diamonds. Може и да не е в тоя ред.

Едва ли ще мине без Love on the brain като за финал. През 2022 е била най-продаваната и слушана й песен в Америка.
Забрави и Umbrella.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Willy каза:

Едва ли ще мине без Love on the brain като за финал. През 2022 е била най-продаваната и слушана й песен в Америка.
Забрави и Umbrella.

Супербоул е шоу за пенсионери, иначе нямаше да поканят Рейханата, таргет който не се вълнува от актуалното и творчество. 

Пък и 15 минути, както сам каза, само най-яките хитове :D Ъмбрела може по принцип, но само ако остане време. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...