Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

@-A. искаш ли да ходим на тоя изрод на концерт:

по цици се метнала на баща си. И другите трансподобни уроди около нея, една няма нещо женско. Сички са некви долни твари, ама да го чуем тоя транс. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

С известно закъснение да добавим, че 90те са успешна ера за музиката най-вече заради падането на режимите по всевъзможни страни. Хората естествено се повличат по 'забраняваната' американска музика, което само по себе си се отразява и в позициите на същите изпълнители в САЩ.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Марайчето е яка, не знам защо отнася чак такъв хейт. И мен някак ме дразни, че и тя като Гло не си запази почти никакви хитове във времето, но поне няколко й се знаят и до днес. Встрани от Коледната.

На кеф съм предпразнично да си купя евентуално някоя и друга плоча на световни фолк диви от старите ленти. Феновете й може да препоръчат някоя нейна.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pacho каза:

Марая е ТОП тОпалка. Аз сефте я видях и чух с Honey, мега видео и парче.

 

Култово.

1997.

Пресладване с джетове и скок от терасата в басейна на фона на мега зарибяващото парче. Третият й сингъл, дебютирал директно на номер 1 в Америка, което по това време беше почти непостижимо от никого. Песен, прекарала 3 седмици на върха. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Марайчето е яка, не знам защо отнася чак такъв хейт. И мен някак ме дразни, че и тя като Гло не си запази почти никакви хитове във времето, но поне няколко й се знаят и до днес. Встрани от Коледната.

На кеф съм предпразнично да си купя евентуално някоя и друга плоча на световни фолк диви от старите ленти. Феновете й може да препоръчат някоя нейна.

Препоръчвам:

ab67616d0000b2731203fd3545191a54fb87a4ca

  • Thanks 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Balkandji1 каза:

Препоръчвам:

ab67616d0000b2731203fd3545191a54fb87a4ca

Това попринцип е много добра компилацийка като за колекцията, но нещо нямам наблюдения да е много разпространена у нас, камо ли на винил.

Лейбълите, с които е била Мари трябва да се погрижат повече за разпространението на класическите й албуми. Същата работа и с тези на Шер и Селин, примерно, на които почти нищо старо не може да им се намери на ново издание в държава като нашата. На Мадона примерно постоянно й гледам целия каталог на винил, и то на някакви супер ниски цени от 30-40 лева. На Марая днес като гледах мернах само този дето си говорихте колко ви е любим. :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като човек който никога не е слушал Мария Кюри, до мен от нейната дискография са стигали и знам как звучат само Without u, We belong together и AIWFCIY. Сравненията с Гло в Бг според мен са си точно на място, дори и по също време изпадат от играта и след това ги държи една единствена песен по независима от тях причина.

  • Like 2
  • Dislike 1
  • Ooo 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , SG каза:

Марайчето е яка, не знам защо отнася чак такъв хейт. И мен някак ме дразни, че и тя като Гло не си запази почти никакви хитове във времето, но поне няколко й се знаят и до днес. Встрани от Коледната.

На кеф съм предпразнично да си купя евентуално някоя и друга плоча на световни фолк диви от старите ленти. Феновете й може да препоръчат някоя нейна.

Ако още един път сравниш марчето с иконата на дм сат ще ти дърпам къдриците 😀

Марая е овен все пак и е малка проклетийка😀 Иначе нямаше да е това, което е. 
 

А това чувал ли си го 😏

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , SG каза:

Марайчето е яка, не знам защо отнася чак такъв хейт. И мен някак ме дразни, че и тя като Гло не си запази почти никакви хитове във времето, но поне няколко й се знаят и до днес. Встрани от Коледната.

На кеф съм предпразнично да си купя евентуално някоя и друга плоча на световни фолк диви от старите ленти. Феновете й може да препоръчат някоя нейна.

Ако още един път сравниш марчето с иконата на дм сат ще ти дърпам къдриците 😀

Марая е овен все пак и е малка проклетийка😀 Иначе нямаше да е това, което е. 
 

А това чувал ли си го 😏

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Като човек който никога не е слушал Мария Кюри, до мен от нейната дискография са стигали и знам как звучат само Without u, We belong together и AIWFCIY. Сравненията с Гло в Бг според мен са си точно на място, дори и по също време изпадат от играта и след това ги държи една единствена песен по независима от тях причина.

Мара има Крисмаса поне, и дори да продължи нищо да не прави още няколко петилетки, децата и внуците и няколко поколения правнуци гладни няма да останат. Гюрга такива екстри няма. 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, NazzkO каза:

Ако още един път сравниш марчето с иконата на дм сат ще ти дърпам къдриците 😀

Марая е овен все пак и е малка проклетийка😀 Иначе нямаше да е това, което е. 
 

А това чувал ли си го 😏

 

 

Изтървали сме. Не знаех че Валентина Хасан е продължила певческата си кариера след мега хита Кен ли. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Изтървали сме. Не знаех че Валентина Хасан е продължила певческата си кариера след мега хита Кен ли. 

Ах ти, шегоубиецо 😌😙

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , NazzkO каза:

Ако още един път сравниш марчето с иконата на дм сат ще ти дърпам къдриците 😀

Марая е овен все пак и е малка проклетийка😀 Иначе нямаше да е това, което е. 
 

А това чувал ли си го 😏

 

 

Е, то е ясно, че мис Кери винаги ще си е по-добре от бъдещата ни сръбска звезда. :D

А тя Дес нали даже щеше да я пее именно тази песен ако беше останала на финала на Маскирания.:heart: Липсват ми времената, в които би завършила първата част от програмата си с песен на Марая, а не на Сашо Жокера.

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, вие ме разбихте направо с тези коментари за Марчето. Има страхотна дискография и неоспорим талант, тя е медицински феномен и е изпяла най-високия тон, който човек може да изпее! Вярно, че си позагуби вокала и изтрещя като Луна, ама предвид всичко, което е преживяла, си е много добре даже. Митеш, ти пък с тая Бренда Лий…. аз слушам много артисти от 60-те като The Doors, The Turtles, Jefferson Airplane, Елвис, Ролинг Стоунс, Нанси Синатра и други, но на тая точно нищо не ѝ знам освен 1-2 коледни песни. Хайде малко по-сериозно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 30.11.2022 г. от 14:54, WindWalkerMonk каза:

@-A. искаш ли да ходим на тоя изрод на концерт:

по цици се метнала на баща си. И другите трансподобни уроди около нея, една няма нещо женско. Сички са некви долни твари, ама да го чуем тоя транс. 

Ver las imágenes de origen

  • Haha 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Lelqtian каза:

Изтървали сме. Не знаех че Валентина Хасан е продължила певческата си кариера след мега хита Кен ли. 

Ама не е лъжа, Кен ли е доста по лесно запеваема от другата. До ден днешен си я спомням: Кен Ли, тулибудибудау чу

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

"All I Want For Christmas Is You” на Марая Кери е #1 в Billboard’s Global 200 chart. Това е 9-та седмица под #1. Песента вече е най-дълготрайната песен #1 на жена изпълнител в историята на класациите.

“All I Want For Christmas Is You” е #2 тази седмица в Billboard Hot 100. Песента беше на ръба за място No1.

“All I Want For Christmas Is You” достигна #1 в Spotify Global с 6.1M streams.

All I Want for Christmas Is You’ на Марая Кери e под # 1 в Billboard Holiday 100, тъй като графиката се завръща за празничен сезон 2022.
Mariah Carey и "All I Want For Christmas Is You" продаде 3,9 млн бройки във Великобритания, съобщава Official UK Charts. Това е най-продаваната и най-дълготрайна песен на жена изпълнител в историята на музиката. #КралицатанаКоледа.

318495894_479750374261836_5088965703766315283_n.jpg

318549635_479675420935998_8179129630397081230_n.jpg

318242786_479040557666151_987472109536389028_n.jpg

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , i810 каза:

"All I Want For Christmas Is You” на Марая Кери е #1 в Billboard’s Global 200 chart. Това е 9-та седмица под #1. Песента вече е най-дълготрайната песен #1 на жена изпълнител в историята на класациите.

“All I Want For Christmas Is You” е #2 тази седмица в Billboard Hot 100. Песента беше на ръба за място No1.

“All I Want For Christmas Is You” достигна #1 в Spotify Global с 6.1M streams.

All I Want for Christmas Is You’ на Марая Кери e под # 1 в Billboard Holiday 100, тъй като графиката се завръща за празничен сезон 2022.
Mariah Carey и "All I Want For Christmas Is You" продаде 3,9 млн бройки във Великобритания, съобщава Official UK Charts. Това е най-продаваната и най-дълготрайна песен на жена изпълнител в историята на музиката. #КралицатанаКоледа.

318495894_479750374261836_5088965703766315283_n.jpg

318549635_479675420935998_8179129630397081230_n.jpg

318242786_479040557666151_987472109536389028_n.jpg

Благодаря ти за информацията! Чудесни новини.

Значи Бренда е под нашата, Тейлър e взела приза. Ами то в такъв случай имаме достатъчно време до Нова година отново да станем номер 1 в Хот 100.

Не знаех, че Билборд имат и глобален чарт.

И не знаех, че сме с най-продаваната песен във Великобритания, това през цялата й кариера е бил най-трудния пазар за покоряване от големите. САЩ и Япония винаги бяха наши, Австралия и Канада до голяма степен също, но в Англия все я неглижираха и директно подтискаха. Та... е изненада за мен. ❤️

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Balkandji1 каза:

Благодаря ти за информацията! Чудесни новини.

Значи Бренда е под нашата, Тейлър e взела приза. Ами то в такъв случай имаме достатъчно време до Нова година отново да станем номер 1 в Хот 100.

Не знаех, че Билборд имат и глобален чарт.

И не знаех, че сме с най-продаваната песен във Великобритания, това през цялата й кариера е бил най-трудния пазар за покоряване от големите. САЩ и Япония винаги бяха наши, Австралия и Канада до голяма степен също, но в Англия все я неглижираха и директно подтискаха. Та... е изненада за мен. ❤️

В UK също сме под номер 1. И в YouTube сме в доста държави под номер 1. Шансовете за другата седмица да покори официално Billboard Hot 100 са напълно реални и възможни. Малко не и е достигнало.... Ще видим....

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, i810 каза:

В UK също сме под номер 1. И в YouTube сме в доста държави под номер 1. Шансовете за другата седмица да покори официално Billboard Hot 100 са напълно реални и възможни. Малко не и е достигнало.... Ще видим....

Помниш ли хитрия ход да запише "Against All Odds" в дует с момчешката група Westlife през 2000? Директно си осигури втория номер 1 хит във Великобритания, а времената за нея тръгваха да бъдат слаби. Песента стана номер 1 в Ирландия, №2 в Норвегия и Полша и №3 в Европейската класация за сингли. :D

Така, че коледният шедьовър е третият й номер 1 сингъл във Великобритания.

  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Balkandji1 каза:

Помниш ли хитрия ход да запише "Against All Odds" в дует с момчешката група Westlife през 2000? Директно си осигури втория номер 1 хит във Великобритания, а времената за нея тръгваха да бъдат слаби. Песента стана номер 1 в Ирландия, №2 в Норвегия и Полша и №3 в Европейската класация за сингли. :D

Така, че коледният шедьовър е третият й номер 1 сингъл във Великобритания.

Разбира се, че помня... Да не говорим, че във всеки нейн албум задължително има песни, които не са клипирани, не се залага на тях, а са били готови номер 1 хитове. Досега да е още по-напред, ама... 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, i810 каза:

Разбира се, че помня... Да не говорим, че във всеки нейн албум задължително има песни, които не са клипирани, не се залага на тях, а са били готови номер 1 хитове. Досега да е още по-напред, ама... 

Гледа ли неиздадения клип на "Underneath The Stars" от 1996? Аз за първи път го гледах преди дни. Допускам, че Томи Мотола не е разрешил да го издаде тогава, защото в клипа е малко разголена, а нали му знаеш ревностната обсесия да се облича с дълги дрехи, да не я заглеждат в сексуален аспект и дрън-дрън чи пляз. Знам, че е нейната любима песен от "Daydream".

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...