Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 21 минути, Balkandji1 каза:

А преди това е имало касетки, преди това плочи. Невалиден аргумент.

Според RIAA, пикът на касетите е бил $7.8 милиарда, а на дисковете $20.8 милиарда. Било е ново и революционно нещо, че можеш да си сменяш песните с един бутон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Fast каза:

Според RIAA, пикът на касетите е бил $7.8 милиарда, а на дисковете $20.8 милиарда. Било е ново и революционно нещо, че можеш да си сменяш песните с един бутон.

Момче, мисли малко с главата си. И при плочите можеш да пускаш, която си искаш песен без да се налага да чакаш. Касетките пък се превъртат за 30-60 секунди до където пожелаеш.

Музиката винаги е имала носител, на който да я слушаш. Но най-високите продажби са направени през 90-те заради стойността на самата музика и това, че публиката я оценява. А тогава световното население е 5 милиарда. Сега е 8 милиарда, а продажбите са по-ниски. Така, че shut the fuck up. Неподготвен си.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Balkandji1 каза:

Сякаш хората купуват музика заради носителя й, а не заради неговото съдържание...

Десетилетия наред мигновеното превъртане е било считано за невъзможно, защото всичко се е записвало аналогово. Когато се появи нов пазарен тренд, без значение на какво, е нормално да има голям бум в продажбите първите няколко години. Средностатистическия купувач търси конвенционалност преди всичко. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ким Петрас продължава да защитава решението си да работи с Dr Luke, който води продължително дело с Кеша в което се твърди, че я е изнасилвал и тормозил психически.

Според Ким няма нищо нередно да работи с него и хората са ѝ ядосани само защото е трансджендър.

Кеша получи огромна подкрепа от колеги като Тейлър Суифт и Лейди Гага и затова хората са изненадани че Ким си “убива” кариерата и имиджа по такъв начин, при положение че все още не е толкова известна.

Освен това Ким беше записана как говори на висок тон по времето на изпълнение на Rina Sawayama и пречи на феновете ѝ да слушат. Според мен скоро никой няма да иска да се асоциира с нея.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , -A. каза:

Mariah Carey’s “All I Want For Christmas Is You” is in a CLOSE battle with Brenda Lee’s “Rockin Around The Christmas Tree” for #1 next week on the Billboard Hot 100.

Brenda’s song is increasingly likely to take the #1 spot.

 

@WindWalkerMonk, stream RATCT!!! 

Обичайно, истинската истерия настъпва в седмицата преди Коледа. ;) Има време... 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, i810 каза:

Обичайно, истинската истерия настъпва в седмицата преди Коледа. ;) Има време... 

Добре, че й е тая песен. Иначе щяхме да сме забравили, че тоя изрод е жив.

  • Like 2
  • Haha 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, WindWalkerMonk каза:

Добре, че й е тая песен. Иначе щяхме да сме забравили, че тоя изрод е жив.

Кралицата на Коледа е тук, пиленца! ;) Обикновено хората от безсилие обиждат, защото нямат речников запас за друго. ;) Не ми пречиш! Има опция игнор, която без проблем умея да използвам. Просто няма да те отразявам, че съществуваш, каквото и да кажеш. Идеята е да се води дискусия, а не да се бълват чудовищни простотии на килограм. Но толкова си можеш явно. ЧАО!

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, i810 каза:

Кралицата на Коледа е тук, пиленца! ;) Обикновено хората от безсилие обиждат, защото нямат речников запас за друго. ;) Не ми пречиш! Има опция игнор, която без проблем умея да използвам. Просто няма да те отразявам, че съществуваш, каквото и да кажеш. Идеята е да се води дискусия, а не да се бълват чудовищни простотии на килограм. Но толкова си можеш явно. ЧАО!

Не е голяма загуба и за мен, че човек дето харесва нафталини като Глория и Мера ще ме игнорне :D Преди това обаче ме цитира. И ква дискусия трябва да водим с човек дето се прави, че не вижда песента на Бренда и е вманиачено болен по некъф рандъм изпълнител. Кралицата на Коледа дето не мое си изпее песента, и титлата й беше отказана. Коледна маймуна е по добра титла, тя и без това си има малко визия на шимпанзе без грим.

https://youtu.be/E8gmARGvPlI

  • Like 1
  • Haha 2
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Не е голяма загуба и за мен, че човек дето харесва нафталини като Глория и Мера ще ме игнорне :D Преди това обаче ме цитира. И ква дискусия трябва да водим с човек дето се прави, че не вижда песента на Бренда и е вманиачено болен по некъф рандъм изпълнител. Кралицата на Коледа дето не мое си изпее песента, и титлата й беше отказана. Коледна маймуна е по добра титла, тя и без това си има малко визия на шимпанзе без грим.

https://youtu.be/E8gmARGvPlI

Това е причината във форума да пишат трима човека по цял ден. Защото освен обиди, друго не съм прочела. Нито адекватно се води дискусия, нито нищо. Само простотии. Или обществото ни е тотално деградирало, или просто си пишете, за да си трупате постове и печелите разни рангове от форума. Прочети се какво пишеш... Какво очакваш човек да ти отвърне?! Освен и аз да започна да обиждам и това е. Да падна на ниво детска градина или първи клас. Наистина се чудя, толкова ли скучно живеете, и толкова ли няма къде да си изразходвате енергията, че сте безкрайно агресивни и злобни?! Наистина спирам да отговарям. Само ако видя нещо смислено, тогава ще се включа. Марая е постигнала предостатъчно в музикален аспект. Може спокойно да си пие шампанското и да се наслаждава на живота. Не знам дали е останала награда, която да не е имала... Получила е всичко... Тя е легенда. А онези като теб, които по цял ден си чешат езиците, дано постигнат една трета от това, което тя е постигнала, но се съмнявам. Ти ще си пишеш по форумите, а тя ще си прибира поредните сертификати за изключителни продажби, постижения и т.н. ;)

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, i810 каза:

Това е причината във форума да пишат трима човека по цял ден. Защото освен обиди, друго не съм прочела. Нито адекватно се води дискусия, нито нищо. Само простотии. Или обществото ни е тотално деградирало, или просто си пишете, за да си трупате постове и печелите разни рангове от форума. Прочети се какво пишеш... Какво очакваш човек да ти отвърне?! Освен и аз да започна да обиждам и това е. Да падна на ниво детска градина или първи клас. Наистина се чудя, толкова ли скучно живеете, и толкова ли няма къде да си изразходвате енергията, че сте безкрайно агресивни и злобни?! Наистина спирам да отговарям. Само ако видя нещо смислено, тогава ще се включа. Марая е постигнала предостатъчно в музикален аспект. Може спокойно да си пие шампанското и да се наслаждава на живота. Не знам дали е останала награда, която да не е имала... Получила е всичко... Тя е легенда. А онези като теб, които по цял ден си чешат езиците, дано постигнат една трета от това, което тя е постигнала, но се съмнявам. Ти ще си пишеш по форумите, а тя ще си прибира поредните сертификати за изключителни продажби, постижения и т.н. ;)

Ох, колко си ограничена, а тръгнала да говори за мен. Ти също пишеш във форума, а и да е легенда, тва никой не й го оспорва на маймуната. Аз нямам претенция да постигам нищо, имам право да коментирам и го правя. Па и като е постигнала кво е останало, няколко мийма и една коледна песен. Тя е по популярна с изцепки и миймове, отколкото с песни. Научи се, че не всеки е длъжен да харесва това което ти. За теб е легенда, за друг е маймуна. И такива сърцераздирателни постове колко сме злобни у вас. Никой не обижда теб.  Инфантилно е, че имаш претенции и поучаваш, а скачаш така за некво шимпанзе от щатите дето дори не знае, че съществуваш.

И за финал, да видиш, че нямам нищо против теб. Пусни една анкета: коя песен знаете Кен Ли или without you във форума:D Ама котенце, дай линк към оригинала да разберат хората за какво говориш.

https://youtu.be/LKaXY4IdZ40

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, WindWalkerMonk каза:

Ох, колко си ограничена, а тръгнала да говори за мен. Ти също пишеш във форума, а и да е легенда, тва никой не й го оспорва на маймуната. Аз нямам претенция да постигам нищо, имам право да коментирам и го правя. Па и като е постигнала кво е останало, няколко мийма и една коледна песен. Тя е по популярна с изцепки и миймове, отколкото с песни. Научи се, че не всеки е длъжен да харесва това което ти. За теб е легенда, за друг е маймуна. И такива сърцераздирателни постове колко сме злобни у вас. Никой не обижда теб.  Инфантилно е, че имаш претенции и поучаваш, а скачаш така за некво шимпанзе от щатите дето дори не знае, че съществуваш.

И за финал, да видиш, че нямам нищо против теб. Пусни една анкета: коя песен знаете Кен Ли или without you във форума:D Ама котенце, дай линк към оригинала да разберат хората за какво говориш.

https://youtu.be/LKaXY4IdZ40

Ограничен си ти, съдейки по постовете, които бълваш денонощно. Дори обидите ти са инфантилни. Никой не те кара да я харесваш, ни най-малко. На мен лично ми е все тая дали те кефи или не. Ти май изобщо не схващаш идеята на онова, което ти говоря. Затова и ще го повторя. Би било чудесно ако се коментират нещата адекватно, а не просташки, както го правиш. Това твоето е лишено от смисъл и съдържание. И не става дума дали обиждаш Марая, и че няма нищо общо с мен самата... Става дума за маймунските ти акробатики из форума. :D Ръсиш само обиди, от които не се получава дискусия, каквато всъщност е идеята А, дано си ме разбрал, котьо! :D  А дали Марая знае за съществуването ми или не, това ни най-малко е причина, за да я обичам. Аз съм фен на нейната музика и не ми е нужно някой да знае, че ме има, за да усещам със сетивата си. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Fast каза:

Безнадеждно е да се очакват базово уважение и благоприличие от хора, които се гордеят че са политически некоректни.

Естествено че ще се гордеем, в крайна сметка да бъдеш политически коректен значи да си идиот, който бива манипулиран. Но да, безнадеждно е да ти се обяснява на такъв като теб. Например, ти никога няма да разбереш защо е проблем изкуствено да се слагат черни и жени на места, където те изостават. Или защо не трябва насила да се бута някой за номинация или постижение, ако не го заслужава. 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, i810 каза:

Ограничен си ти, съдейки по постовете, които бълваш денонощно. Дори обидите ти са инфантилни. Никой не те кара да я харесваш, ни най-малко. На мен лично ми е все тая дали те кефи или не. Ти май изобщо не схващаш идеята на онова, което ти говоря. Затова и ще го повторя. Би било чудесно ако се коментират нещата адекватно, а не просташки, както го правиш. Това твоето е лишено от смисъл и съдържание. И не става дума дали обиждаш Марая, и че няма нищо общо с мен самата... Става дума за маймунските ти акробатики из форума. :D Ръсиш само обиди, от които не се получава дискусия, каквато всъщност е идеята А, дано си ме разбрал, котьо! :D  А дали Марая знае за съществуването ми или не, това ни най-малко е причина, за да я обичам. Аз съм фен на нейната музика и не ми е нужно някой да знае, че ме има, за да усещам със сетивата си. 

Казвам квото мисля за негърката и се ебавам като гледам как се палиш. Много готина дума, нали фаст. 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Казвам квото мисля за негърката и се ебавам като гледам как се палиш. Много готина дума, нали фаст. 

Хич не се паля. :D Точно в момента имам свободно време и затова ти отговарям. Преди години така си лафихме из разни други форуми с хора, които не са били на моята честота. Дефакто, имахме различни интереси и слушахме наистина коренно различна музика. Скандали непрекъснато е имало, дори и до ден днешен, но това не ни попречи в последствие да бъдем приятели в реалния живот. Тези неща далеч не са ми чужди. :D Забавно ми е. Все пак, аз не слушам само Марая. Имам и други любимци. Не съм като кон с капаци, че да не чувам нищо друго. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, i810 каза:

Хич не се паля. :D Точно в момента имам свободно време и затова ти отговарям. Преди години така си лафихме из разни други форуми с хора, които не са били на моята честота. Дефакто, имахме различни интереси и слушахме наистина коренно различна музика. Скандали непрекъснато е имало, дори и до ден днешен, но това не ни попречи в последствие да бъдем приятели в реалния живот. Тези неща далеч не са ми чужди. :D Забавно ми е. Все пак, аз не слушам само Марая. Имам и други любимци. Не съм като кон с капаци, че да не чувам нищо друго. 

Аз слушам само Кардио Б, други не. Сутрин с кафето ставам и си пускам нещо нейно, вечер като си лягам пак си я слушам. Дори на обяд я слушам, пускам я на панахиди щ, кръщенета. 

Шегата настрана, сега ще ходя да я чуя Кен Ли в щатите. Аз отивам по работа, но си взех и билет за нея, само тя ми остана от дъртите пергиши да чуя на живо. А и е легенда, само дано не пее много рнб неща, а по скоро Хиро, кен ли, и по поп песните й.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, WindWalkerMonk каза:

Аз слушам само Кардио Б, други не. Сутрин с кафето ставам и си пускам нещо нейно, вечер като си лягам пак си я слушам. Дори на обяд я слушам, пускам я на панахиди щ, кръщенета. 

Шегата настрана, сега ще ходя да я чуя Кен Ли в щатите. Аз отивам по работа, но си взех и билет за нея, само тя ми остана от дъртите пергиши да чуя на живо. А и е легенда, само дано не пее много рнб неща, а по скоро Хиро, кен ли, и по поп песните й.

Еееее, направо ме разби. :D Това не го очаквах. :D Ще чакам да снесеш възможно най-подробно инфо как е минало. Така яко ти завиждам... :D Къде в Щатите по-точно? Тя е обявила два коледни концерта.... За друг не знам... 😮 Ако си на някой от тези двата, най-вероятно ще слушаш коледни песнички до побърквация. :D Много искам да я гледам LIVE, но да не е коледен, поради тази причина. :D  Не знам дали няма да си изпее целия албум "Меrry Christmas" и с това да приключи... :D  Не, че имам нещо против коледните песни, но не съм станала фен, заради тях все пак. Те са ми като част от програмата по празниците, както се казва. През другото време съм на коренно различна вълна. Обичайно пее всичките си номер 1... На такова нещо бих се разтопила от кеф. :D Ще съм изпаднала в телешки възторг и нито ще приемам, нито ще предавам. :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, i810 каза:

Еееее, направо ме разби. :D Това не го очаквах. :D Ще чакам да снесеш възможно най-подробно инфо как е минало. Така яко ти завиждам... :D Къде в Щатите по-точно? Тя е обявила два коледни концерта.... За друг не знам... 😮 Ако си на някой от тези двата, най-вероятно ще слушаш коледни песнички до побърквация. :D Много искам да я гледам LIVE, но да не е коледен, поради тази причина. :D  Не знам дали няма да си изпее целия албум "Меrry Christmas" и с това да приключи... :D  Не, че имам нещо против коледните песни, но не съм станала фен, заради тях все пак. Те са ми като част от програмата по празниците, както се казва. През другото време съм на коренно различна вълна. Обичайно пее всичките си номер 1... На такова нещо бих се разтопила от кеф. :D Ще съм изпаднала в телешки възторг и нито ще приемам, нито ще предавам. :D 

https://www.songkick.com/concerts/40712405-mariah-carey-at-madison-square-garden

Е тук ще съм ако всичко е наред и върви по план. Те и билетите не са скъпи, аз си взех за 100 долара, което е нищо. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

https://www.songkick.com/concerts/40712405-mariah-carey-at-madison-square-garden

Е тук ще съм ако всичко е наред и върви по план. Те и билетите не са скъпи, аз си взех за 100 долара, което е нищо. 

Да, ще бъдеш на коледен концерт. :D 100 долара е за вариант, който може и да я гледаш с лупа. :D Много назад ли се пада по схемата на залата? Наистина не е скъпо, иначе... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, i810 каза:

Да, ще бъдеш на коледен концерт. :D 100 долара е за вариант, който може и да я гледаш с лупа. :D Много назад ли се пада по схемата на залата? Наистина не е скъпо, иначе... 

Не е назад, не е централно, а е в страни. Ще пусна клипчета сигурно. Дано само всичко мине ок, това ще е единственото хубаво нещо там се. Другото ще е зле - хората, офиса, пътя, ама няма как.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Не е назад, не е централно, а е в страни. Ще пусна клипчета сигурно. Дано само всичко мине ок, това ще е единственото хубаво нещо там се. Другото ще е зле - хората, офиса, пътя, ама няма как.

Няма база за сравнение, но на Мадона за същите пари в България преди години, когато беше тук, макар че беше на стадион, се оказах толкова назад, че я виждах доста отдалече, но все пак я виждах. По ирония на съдбата, не съм ходила все още на Марая. Говорила съм с много нейни български фенове, които са имали тази възможност, но те от фенска гледна точка ми разказваха всичко с такъв ентусиазъм, че напълно ги разбирах... Човек, когато е фен и се чувства подвластен на емоцията, говори всичко с блеснал поглед и го пудри яко. Коментираха, че си е запазила красотата на гласа, макар и не във формата му от 90-те години, когато наистина беше безкомпромисна. Ще ми е безкрайно интересно да разкажеш и да успееш да заснемеш клипчета. Ще те очаквам с нетърпение. Стискам палци всичко да е наред, да пътуваш безпроблемно и престоят ти там да е без ядове. Каквото и да разкажеш, както и да си го видял и почувствал през твоя поглед, ще бъде интересно за мен и за хората тук. На кои други си присъствал на концерт?

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

олеее защо си говорите за марайка без мен 😳

Аз започнах най-много да я харесвам покрай е=мс2, като и преди това съм ѝ симпатизирал.

Bye bye не знам колко дтотици пъти я бях слушал в ладт фм тогава. Цялостната ѝ реклама тогава беше безупречна - отслабнала и с нови песни, които хем носеха малко старата Марая, хем бяха модерни.

Тач май бади също до ден днешен ди я пускам, а видеото ми е сипер любимо.

Спомням си, че през 2008/9 беше в доста формати музикални промотирайки албума и пееше и изглеждаше наистина чудесно.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...