Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Чух титулната песен на Дрейк и 21 савидж иии звученето ѝ и това, че е хит, показват какъв е проблема със съвременната музика. 

Нито мелодия, нито текст, само някво мрънкане там. Потрес.

Парцаланчето е друга работа - там лирика да искаш, ако си по-прозорлив ще се сетиш за коя брада са писани съответните песни, а пък ако си още по-умен и логичен, ще се сетиш за коя от лесбо аферите ѝ реално е писана.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , SG каза:

Коментирам, че някои трябва да спрат да живеят само за Билборд, а повечко да поработят върху позициите извън САЩ.:whistling1:

TS LEFT THE CHAT

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

TS все още си е кралица, но дори на мен ми е неприятно да гледам до каква степен се е обсебила от позициите в САЩ. И то в най-слабата ера за американския шоубизнес, в която ясно се забелязва, че наложеното от тях вече в огромен процент не придобива същата популярност в световен мащаб.

Това не важи само за нея, де. Не знам какво ги накара толкова да откачат за класации/Грамита. Всъщност се сещам за някои причини.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър съвсем скоро ще преиздаде албума Reputation, тъй като легално вече има това право. Вероятно ще пусне и неиздадени песни от албума.

Според мен това ще се случи веднага щом новият ѝ албум започне да пада в класациите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, SG каза:

TS все още си е кралица, но дори на мен ми е неприятно да гледам до каква степен се е обсебила от позициите в САЩ. И то в най-слабата ера за американския шоубизнес, в която ясно се забелязва, че наложеното от тях вече в огромен процент не придобива същата популярност в световен мащаб.

Това не важи само за нея, де. Не знам какво ги накара толкова да откачат за класации/Грамита. Всъщност се сещам за някои причини.

Не че не могат да налагат, просто няма много музика. Грами номинациите ми изглеждат изсмукани от пръстите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Fast каза:

Не че не могат да налагат, просто няма много музика. Грами номинациите ми изглеждат изсмукани от пръстите.

Според мен проблема е далеч по-мащабен. Статута им на диктатори в тези среди от последните десетилетия създаде възприятието, че трябва винаги и на всяка цена да се поднася продукция, която да отговаря точно на този стандарт. Това докара до свръхпренасищане на пазара за подобна продукция в световен мащаб, което от доста време вървеше паралелно с измяната на вкуса на самите масови потребители американци - вкусове, които до голяма степен не се приеха по същия начин навсякъде. Което взе връх покрай превръщането на стрийминга във фактор, показвящ до какъв хипер консуматорски вид са се докарали американската музика и Холивуд, и че това вече работи по-скоро в обратния ход и в световен мащаб не всичко се води по техните правила. К-попа допълнително подкара нещата в друга посока. Друг голям минус на развлекателната индустрия в САЩ е, че същата тази консуматорска култура, допълнена от ageism-а и някои прекалени промени в критериите за оценяване изхвърлиха от системата имена, които инак имаха какво още да предложат и можеха още дълги години да властват в световен мащаб.

Резултатът - Тейлър Суифт и Дрейк. Обожавани от Америка, умеещи да правят все пак и световни смашове, но като имидж не съвсем доближаващи се до големите звезди на предишните генерации или дори до върховете на други вече позалезли имена от своите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Тейлър съвсем скоро ще преиздаде албума Reputation, тъй като легално вече има това право. Вероятно ще пусне и неиздадени песни от албума.

Според мен това ще се случи веднага щом новият ѝ албум започне да пада в класациите.

Не знам дали ще е скоро, тъй като първо ще преиздава Speak Now ку*вето

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В началото на десетилетието винаги е тотална скука. Първите хитовете в пълния смисъл на думата се появяват на четвъртата или петата година. Мисля че много хора се обърнаха към K-pop музиката, защото наподобява на това което западната поп музиката беше преди, feel-good песни с вибрантни и естетични клиповете. Има и един спящ звяр, наречен хиперпоп, който е въпрос на време да се събуди.  

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Конкретно за Ребека и аз си мисля, че може и най-накрая да й се получи да направи нещо. Направо се чудя какво е това слабо налагане само със рандъм сингли толкова години. При все, че още 2011 получи супер реклама покрай Кейти и един от най-големите й хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, SG каза:

Конкретно за Ребека и аз си мисля, че може и най-накрая да й се получи да направи нещо. Направо се чудя какво е това слабо налагане само със рандъм сингли толкова години. При все, че още 2011 получи супер реклама покрай Кейти и един от най-големите й хитове.

Споменавала е в интервюта, че се е опитвала да работи с утвърдени имена в музикалната индустрия, но те й отказвали заради Friday. Другия голям фактор е, че е не в мейджър, а без гръб трудно може да пробие в Top 40 радиото, и съответно в Billboard Hot 100, освен ако не сътвори някой TikTok тренд.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Споменавала е в интервюта, че се е опитвала да работи с утвърдени имена в музикалната индустрия, но те й отказвали заради Friday. Другия голям фактор е, че е не в мейджър, а без гръб трудно може да пробие в Top 40 радиото, и съответно в Billboard Hot 100, освен ако не сътвори някой TikTok тренд.

Уви... факт...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, Рири е била само на 18 когато е пуснала този masterpiece!

В момента е най-слушаната й песен от вторият албум и в Споти и в тубата - с повече от SOS.

  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпълнителят с най-много песни в десетилетния ТОП 100 на най-успешното десетилетие в историята на музиката има 8 хита там или казано с други думи, почти 10% от класацията за края на десетилетието принадлежи на един изпълнител. Кой ли е той? :3fdb8960598fa63e:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Balkandji1 каза:

Изпълнителят с най-много песни в десетилетния ТОП 100 на най-успешното десетилетие в историята на музиката има 8 хита там или казано с други думи, почти 10% от класацията за края на десетилетието принадлежи на един изпълнител. Кой ли е той? :3fdb8960598fa63e:

 

Стара мумия - Не мога повече да понасям тази дама. Надявам се, че Бренда Лий ще заеме първо място тази година.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Dislike 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Balkandji1 каза:

Изпълнителят с най-много песни в десетилетния ТОП 100 на най-успешното десетилетие в историята на музиката има 8 хита там или казано с други думи, почти 10% от класацията за края на десетилетието принадлежи на един изпълнител. Кой ли е той? :3fdb8960598fa63e:

 

Разбира се! Марая е една! :) Велика! 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, -A. каза:

Стара мумия - Не мога повече да понасям тази дама. Надявам се, че Бренда Лий ще заеме първо място тази година.

Уви, ще се разочароваш за поредна година. Марая вече е под номер 5 в Билборд Хот 100, а Бренда в челната петица не я видях. ;)  Остани си с хейта в сърцето и душата. ЧАО!

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, i810 каза:

Уви, ще се разочароваш за поредна година. Марая вече е под номер 5 в Билборд Хот 100, а Бренда там не я видях. ;)  Остани си с хейта в сърцето и душата. ЧАО!

Носете очила, защото Бренда Лий е шеста. Има обаче много голяма разлика между двете певици, докато Марая не спира да промотира и да бъде бреме, Бренда Лий си почива вкъщи. Въпреки това, ако влезете в Spotify USA, ще видите кой печели битката -  BRENDA LEE!

PS: Внимавайте с тона,  не сме на село.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

Носете очила, защото Бренда Лий е шеста. Има обаче много голяма разлика между двете певици, докато Марая не спира да промотира и да бъде бреме, Бренда Лий си почива вкъщи. Въпреки това, ако влезете в Spotify USA, ще видите кой печели битката -  BRENDA LEE!

PS: Внимавайте с тона,  не сме на село.

Само ще ти кажа, че твоят тон е селски, съдейки по начина ти на писане. Обиждаш!!!! Нито е градивно, нито е адекватно!!! Бренда Лии е никому неизвестна, а Марая е глобална икона. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, i810 каза:

Само ще ти кажа, че твоят тон е селски, съдейки по начина ти на писане. Обиждаш!!!! Нито е градивно, нито е адекватно!!! Бренда Лии е никому неизвестна, а Марая е глобална икона. 

Моя тон няма как и никога не е бил такъв, разбирате ли?

Марая Кери преди 20 години може и да е била глобална икона, към днешна дата е същото като Бренда - коледна певачка.

Едната обаче си седи у дома и си печели кинтите без да и пука особено, докато другата се скъсва да ходи и да пее песента облечена като клоун и между другото НА ПЛЕЙБЕК. Голяма певица, няма що. Няма едно живо изпълнение в последните 10 години.

 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...