Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Току що, Fast каза:

Каквито продажби, награди и чарт позиции да е имал, в момента е напълно дискредитиран. Бил е антисемит, който е изнасилвал деца.
MelodicRepentantAtlanticblackgoby-size_r

Тъкмо си мислех кога ще се включиш с това. Бтв, той е по въртян от любимките ти, та не знам да е дискредитиран. За Кели си прав, никъде не се пуска след скандала, ама Джако си го бичат яко и хората му се кефят, явно е е толкова. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Тъкмо си мислех кога ще се включиш с това. Бтв, той е по въртян от любимките ти, та не знам да е дискредитиран. За Кели си прав, никъде не се пуска след скандала, ама Джако си го бичат яко и хората му се кефят, явно е е толкова. 

За Джако е сложничко. Не е черно и бяло. Но за мъртвите, нали, или добро, или нищо, пък и Задушница уж било неска ... Вкрайна сметка хубава песни има човека вкрайна сметка, нека го запомним с тях. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

За Джако е сложничко. Не е черно и бяло. Но за мъртвите, нали, или добро, или нищо, пък и Задушница уж било неска ... Вкрайна сметка хубава песни има човека вкрайна сметка, нека го запомним с тях. 

Това за задушница ме разби, смея се със сълзи. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има само една певица която е мачкала през 90-те и го прави сега е Шакира!

Да се учат от нея, истински хамалеон.

 

пс @SG, гледа ли My mind and me? Прекрасен документален филм дето доказва колко fucked up е клетата Селена. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, -A. каза:

Има само една певица която е мачкала през 90-те и го прави сега е Шакира!

Да се учат от нея, истински хамалеон.

 

Шакира е в друга ниша. Тя е латина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С какво е мачкала Шакира през 90те, на глобално ниво? Истинският й пробив на световна звезда идва началото на 00s с "Whenever, Wherever".

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Марая не й се помнят всичките 19 номер 1, а в държави като България не мисля, че всичките са били хитове дори и по времето си на излизане. НО съвсем не е толкова забравена, че да й се помни едва ли не само Коледната. Разни като Without You, Hero, My all и We Belong Together са си световни класики и са популярни и до ден днешен. Просто е важно да отчетем, че ситуацията днес е доста особена за всички легенди. Gen Z, Алфа и нататъшните правят и ще правят нещата доста по-различни. Това са поколения, които не е необходимо да чакат нещо по телевизията и радиото или да се редят да си го купуват. Те на мига сами избират какво да слушат (нали, като отбележим, че и в този вид може да има налагане с плейлисти като TTH). Затова и е по-вероятно да си слушат това, което си излиза по тяхното си време, въпреки което по един или друг начин разбират и за доста стари песни, защото и те звучат насам-натам около тях.

преди 1 час , -A. каза:

пс @SG, гледа ли My mind and me? Прекрасен документален филм дето доказва колко fucked up е клетата Селена. 

Не съм гледал филма, но песента ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , i810 каза:

Шакира е в друга ниша. Тя е латина.

И какво от това ? Има и други латино изпълнители като Талия и Рики дето през 90-те са били топ а към днешна дата ги слуша предимно родата. Просто Шакира знае как и се адаптира докато изпълнителите дето коментирате тук отдавна спряха да са конкурентно способни и живеят на стари лаври.

преди 3 часа , Willy каза:

С какво е мачкала Шакира през 90те, на глобално ниво? Истинският й пробив на световна звезда идва началото на 00s с "Whenever, Wherever".

През 90-те Шакира изкарва два албума (ориентирани към латино пазара) с които разбива. Говорим за албуми с продажби за над 4 милиона. Да не говорим, че повечето песни от тези албуми (пак повтарям на испански!!!) в днешно време имат повече стрийминг и гледания от топ хитове на Марая, Мадона, Майкъл, Уитни, Селин и т.н.

А пък Марая мачкала ли е глобално ? Като провериш чартовете се вижда, че 17-те номер едно хита на Марая са били в САЩ, но в други важни държави не са достигали дори топ 5. (Дадох Марая за пример защото е коментирана през последните дни). За мен ГЛОБАЛЕН хит е коледната и песничка или както преди беше казал @WindWalkerMonk песните от Титаник и Бодигард.

 

преди 2 часа , SG каза:

На Марая не й се помнят всичките 19 номер 1, а в държави като България не мисля, че всичките са били хитове дори и по времето си на излизане. НО съвсем не е толкова забравена, че да й се помни едва ли не само Коледната. Разни като Without You, Hero, My all и We Belong Together са си световни класики и са популярни и до ден днешен. Просто е важно да отчетем, че ситуацията днес е доста особена за всички легенди. Gen Z, Алфа и нататъшните правят и ще правят нещата доста по-различни. Това са поколения, които не е необходимо да чакат нещо по телевизията и радиото или да се редят да си го купуват. Те на мига сами избират какво да слушат (нали, като отбележим, че и в този вид може да има налагане с плейлисти като TTH). Затова и е по-вероятно да си слушат това, което си излиза по тяхното си време, въпреки което по един или друг начин разбират и за доста стари песни, защото и те звучат насам-натам около тях.

Не съм гледал филма, но песента ми харесва.

Да, много хубава песен. Не мисля, че ще се забележи сега покрай албума на Тейлър и Дрейк, но определено баладите и се получават. Дуета с Рема също върви доста добре.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да кажа и аз за Шакира, дори два хита да е имала 90те, имаше ултра хитове и до 2010, и преди няколко години пак държеше топ хита с уака уака. Сега чакам пример за друга от тия в 90те с подобен успех. Жената е супер актуална до ден днешен. И тук говоря за гигахитове, тя има и немалко просто хитове.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Да кажа и аз за Шакира, дори два хита да е имала 90те, имаше ултра хитове и до 2010, и преди няколко години пак държеше топ хита с уака уака. Сега чакам пример за друга от тия в 90те с подобен успех. Жената е супер актуална до ден днешен. И тук говоря за гигахитове, тя има и немалко просто хитове.

Дори и след това има адски успешни проекти.

Другите от 90-те кога с подобни успехи ?

За проектите от тази година дори няма да говоря. Тотални хитове.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, -A. каза:

Дори и след това има адски успешни проекти.

Другите от 90-те кога с подобни успехи ?

За проектите от тази година дори няма да говоря. Тотални хитове.

От тези всичките песни, само втората е била с по-голям успех в световен мащаб. Останалото са просто песни, които са слушани и помнени от феновете й. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм за Марая, тя е конкурентка на Тейлър за най-голяма локал стар. От друга страна обожавам Шакира, просто не съм запознат с успеха й през 90те. Втората най-голяма женска звезда на 21ви век на глобално ниво, след Рири, според мен.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, i810 каза:

От тези всичките песни, само втората е била с по-голям успех в световен мащаб. Останалото са просто песни, които са слушани и помнени от феновете й. 

Това са песни с милиарди гледания, мисли си че я слушат само феновете й. Особено CRTFY дето още се върти.

Това е топ хит от тази година.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Съгласен съм за Марая, тя е конкурентка на Тейлър за най-голяма локал стар. От друга страна обожавам Шакира, просто не съм запознат с успеха й през 90те. Втората най-голяма женска звезда на 21ви век на глобално ниво, след Рири, според мен.

Абе Риана играела в оушън 8? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, i810 каза:

От тези всичките песни, само втората е била с по-голям успех в световен мащаб. Останалото са просто песни, които са слушани и помнени от феновете й. 

Демек като твойта Мара. С малката разлика как тя успхи в световен мащаб няма извън Крисмаса и Кен ли. 

 

преди 1 час, -A. каза:

И какво от това ? Има и други латино изпълнители като Талия и Рики дето през 90-те са били топ а към днешна дата ги слуша предимно родата.

Имаш вътрешна информация? Туцето явно добре я кара след Ники ... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко за Риана. Хората очакваха от нея коренно различно завръщане. Баладата не е никак лоша, но евентуално ще има дебют в топ 3 на Хот 100, след което ще слезе стремглаво надолу. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Абе Риана играела в оушън 8? 

Да, а Тейлър играе в Котки 😇

преди 42 минути, i810 каза:

Жалко за Риана. Хората очакваха от нея коренно различно завръщане. Баладата не е никак лоша, но евентуално ще има дебют в топ 3 на Хот 100, след което ще слезе стремглаво надолу. 

"След което" излиза филмът...

Не знам как е флоп, след като постави няколко големи рекорди и вече е топ 5 най-слушани песни за филми за годината.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Да, а Тейлър играе в Котки 😇

"След което" излиза филмът...

Не знам как е флоп, след като постави няколко големи рекорди и вече е топ 5 най-слушани песни за филми за годината.

Според мен този сингъл е бил извън всякакви планове за завръщане към музиката и е просто трибют към актьора от първия филм "Black Panther", който почина преди 2 години. Затова и песента е с такова звучене. Мисля, че истинското завръщане тепърва предстои.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, i810 каза:

Според мен този сингъл е бил извън всякакви планове за завръщане към музиката и е просто трибют към актьора от първия филм "Black Panther", който почина преди 2 години. Затова и песента е с такова звучене. Мисля, че истинското завръщане тепърва предстои.

Всички пропускат този факт. С песен за филм е конкурент на първите сингли на някои звезди. Топ 2 сред жените на слушания в Spotify. Какво предстои с цял албум...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...