Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 22 минути, SG каза:

Не е най-успешната ex-act, но пък най-успешната Дисни ex-act. Нали, тук не слагаме Бритни, Кристина, Джъстин, Раян и т.н. а поколенията на СМД и натам.

В последно време OMITB ми е един от най-приятните сериали.

Майли има почти двойно на нейния Net Worth, при положение, че изкарва пари почти само от музика, така че не виждам Селена как я минава по успех.

 

Деми ми се струва, че за пореден път се опитва да milk-ва някаква измислица. Хубаво, булимията и свръхдозата са реални проблеми, ама с измислената небинарност (с която омаловажава хората, които цял живот не могат да си намерят място в двуполовия свят, а не си променят мнението през няколко месеца според тренда) и с това, че Уилмър я е груумвал. Не съм им следила много отношенията навремето, но ми попадаха интервюта, а и си спомням Зайка какво постваше тук - много се обичаха и Деми даже се гордееше, че е с по-възрастен мъж. Сега чета, че са се запознали през 2010, т.е. си е била почти пълнолетна, ама 17/29 звучи по-стряскащо, нали...

Ето извадка от нейно интервю:

“When I first met Wilmer he was 29. I met him on January 11 of 2010, and it was at a PSA shoot at his house for the 2010 census forms. To be honest, I only did it because I heard it was at his house and I thought he was really cute,

I was in hair and makeup and he came in and sat down and I was like ‘I love this man’ and ‘I have to have him.’ But I was only 17, so he was like, ‘Get away from me.’ After I turned 18, we began dating. I think it was love at first sight, and I don’t really believe in that, but I believe that it happened.”

 

Нещо е много (п)объркано това девойче, язък за таланта. Утре навършва 30, дано най-накрая открие себе си. Излиза от Сатурново завръщане в началото на другата година и след това няма оправдание да си сменя версиите и местоименията през 3 месеца ;) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, Blueberry каза:

Майли има почти двойно на нейния Net Worth, при положение, че изкарва пари почти само от музика, така че не виждам Селена как я минава по успех.

 

Деми ми се струва, че за пореден път се опитва да milk-ва някаква измислица. Хубаво, булимията и свръхдозата са реални проблеми, ама с измислената небинарност (с която омаловажава хората, които цял живот не могат да си намерят място в двуполовия свят, а не си променят мнението през няколко месеца според тренда) и с това, че Уилмър я е груумвал. Не съм им следила много отношенията навремето, но ми попадаха интервюта, а и си спомням Зайка какво постваше тук - много се обичаха и Деми даже се гордееше, че е с по-възрастен мъж. Сега чета, че са се запознали през 2010, т.е. си е била почти пълнолетна, ама 17/29 звучи по-стряскащо, нали...

Ето извадка от нейно интервю:

“When I first met Wilmer he was 29. I met him on January 11 of 2010, and it was at a PSA shoot at his house for the 2010 census forms. To be honest, I only did it because I heard it was at his house and I thought he was really cute,

I was in hair and makeup and he came in and sat down and I was like ‘I love this man’ and ‘I have to have him.’ But I was only 17, so he was like, ‘Get away from me.’ After I turned 18, we began dating. I think it was love at first sight, and I don’t really believe in that, but I believe that it happened.”

 

Нещо е много (п)объркано това девойче, язък за таланта. Утре навършва 30, дано най-накрая открие себе си. Излиза от Сатурново завръщане в началото на другата година и след това няма оправдание да си сменя версиите и местоименията през 3 месеца ;) 

Майли спечели страшно много пари от Хана Монтана и тоталния контраст Bangerz, но кариерата й приключи, когато не усети кога да се спре именно във втората ера. Деми пък винаги е била объркана и нестабилна, а именно това я прави колкото универсален творец, толкова и й пречи да е на нивото на другите от нейната лига. И накрая имаме Селена, която е най-малко талантливата, но никога не е прекрачвала границата и кариерата й е идеално менажирана. На моменти не ми е била особено симпатична, но не мога да отрека, че към днешна дата тя си се усеща като Най от Диснитата след 2006, гледайки комплексно на около 15-годишните им кариери от големия бум насам.

Единствено Зендая й е някаква конкуренция, но там трябват още няколко години, за да се види накъде ще отиде. Жалко, че си заряза музикалната кариера. Зак също, той пък дори не се опита, а си беше оригиналния Джъстин Бийбър.:helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тях двамата явно им харесва повече да са актьори и определено се справят. Кати музиканти щяха да останат посредствени според нен.

В музикален аспект фурор като Майли е правила само Оливия Родриго, ще я видим как ще се развие. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Blueberry каза:

На тях двамата явно им харесва повече да са актьори и определено се справят. Кати музиканти щяха да останат посредствени според нен.

В музикален аспект фурор като Майли е правила само Оливия Родриго, ще я видим как ще се развие. 

 

На Майли фурора още дълго ще си остане най-големия, според мен. Хана Монтана няма някой разпознаваем хит, но като цялостен образ си е като една самостоятелна успешна певица. Отделно на това американците са луди по Party in the USA, а събитията около Майли през 2013 са просто легендарни. Оливия има късмета, че жъне тийн успехите си в стрийминг ерата и че й позволиха донякъде да разчупи стереотипа за Дисни момиче. Привлече голямо внимание, несъмнено, но като фактор според мен не се доближава дори до Селена в нейния връх.

А Зендая и Зак с добър екип и отговорност вероятно биха направили нещо силно и в музиката, според мен. Ето това не й беше никак зле от албума:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
преди 2 часа , SG каза:

След 16 години разнообразна кариера все още знае как да изненадва. А публиката още е луда по нея.

Какво стана с преиздаването на албумите? Май се отказа вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, BobiTo каза:

Какво стана с преиздаването на албумите? Май се отказа вече.

По-скоро е решила да не ги издава всичките един след друг. Със сигурност не се е отказала от 1989 и от това да наложи първия и третия дори още повече сега, когато вече е световна супер звезда. Но според мен винаги работещият й хитър ум е осъзнал, че редуване на преиздадени албуми с нови може да е от полза и за двата вида, но най-вече за актуалността на името й. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, SG каза:

По-скоро е решила да не ги издава всичките един след друг. Със сигурност не се е отказала от 1989 и от това да наложи първия и третия дори още повече сега, когато вече е световна супер звезда. Но според мен винаги работещият й хитър ум е осъзнал, че редуване на преиздадени албуми с нови може да е от полза и за двата вида, но най-вече за актуалността на името й. :D

С нетърпение чакам 1989 и Reputatiоn.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , BobiTo каза:

С нетърпение чакам 1989 и Reputatiоn.

Вярно, че и Reputation трябва да издава. 😆 Според мен ще ги редува по един от не съвсем световно популярните (Taylor Swift, Speak Now) + един от баш хитовите (1989, Reputatiоn), после нов албум. По тази схема може да го откара докато стигне 20 години на сцена и пак ще е интересна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
преди 15 минути, Fast каза:

Правете предположения за сетлистата. Според вас ще обяви ли новия албум?

Едва ли... музикалната кариера на Риана отдавна приключи :( 

 

Umbrella задължително!!! мисля ,че с тази песен ще закрие халф тайм шоуто

Diamonds

Only Girl

We found love

Rude Boy

Dont stop the Music

Wild Thoughts

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Албумът на Тейлър отново не се доближава до онзи комерс, с който би мачкала, въпреки което пак мачка. Тя вече съвсем няма никаква конкуренция за поп короната. Да видим дали Риана ще си подготви добра концепция, за да я настигне покрай Super Bowl.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, SG каза:

Албумът на Тейлър отново не се доближава до онзи комерс, с който би мачкала, въпреки което пак мачка. Тя вече съвсем няма никаква конкуренция за поп короната. Да видим дали Риана ще си подготви добра концепция, за да я настигне покрай Super Bowl.

Говори се че подготвя турне. Надявам се да обяви албума в скоро време. Толкова ми липсва.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Fast каза:

Говори се че подготвя турне. Надявам се да обяви албума в скоро време. Толкова ми липсва.

Дано наистина да е решила да се завръща, а не само да подбутне стария каталог. Феновете я чакат твърде дълго и ще се откажат от нея ако си направи чак такава гавра.😆

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Албумът на Тейлър отново не се доближава до онзи комерс, с който би мачкала, въпреки което пак мачка. Тя вече съвсем няма никаква конкуренция за поп короната. Да видим дали Риана ще си подготви добра концепция, за да я настигне покрай Super Bowl.

Масово купуване / стриймове и след това спира рязко, подобно на последните й 2-3 #1 песни на хот 100. Феновете й работят по принцип като тези на к-попа.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Масово купуване / стриймове и след това спира рязко, подобно на последните й 2-3 #1 песни на хот 100. Феновете й работят по принцип като тези на к-попа.

Каквито и да са стратегиите това е прецедент. Няма друг такъв изпълнител в Soundscan ерата. Нали, Мадж, Джако и т.н. не ги водим само в тази ера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя счупи всички рекорди на Spotify с най-новия си албум Midnights („Полунощ”)

Тейлър Суифт е редактирала музикалния клип на един от новите ѝ хитове дни след пускането му. Певицата е подложена на сериозни критики.

В оригиналния видеоклип към песента Anti-hero ("Антигерой") Суифт стъпва на кантар, на който е изписано "FAT" (дебел), докато нейното алтер его разочаровано поклаща глава.

Критиците твърдят, че сцената е "дебелофобска" и засилва негативните конотации на думата "дебел".

Тейлър Суифт получи почетна докторска степен от Нюйоркския университет (ВИДЕО)

 
ADVERTISING

"Антигерой" е част от новия албум на Суифт. Издаден миналата седмица, Midnights („Полунощ”) вече счупи рекордите в Spotify за най-слушан албум в рамките на ден.

 

Успехът му обаче отчасти е засенчен от полемиките в мрежата относно "спорния" видеоклип, чийто автор и режисьор е самата Тейлър Суифт.

"Гледайте моите кошмарни сценарии и натрапчиви мисли, които се разиграват в реално време", това написа тя в Twitter под песента.

Писателката Аманда Ричардс открито я критикува: "Сигурна съм, че в личната история на Тейлър има куп нюанси, но нюансите не са това, което носи тази сцена”, написа тя, като допълни, че вместо това "получаваме поредното бързо ударно напомняне, че това да бъдеш дебел е ужасно нещо".

"И честно казано, просто нямаме нужда от повече такива неща", категорична е Ричардс.

Не липсваха обаче и фенове, които подкрепиха певицата. Мнозина коментираха, че по този начин Тейлър изобразява своя опит с хранителните разстройства и налагането на "перфектният образ", който популярните личности "трябва" да поддържат.

Тя счупи всички рекорди на Spotify с най-новия си албум Midnights („Полунощ”)

Тейлър Суифт е редактирала музикалния клип на един от новите ѝ хитове дни след пускането му. Певицата е подложена на сериозни критики.

В оригиналния видеоклип към песента Anti-hero ("Антигерой") Суифт стъпва на кантар, на който е изписано "FAT" (дебел), докато нейното алтер его разочаровано поклаща глава.

Критиците твърдят, че сцената е "дебелофобска" и засилва негативните конотации на думата "дебел".

Тейлър Суифт получи почетна докторска степен от Нюйоркския университет (ВИДЕО)

 
ADVERTISING

"Антигерой" е част от новия албум на Суифт. Издаден миналата седмица, Midnights („Полунощ”) вече счупи рекордите в Spotify за най-слушан албум в рамките на ден.

 

Успехът му обаче отчасти е засенчен от полемиките в мрежата относно "спорния" видеоклип, чийто автор и режисьор е самата Тейлър Суифт.

"Гледайте моите кошмарни сценарии и натрапчиви мисли, които се разиграват в реално време", това написа тя в Twitter под песента.

Писателката Аманда Ричардс открито я критикува: "Сигурна съм, че в личната история на Тейлър има куп нюанси, но нюансите не са това, което носи тази сцена”, написа тя, като допълни, че вместо това "получаваме поредното бързо ударно напомняне, че това да бъдеш дебел е ужасно нещо".

"И честно казано, просто нямаме нужда от повече такива неща", категорична е Ричардс.

Не липсваха обаче и фенове, които подкрепиха певицата. Мнозина коментираха, че по този начин Тейлър изобразява своя опит с хранителните разстройства и налагането на "перфектният образ", който популярните личности "трябва" да поддържат.

Oтново американските глупости. Да, да си дебел, ака. свиня, ака. прасище не е готино и дори вредно за здравете, затва марш у фитнеса прасета. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е Тейлър ако наистина окупира целия ТОП 100 на Hot 100 вече и аз ще призная, че тази работа не е съвсем Ок. Като самата система на Billboard в последните няколко години, де.

А песента на Риана е прекрасна. Не знам какво е това голямо недоволство от нея, все едно са очаквали като трибут да издаде нещо като Work или S&M. Единствено не знам защо и тя, и Бритни избраха да си изгърмят хайпа със странични сингли. Преди тази Рири спокойно можеше да обяви завръщането с някое приемливо комерсче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...