Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Fast каза:

Активна е и подготвя неща, но докато се накани Адел дойде, и сега ще има да чакаме.

Адел явно ще кара същата линия и според мен няма да има задържане...абе нещо като последните 2(не само) на Тейлър. Докато Рири изяви че подготвя нещо неочаквано и различно за нея. Там страхувам от първоначален флоп хд 

Трябваше да забие един pure slutty pop като Loud и да им сложи края с комерси.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Willy каза:

Адел явно ще кара същата линия и според мен няма да има задържане...абе нещо като последните 2(не само) на Тейлър. Докато Рири изяви че подготвя нещо неочаквано и различно за нея. Там страхувам от първоначален флоп хд 

Трябваше да забие един pure slutty pop като Loud и да им сложи края с комерси.

Четох много отдавна не помня къде точно че тя не си харесва песните от Loud. И честно казано подобни парчета, колкото и да ги обичам не й подхождат на настоящия имидж на бизнес дама милиардерка, и все още е рано да се възраждат ранните 10s. Не знам дали ще бъде цялостен флоп, но представите ли си ако постигне по-добри първоначални продажби от 30? Мисля че това е най-очакваният албум в момента, пък и тя може да си позволи реклама кампания до небесата. Има повече пари от Beyonce и Jay-Z (менторът й) взети заедно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , SG каза:

Да, и Риана, нея по навик я забравям, защото не е активна певица. :D

Не са 16 години обаче, тъй като последния й хит е от 2017. А и в първия албум още не е името, който й предстои да бъде, въпреки хита.

Не е голяма загуба хехехех. Шегувам се. Иначе нея ли я бяха потрошили като взе певица?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

 

Нямам търпение. Цяла седмица се подготвям психически, слушайки нейни песни. Тази ми е абсолютен фаворит:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен много ми харесва Easy on Me. Още на първото слушане ми се заби.

Имам очакване, че плануват втория сингъл да е по-нестандартен за нея, за да привлече вниманието отново някъде около излизането на албума. Стратегия.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

В "Hello" влезе в тази къща, изтъпа натрупала се прах и даде шанс, тук в "Easy on me" e стегнала куфарите и повече от всякога е затворила тази страница от живота си. Очаквам следващите песни да са "новата" Адел. 

Добра стратегия и страхотна линия на творческа посока. Толкова музика, толкова душевност, толкова Адел.

Нямам търпение за албума! 

@Fast ще има ли как да го лийкнем преди излизането? :D 

  • Like 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е хубава, но за разлика от другите балади на Адел текста, хич не ме докосна. Според моя вкус, който разбира се  не е критерий за нищо е по слаба от Hello. Може би и факта, че очакванията към Адел са направо извънземни не е в нейна полза. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Andrew Cunanan. каза:

Изтече вторият сингъл, който е доста по-денс и ъпбийт:
ЛИНК

Много новаторско и приятно. Гласът й никога не е звучал по-добре! Трябваше дори това да е първи. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Много новаторско и приятно. Гласът й никога не е звучал по-добре! Трябваше дори това да е първи. 

Подочух даже, че Адел е била в Сливен да позапише някоя песен от Ганев. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, penakavalli каза:

Подочух даже, че Адел е била в Сливен да позапише някоя песен от Ганев. 

Била е при Пашев, но й е казал, че може само в дует с Робов и тя е отказала. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Била е при Пашев, но й е казал, че може само в дует с Робов и тя е отказала. 

На мен пък ми разказаха, че е била при Пашев и е поискала дует с Джулия, а той побеснял и я изгонил, като чул.

Иначе новата песен много ми харесва. Не знам колко ще е relatable новият албум, защото основната тема ще е разводът, но въпреки това очаквам брутални мелодии и изпяване.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, penakavalli каза:

На мен пък ми разказаха, че е била при Пашев и е поискала дует с Джулия, а той побеснял и я изгонил, като чул.

Но защо ще иска дует с изпълнителка, която ще я засенчи с гласови данни?!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми хареса новият сингъл. Не изпитвам "страст" към Адел, т.е. не съм й фенка, но определено няма песен, която да не й харесвам.

Откакто отслабна я сравняват със Сара Поулсън, но аз виждам само Зара Ларсон (което и винаги съм виждала де).

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 15.10.2021 г. от 18:20, Andrew Cunanan. каза:

Но защо ще иска дует с изпълнителка, която ще я засенчи с гласови данни?!

Аз само едно не разбрах, хубаво искала дует от Пашев, но с коя? 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Wild_Style каза:

Яшааа бейби 🔥

Сега я гледах. Най-накрая се завърна към испанския и има много хубаво послание- да бъдеш силен, да бъдеш себе си, да отстояваш себе си, за силните момичета е. И май ще има още песни. Ще има продължение. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...