Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

(Получавам) получавам това, което искам, когато искам, и го разбирам, както искам-искам
И аз те искам, скъпи
Трябва да те хвана, скъпи
 
Остани още малко, знам.че наистина искаш. Остани още малко. Не си тръгвай още. Остани още малко
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

От 24.07.2021 г. от 9:14, zai4eto82 каза:

Камила винаги на ниво. Уникално изпълнение на живо снощи на новия й сингъл в Шоуто на Джими Фелън- едновременно пее и танцува. Уникална е тази Камила ❤️ 🔥💥💥💥🎶

Рики подкрепя новата песен на Камила. Много яко,че са приятели. :P

 

 

 

 

За пореден път се забърка в расистки скандал, този път заради един от танцьорите й, който е облечен в блекфейс (отляво до нея на thumbnail-а) .

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Fast каза:

За пореден път се забърка в расистки скандал, този път заради един от танцьорите й, който е облечен в блекфейс (отляво до нея на thumbnail-а) .

Щото са луди затова. Та тя е мексиканка доколкото знам. И какво значи за пореден? Няма нищо черно, човекс е оранжев като отstupid girls на пинк. Оше един признак, че света е изкукал.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

Щото са луди затова. Та тя е мексиканка доколкото знам. И какво значи за пореден? Няма нищо черно, човекс е оранжев като отstupid girls на пинк. Оше един признак, че света е изкукал.

Here’s the Deal With Camila Cabello’s Racist Tumblr Posts and Apology
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Случаят на Бритни Спиърс вдъхнови нов закон в САЩ

https://www.monitor.bg/bg/a/view/sluchajat-na-britni-spiyrs-vdyhnovi-nov-zakon-v-sa-sht-275013

 

Лекарите на Бритни също са против баща й

https://www.monitor.bg/bg/a/view/lekarite-na-britni-syshto-sa-protiv-bashta-j-275974

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Накрая като нищо ще вземе да издаде пореден албум докато други чакат и се кефят колко пари имат. Затова в дългосрочен план упорити като нея и Гага като нищо ще бъдат наложени за най-големите на века.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Вече категорично Doja ми е любимка от новите. Трябваше ми време да я оценя, но си е артист отвсякъде и почти достойна замяна на Рири!

 

  • Love 1
  • Angry 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...