Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, BobiTo каза:

Според мен ще клипира "Pretty Please", яд ме е, че направи анимирано видео на яката "Hallucinate", не знам каква беше тази мода с анимитраните видеа миналото тяло.

И мен ме е яд, но такъв е живота :vur:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 часа , Blueberry каза:

Как е албума на Оливия? Страх ме е да го чуя, защото досега и трите песни ми харесват, а тя ми е неприятна и не искам да ми става любимка :lol:

Остави тази нещастница, коментирай, че след 2 седмици Ариана пуска нова песен!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , BobiTo каза:

Остави тази нещастница, коментирай, че след 2 седмици Ариана пуска нова песен!

Не го знаех това, но бях сигурна, че ще зареже позишънс :Д Нова ера или някакъв дроплет?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

Не го знаех това, но бях сигурна, че ще зареже позишънс :Д Нова ера или някакъв дроплет?

В новия албум на Доджа ще е! Песента се казва "I Don't Do Drugs".

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бритни направо се е побъркала. Как може да изглежда толкова зле всеки път с чорлава коса и с такива черни очи. И изобщо не знае дали някога ще се върне на музикалната сцена, радвала се на живота. На 23 юни отново ще има поредното изслушване в съда за попечителството й. Направо са я побъркали, никога няма да се завърне предишната Бритни. Унищожиха я:
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Fast каза:

https://variety.com/2021/music/news/britney-spears-full-statement-conservatorship-1235003940/

Травмиращо четиво. Дано се измъкне от алчните лапи на баща си.

За първи път Бритни да каже цялата истина най-накрая. Горката. Всичко против волята й. Как е живяла с тези изроди, не знам. Както казва в изявлението си пред съда семейството й , терапевтите й, които тя не е искала и мениджърите й са за затвор. Тя просто иска да се ожени, да има още едно дете и приятелят й да я кара с колата си и да бъде щастлива. 

Дано това свърши скоро. Това е някакъв кошмар просто. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И после някои да казват сама си го направила- да, ама не. Всичко е по принуда и насила. Истината излезе наяве вече от самата Бритни. Никой не може да обвинява сега Бритни. Виновни са семейството й, и екипа й. Дано съда излезе с правилното решение и всички да си платят в затвора!!!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, zai4eto82 каза:

И после някои да казват сама си го направила- да, ама не. Всичко е по принуда и насила. Истината излезе наяве вече от самата Бритни. Никой не може да обвинява сега Бритни. Виновни са семейството й, и екипа й. Дано съда излезе с правилното решение и всички да си платят в затвора!!!!!!

Разбрах че когато баща й е подавал документите през 2007 г. е писал че има деменция.  :helpsmilie:

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Fast каза:

Разбрах че когато баща й е подавал документите през 2007 г. е писал че има деменция.  :helpsmilie:

Да, и аз това го бях чела някъде. Изрод. А как е плакала цял час по телефона с баща си, а оня се наслаждавал. изрод. Дано не й неправят нещо след тези признания. 

Аз не разбрах тя живее ли сега с тези 5-6 медицински сестри, дето нямала и собствена стая, а се преобличала пред тях. И живее сама, а не с приятеля си. 

Постоянно е била заплашвана и принуждавана да прави всичко, а ако откажела щели да я накажат или дрогират. 

Довечера ще му го кажа на брат ми,че цялата истина излезе наяве вече от самата Бритни да не си мисли,че си измислям, защото много сме спорили с него по тази тема и той си мисли,че не може някой да бъде принуждаван, тя имала глава да мисли като влиза в тоя шоубизнес, че можела да откаже и като има договор чете какво разписва, а нещата са много по-сложни. Ама брат ми мисли по друг начин. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бях един от хората, които вярваха, че това са конспирации, че Бритни е добре и просто вече не й се занимава да работи, но за жалост съм грешал страшно много. Не вярвах, защото тя има майка, брат и сестра и бях убеден, че ако баща й е злоупотребил някой щеше да се намеси и да го спре. 

Просто ума ми не побира как толкова много различни хора, които са били около нея са се правили че не виждат и никой не се е опитал да помогне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, fearless` каза:

Аз бях един от хората, които вярваха, че това са конспирации, че Бритни е добре и просто вече не й се занимава да работи, но за жалост съм грешал страшно много. Не вярвах, защото тя има майка, брат и сестра и бях убеден, че ако баща й е злоупотребил някой щеше да се намеси и да го спре. 

Просто ума ми не побира как толкова много различни хора, които са били около нея са се правили че не виждат и никой не се е опитал да помогне.

Като им се плаща за пари ще си продадат и душата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

The Voice TV са взели интервю от Ед Шийрън. То е единственото интервю не само за България, което е дал, но и за целия Балкански полуостров. Тази вечер ще бъде излъчено заради новия му сингъл:

https://thevoice.bg/news/ed-sheeran-se-zavyrna-s-bad-habits-i-ekskluzivno-intervyu-za-the-voice-n19254.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 24.06.2021 г. от 23:21, zai4eto82 каза:

Като им се плаща за пари ще си продадат и душата. 

И все пак въпреки, че повече от ясно семейството й е злоупотребило с нея остават много въпроси без отговор. 

1.До колкото четох интервюта на адвокати, които се занимават с тази сфера, това е мярка, която се прилага за хора с алцхаймер, в кома или по-просто казано с тежки мозъчни увреждания. Бритни очевидно може да проведе разговор, тоест каквото и заболяване да има то не е в тежка форма и никой не може да разбере какъв е бил мотива на съда да приложи най-строгата възможна мярка. На този етап знаем, че не се е поставила доброволно в тази ситуация както твърдеше екипът й през всичките тези години. И остава въпроса какво е наложило на съда да я постави под попечителството на баща й, защото очевидно има нещо което не знаем. 

2. През всичките 13 години ли са злоупотребявали с Бритни или само в последните три за които тя говори пред съда? 

3. Къде са парите на Бритни и защо има в пъти по-малко от това което би трябвало да притежава? 

4. Според изтеклите документи преди няколко години Бритни вече е казала пред инспектор изпратен от съда, неща които много приличат на това, което казва сега, защо тогава не е взето под внимание и ако е имало сериозна причина възможно ли е и сегашните й думи да не изиграят никаква роля? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

 

Това е голяма бруталийка! Може и да не стане Номер 1 в Билборд, ама определено ще кърти в Европа.

Много яка песен, грабна ме от първо слушане. Ед се завръща ударно и пак ще мачка.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...