Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 14 часа , Fast каза:

Не разбираш ли от метафора, или само си прочел заглавието на албума?

Това не е метафора. Съвременната музика е обсипана от сатанински послания, както в песните, така и в клиповете. Няма нищо скрито дори. Чети повече по тази тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 30 минути, DarkChild каза:

Това не е метафора. Съвременната музика е обсипана от сатанински послания, както в песните, така и в клиповете. Няма нищо скрито дори. Чети повече по тази тема.

Изчел съм доста по темата. Няма да изпадам в подробности, защото е много обемна, но т.нар. "сатанински послания" не символизират това, което си мислиш. Попаднал си на евангелистки конспиративни теории. Ако визираш новия клип на Lil Nas X, там ефектът е търсен. Нарича се shock value.

Конкретно тази песен на Деми дори не е свързана с тези неща. Интерпретирала е наркозависимостта си като "танц с дявола" който не е могла да откаже.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Fast каза:

Изчел съм доста по темата. Няма да изпадам в подробности, защото е много обемна, но т.нар. "сатанински послания" не символизират това, което си мислиш. Попаднал си на евангелистки конспиративни теории. Ако визираш новия клип на Lil Nas X, там ефектът е търсен. Нарича се shock value.

Конкретно тази песен на Деми дори не е свързана с тези неща. Интерпретирала е наркозависимостта си като "танц с дявола" който не е могла да откаже.  

Визирам много неща. Няма сега да споря, особено пък с теб. Радвам се, че имат наивници да им консумират помията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Визирам много неща. Няма сега да споря, особено пък с теб. Радвам се, че имат наивници да им консумират помията.

Не мисля че има по-големи наивници от вярващите в конспиративни теории. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Fast каза:

Не мисля че има по-големи наивници от вярващите в конспиративни теории. 

За пумията обаче си е прав ... Дема ако беше направила струващ си албум, нямаше да пусне 4 различни обложки само и само да издои последните си фенове. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

За пумията обаче си е прав ... Дема ако беше направила струващ си албум, нямаше да пусне 4 различни обложки само и само да издои последните си фенове. 

Той е направен за такива фенове ала Туцето. Дето мете цел ден и накрая даде половината заплата за един албум в 4 обложки. Па кво ше яде другата половина на месеца, един Бог знае. И айде тя поне ше купи албум на Ричи, който па е имал некви успехи във времето. А тия на Дема лудата и грозната и дебелата наркоманка. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изслушах целия албум на Деми Ловато и песните са хубави, но се запознах и с историята на албума заради, което може би бих му дал негативна оценка. 

Значи цялата история преразказва проблемите на Ловато с наркотиците по начин, който според мен е прекалено лъскав. Значи тя е имала проблеми в живота си, друсала се е, след това идва свръх дозата и започва нов живот на чисто в който всичко й е наред, всички я подкрепят и т.н. Може би в нейния конкретен случай това е възможно, защото тя е богата и известна, в нейните среди да имаш проблеми с наркотиците е почти нормално, но за обикновените наркомани нещата изобщо не са толкова розови. Много леко се засяга темата, че лечението на зависимостта продължава цял живот и че в много случаи, рано или късно зависимия се връща към наркотиците. Обратна интеграция в обществото е представена като абсолютно естествен процес, с което не съм съгласен. Като цяло от албума и филмите покрай него, човек може да остане с впечатлението че такова нещо се преживява, но истината е съвсем друга. И най-големият минус според мен е че липсва призив към феновете й никога да не посягат към наркотиците, който според мен трябваше да е в основата на всичко. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

DEMI LOVATO ОТКРОВЕНО ЗА РАЗДЯЛАТА

 

08 April 2021

 
 
image_355ba8faaa43faa48426.jpg

В последния епизод на документалния сериал "Demi Lovato: Dancing With The Devil", Demi разкри повече за връзката с бившия си годеник Max Ehrich, както и за болезнената им раздяла.

Певицата беше заснета да разказва ентусиазирано за чувствата си към Max, както и да казва, че той я е карал да се чувства "прекрасно"Тя признава още, че не може да си предсатви времето прекарано в карантина без неговото присъствие.

Малко по-късно става въпрос за тяхната раздяла, а Demi споделя: "Много съм тъжна, че нещата завършиха по този начин. Добрата новина е, че не съм се обърнала към тежките наркотици или нещо подобно. Държа се. Просто е много трудно".

По-късно в сцената, певицата дори се разплаква. "Не знам как да дам сърцето си на друг след всичко това" - казва тя - "Мисля, че избързах, вярвайки, че това трябва да направя".

След известно време, Demi е осъзнала, че всъщност не познава човека, за когото се е сгодила.

"Бяхме заедно само четири, пет месеца. Честно казано, беше фалшив PR. Най-трудната част от раздялата беше страданието по човека, за когото го мислех. Но аз не съм единствената, която е била заблудена. Бях също толкова шокирана, колкото и всички останали, от някои от казаните и направените неща".

В крайна сметка, Demi завършва с признанието, че това преживяване е било добро за нея и й е помогнало да открие себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Деми с Ариана Гранде- Met Him Last Night ще има клип- yes. 🥳🥳🥳🥳
Вчера Деми е потвърдила на живо в инстаграм.
 
В няколко страни албумът на Деми е номер 1. Даже е номер 1 в Worldwide iTunes Album Chart: и е най-дълго задържалият се албум там номер 1 на женски изпълнител. 
 
Worldwide iTunes Album Chart: #1. “Dancing With The Devil... The Art Of Starting Over”
Apple Music Ecuador: #1. “Dancing With The Devil... The Art Of Starting Over”
European iTunes Album Chart: #2. “Dancing With The Devil... The Art Of Starting Over” —
@ddlovato (+2) *peak #1*

Apple Music UK: #2. “Dancing With The Devil... The Art Of Starting Over” — @ddlovato *new peak*

Apple Music Netherlands: #1. “Dancing With The Devil... The Art Of Starting Over” — @ddlovato (+1) *new peak* — 15th #1 on Apple Music

 

iTunes Canada: #1. “Dancing With The Devil... The Art Of Starting Over” — (+1) *re-peak*
iTunes US: #2. “Dancing With The Devil... The Art Of Starting Over” —
@ddlovato (+1) *peak #1*

“Dancing With The Devil... The Art Of Starting Over” — iTunes Update: #1. Denmark #1. New Zeland

 

И т.н.

 
 
lRfQRoWl_normal.jpg
 
 

Бийбър поздравява Деми за новия й албум и документалния й филм:

·

20h

Your album and doc are amazing

. So happy and proud of you

 
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият сингъл на Деми с Ариана Гранде ще получи радио промоция на 13 април в Америка.

Новият хит, който скоро ще има и клип. Ще разбие класациите:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият седми албум на Деми става най-продаваният й албум досега и се бори за първото място днес във Великобритания за албуми. Ще влезе на номер 2 по-вероятно, но това става най-продаваният й и най-добрият й албум досега:

https://www.billboard.com/articles/news/9552475/demi-lovato-snuts-uk-midweek-chart

Link to comment
Сподели в други сайтове

Срещнах го снощи

Късно през нощта пия, докато ме подминаваш
Червено или бяло, наливаш ми друго питие, казваш "Всичко е наред"
 
Не вярвам в теб (Аз, аз не вярвам в теб)
Защото знам точно с кой си лягаш
 
Видях дявола, да, срещнах го снощи
Разговаряхме, да, мисля, че е свестен
Стори ми се забавен, да, мой тип
Да, да, да
Видях дявола, да, срещнах го снощи
Един разговор и сега той ще прекара нощта с мен
Мисля, че го обичам, но знам, че не е правилно
 
Ти ме прецака, няма да позволя да се случи пак
Това е за последно, няма да се възползваш от невинността ми
 
Не вярвам в теб (Аз, аз не вярвам в теб)
Маскиран, но аз те разпознах
 
Видях дявола, да, срещнах го снощи
Разговаряхме, да, мисля, че е свестен
Стори ми се забавен, да, мой тип
Да, да, да
Видях дявола, да, срещнах го снощи
Един разговор и сега той ще прекара нощта с мен
Мисля, че го обичам, но знам, че не е правилно
 
Как можах да му повярвам?
Този, който може да бъде такъв измамник
Момче, ти си единственият ми порок, никога не се чувствам така
Няма да бъда заложник, напускам момче
Току-що ми даде причина
Никой никога не е мислил, че ще бъда тази
Никой никога не е мислил, че аз ще се влюбя
Гледайте ме как си тръгвам, преди да ти дам всичко от себе си
И така, обещавам, че тази вечер е последното обаждане
 
Не вярвам в теб (Аз, аз не вярвам в теб)
Маскиран, но аз те разпознах
 
Видях дявола, да, срещнах го снощи
Разговаряхме, да, мисля, че е свестен
Стори ми се забавен, да, мой тип
Да, да, да
Видях дявола, да, срещнах го снощи
Един разговор и сега той ще прекара нощта с мен
Мисля, че го обичам, но знам, че не е правилно
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оставам си на мнението, че с различна подредба на кариерата Деми би била възприемана по съвсем друг начин от масовия слушател. Изобщо не е за подценяване. За жалост винаги нещо куца при нея и си изглежда все по-ясно, че проблемът идва от трудния й характер. Просто няма начин Скутър да се е справял брутално добре с толкова много други имена, а при нея да се дъни така...

То след толкова години славата омръзва и започваш да даваш назад, видяхме го и при Кейти.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен има. Още от едно време. Не беше случайно, че именно тя беше третата най-голяма звезда на Дисни от онзи мега силен период. Децата и тийновете й се радваха, а постепенно привлече и зряла аудитория заради гласа и някои песни. Проблемът е, че с всяка изминала година психическото й състояние се влошаваше, а това се отрази и на кариерата.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Според мен има. Още от едно време. Не беше случайно, че именно тя беше третата най-голяма звезда на Дисни от онзи мега силен период. Децата и тийновете й се радваха, а постепенно привлече и зряла аудитория заради гласа и някои песни. Проблемът е, че с всяка изминала година психическото й състояние се влошаваше, а това се отрази и на кариерата.

Именно де. Третата. Ако имаше нещо, щеше да е по-напред. Виж как даже Туцето уж не спря да я фали, като да и е умряла на Дема циганката, и първа и единствена си е поръчала фризби на Миро, но цеде с 4 различни обложки още не си е купила ;) 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Именно де. Третата. Ако имаше нещо, щеше да е по-напред. Виж как даже Туцето уж не спря да я фали, като да и е умряла на Дема циганката, и първа и единствена си е поръчала фризби на Миро, но цеде с 4 различни обложки още не си е купила ;) 

Aма как третата Майли е номер 1, Ариана номер 2, оная Селена е номер 3. Къде е глигана 3 ти ? 

Тва мнение казва всичко:

преди 18 часа , fearless` каза:

Изслушах целия албум на Деми Ловато и песните са хубави, но се запознах и с историята на албума заради, което може би бих му дал негативна оценка. 

Значи цялата история преразказва проблемите на Ловато с наркотиците по начин, който според мен е прекалено лъскав. Значи тя е имала проблеми в живота си, друсала се е, след това идва свръх дозата и започва нов живот на чисто в който всичко й е наред, всички я подкрепят и т.н. Може би в нейния конкретен случай това е възможно, защото тя е богата и известна, в нейните среди да имаш проблеми с наркотиците е почти нормално, но за обикновените наркомани нещата изобщо не са толкова розови. Много леко се засяга темата, че лечението на зависимостта продължава цял живот и че в много случаи, рано или късно зависимия се връща към наркотиците. Обратна интеграция в обществото е представена като абсолютно естествен процес, с което не съм съгласен. Като цяло от албума и филмите покрай него, човек може да остане с впечатлението че такова нещо се преживява, но истината е съвсем друга. И най-големият минус според мен е че липсва призив към феновете й никога да не посягат към наркотиците, който според мен трябваше да е в основата на всичко. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Aма как третата Майли е номер 1, Ариана номер 2, оная Селена е номер 3. Къде е глигана 3 ти ? 

Тва мнение казва всичко:

Ариана мисля че не беше по Дисни, а при конкуренцията, забравих им името, на възраст съм вече и не помня такива глупости като едно време, Селена не знам на кое място е но като малка сигурно си е мечтала като порасне да има и поне 1/10та от това, което и Дема иска да има.

На 2ро би трябвало да е оная русата, също не и помня името, нещо си Хилари? Тя май се оказа най-умна и се отказа, защо и другите Дисни бездарници не взеха същия пример ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, WindWalkerMonk каза:

Aма как третата Майли е номер 1, Ариана номер 2, оная Селена е номер 3. Къде е глигана 3 ти ? 

Тва мнение казва всичко:

Ариана не е на Дисни и дебютира по-късно от Майли, Селена и Деми.

Мнението е за албума, не за Деметрия като цяло. И аз мисля, че има какво да се желае от тази ера, макар че според мен албума е от най-силните й.

преди 10 минути, Lelqtian каза:

Ариана мисля че не беше по Дисни, а при конкуренцията, забравих им името, на възраст съм вече и не помня такива глупости като едно време, Селена не знам на кое място е но като малка сигурно си е мечтала като порасне да има и поне 1/10та от това, което и Дема иска да има.

На 2ро би трябвало да е оная русата, също не и помня името, нещо си Хилари? Тя май се оказа най-умна и се отказа, защо и другите Дисни бездарници не взеха същия пример ... 

Хилари е по-древна. :D Общо взето ТОП звездите на Дисни са си разделени по периоди. За 90те са Бритни, Кристина и Джъстин. После след 2000 Хилари и Рейвън. След 2006 имаме сензация като High School Musical, който си е като своя си ера. В същите години почват и Майли, Селена и Деми, които се водят отделна генерация, защото се задържат до след 2010. След тях- тъмна джунгла (поне за масовия потребител, аз съм запознат и с други звезди). :D Да речем, че Оливия сега най-накрая дава началото на някакъв ренесанс.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@SG не си право душиче, знам че си я аресваш, ама тя получи хиляди шансове. Просто е прекалено злобна и подмолна и хората не я харесват. Та на нея й набутаха супер хита от Фроузън, който беше сигурно най - успешната филмова песен от Читаник насам. Отделно я бутнаха да пее националния химн, няколко пъти беше съдийка в музикални формати дето пръскаше злоба по вечни любимки като Мара Кери (една негърка) и тем подобни та отблъсна бая хора.

Сега с тази си трагедия се опитва да привлече внимание на по глуповатата част от населението, което е умно бтв. Тъпунгерите са едно 80+% и като цяло при другите нема шанс. Те харесват неща ала Целин Дионова, Павароти, Андреа бУчели и тем подобни. Но наистина начина по който се представя е прекалено изкуствен и сладникав. И честно казано го виждам като вреда, защото създава погрешни надежди. Да, за наркомани като Дема и Гема от Холивуд сичко е 6. Ама за обикновенния наркоман това е края, по - добре да пукне, щото обществото винаги ще го приема за утайка. Общо взето живота му е gg!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

 

В общи линии сме на едно мнение за това какво я възпира да е голяма- тя самата. Но аз лично не бих я отписал. Някой ден може и да направи някоя ера като хората. Най-важното е да е здрава психически и физически.

преди 6 минути, Blueberry каза:

Линдзи Лоън също беше звезда заедно с Хилари. Селена, Майли, Деми и Джонас обаче са съвсем друга генерация, по-скоро са заедно с ХСМ.

Как можах да пропусна Линдзи... :D Тя е нещо различно обаче, защото кариерата й към Дисни е на големия екран, а не по телевизията.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...