Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Ужаст, боклуци Рики, Дема, се1 некой му дреме вече за тех. Напъни, напъни. Ай Рики по слава е видел, ми тааааааа дори не е one hit wonder. One pig wonder most likely. ahahahahahahahaaa

Явно я влечат хорица, злоупотребяващи със забранени субстанции. Само не знам защо са все някви утрепки като таз бедна никому неизвестна наркоманка, а не някви които не само са друсали, но са правили и качествена музиката покрай това. 

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 25 минути, Lelqtian каза:

Явно я влечат хорица, злоупотребяващи със забранени субстанции. Само не знам защо са все някви утрепки като таз бедна никому неизвестна наркоманка, а не някви които не само са друсали, но са правили и качествена музиката покрай това. 

Само хабят ресурси. Тая Дема специално къде ли не я набутаха и не става - химна май пя, мюзик айдъл, не знам си още, Байдън като стъпи на власт - 1 хит не успя за спорта да изкара. Във Фроузън и дадоха топ хита песен и пак никой не слушаше нейната версия. Не става и не става. Сега с простотията си опитва, нали дето се вика последен напън. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Само хабят ресурси. Тая Дема специално къде ли не я набутаха и не става - химна май пя, мюзик айдъл, не знам си още, Байдън като стъпи на власт - 1 хит не успя за спорта да изкара. Във Фроузън и дадоха топ хита песен и пак никой не слушаше нейната версия. Не става и не става. Сега с простотията си опитва, нали дето се вика последен напън. 

Тва го бях забравил. Смятай колко е яко проста и надрусана да се навие да пее на Идина песента.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

И албумът на Деми най-накрая е тук: 

https://open.spotify.com/album/7LEb5SYZrXiB8NDj2oYvOd

Има само положителни коментари. 

Мда, време е да се вземат мерки срещу разпространяването на наркотици. Ефектите вече почват да стават застрашителни. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият албум на Деми според критиците: Албум за смъртта, който е пълен с живот. Описва даже и състоянието й в болницата, когато се е събудила сляпа и не е могла да разпознае сестра си. Споменава за нейн бивш проятел как я карал да не яде седмици, за да е слаба , за шоубизнеса как ти налагат да бъдеш слаб. Има песен и за нейн бивш как не е искала да се съблича, защото той нямало да я обича. Това е толкова тъжно. Деми пее: Не се страхувам от природни бедствия
Но аз съм толкова уплашена, ако се съблека, че след това няма да ме обичаш. Ти мислиш, че не виждам начина, по който ти не ме гледаш.
 
Има и песен с Ариана Гранде в албума.
 
 
Какъв клип само. Всичко, което е преживяла:
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми е била е принудена да не яде, да изглежда като Барби, трябвало е да яде пъпешови торти. 

Анорексия, булемия, изнасилване, алкохол, наркотици,  натиск от мениджъри, уволняване на нейн асистент, затова ,че й е дал шоколад, повторно изнасилване. Пее и за бившия си годеник, който я е използвал за слава. В една от песните казва, че е добре сама, и няма значение дали ще е мъж или жена, иска просто да обича. Натиска да бъде принуждавана да бъде перфектна от индустрията не й харесвал изобщо- постояно да не яде, да е слаба. Но всичко свърши казва. Вече е поела нещата в свпои ръце. Цяло чудо е,че е жива. 

Да ти забранят да имаш истинска торта за рождения ти ден, а да ти направят пъпешова торта, за да бъдеш слаба. Това предишния екип на Деми са за убиване. Вместо това е била принудена да има пъпешова торта.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариана Гранде сигурно по същия начин е принуждавана да бъде слаба, красива, разголена. Затова се промени толкова и на външен вид. След време какво ли ще се появи и за нея. Иначе с Деми са приятелки. 

В албума на Деми има и песен за по-малката й сестра, която е била до нея в болницата и Деми като се събудила е била почти сляпа и не могла да я види.

 

 

Никога не е искала да пее сладникав поп. Искала е да прави по-сериозна музика. Сега вече прави музиката, която иска с новия си албум. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Lelqtian каза:

Мда, време е да се вземат мерки срещу разпространяването на наркотици. Ефектите вече почват да стават застрашителни. 

Вземай и ти и няма да ти прави впечатление 🤣

  • Haha 2
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът на Деми всъщност е доста силен, но просто му липсва нужния хайп. Много грешат ако мислят, че документален филм по стара тема ще даде тласък. Твърде много грешни ходове имаха в последната над година.

Но все повече ми се струва, че може на нея хич да не й пука за това и умишлено да се самосаботира. Моите любимки са все такива, все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, WindWalkerMonk каза:

Щото й е толко акъла. Колко време си отделила за тази, направо е шокиращо.

Не е. Явно и е фърлила око и даже няма да чака да и падне като са на пустинен остров. Като не може един наркоман, риби и демита из морето колкото искаш ;) 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми казва,че песента й с Ариана Гранде в новия албум е написана от Ариана специално за Деми. Ариана даже не е искала да участва в песента, но Деми е искала да я запишат заедно:
 
 
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

@zai4eto82 никой не се интересува от Деметрия. Стига си спамила! Искам да чета коментари с различно съдържание, не само за нарманката Деметрия. Нали знаеш какво е било първото нещо, което е направила след като се е съвзела от схръхдозата?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Wild_Style каза:

@zai4eto82 никой не се интересува от Деметрия. Стига си спамила! Искам да чета коментари с различно съдържание, не само за нарманката Деметрия. Нали знаеш какво е било първото нещо, което е направила след като се е съвзела от схръхдозата?

Наяла се е?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Уау, какъв глас вади Деми на акустичните версии в Делукс версията на новия си албум. Страшен глас просто. 

Гласа й е станал още по-добър от преди. Не знам на какво се дължи , но се усеща и много хора го казват. 

Албумът заслужава Грами догодина. Такива силни изпълнения, такъв мощен глас и толкова откровен албум. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уау, Деми май изкара най-силния си албум досега. Може да бъде директно на номер 1 албума й във Великобритания. Dancing With The Devil ... има най-много продажби на компактдискове за седмицата досега, с четири ексклузивни луксозни издания достъпни изключително във Великобритания
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:
Уау, Деми май изкара най-силния си албум досега. Може да бъде директно на номер 1 албума й във Великобритания. Dancing With The Devil ... има най-много продажби на компактдискове за седмицата досега, с четири ексклузивни луксозни издания достъпни изключително във Великобритания
 

4 различни обложки, не различни издания. Определено обаче и 4те просто не стават. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...