Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Всичките песни от новия албум на Джъстин Бийбър са за жена му и как тя е била до него през всичко, което е преживял и преминал. Много любовни песни.

Днес Михаела Маринова в "На кафе" каза,че албума, който слушала постоянно бил новия на Бийбър. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Много е тъжен документалния филм на Деми. На 30 март излиза 3 -ти епизод и 4-ти преди новия й албум на 2 април. Едва не е умряла, давали й са 5-10 минути живот. И въпреки това продължава да пие и пуши, пристрастена е. Не й давам дъ;лго да живее като още се бори с проблемите си. Може да свърши като родния си баща. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Много е тъжен документалния филм на Деми. На 30 март излиза 3 -ти епизод и 4-ти преди новия й албум на 2 април. Едва не е умряла, давали й са 5-10 минути живот. И въпреки това продължава да пие и пуши, пристрастена е. Не й давам дъ;лго да живее като още се бори с проблемите си. Може да свърши като родния си баща. 

Ми ного важно. Нито е голям талант, нито отговорен човек. Хаби ресурси само.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми ного важно. Нито е голям талант, нито отговорен човек. Хаби ресурси само.

Напротив, талантлива е, а се унищожава сама. В документалния филм ще разкаже и за натиска  да отговори на очакванията в развлекателната индустрия. Бийбър как оцеля и сега е нов човек. Щом той успя, значи и Деми ще може. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес стават 5 години от дебютния албум Mind Of Mine на Зейн. Албумът влезе директно на номер 1 в Билборд 200 в Америка и номер 1 във Великобритания. Aлбумът стана номер 1 по целия свят, а Зейн стана първият британски изпълните, който има дебют на номер 1 едновременно в Америка и във Великобритания с дебютен сингъл и дебютен албум:
 
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И излезе главната песен Dancing with the devil от предстоящия албум на Деми. Песента е много лична- пее как си наливала само малко червено вино, нямало да го прави всяка нощ, после една бяла линия, не мислила,че ще пропадне толкова. Лъжела всички,че била добре, била стигнала почти края на живота си, молила се за по-добри дни. Много тъжна песен.
 
Това е само малко червено вино, ще се оправя
Не както искам да правя това всяка вечер
Билa съм добрa, не го ли заслужавам?
Мисля, че съм го спечелилa, чувствам, че си заслужава
В съзнанието ми, ума 
 
Изкривена реалност, безнадеждно безумие
Казвах ви, че съм добре, но лъжа
 
Танцувах с дявола
Извън контрол
Почти стигнах до небето
Беше по-близо, отколкото знаете
Игра с врага
Хазарт с душата ми
Толкова е трудно да се каже не
Когато танцуваш с дявола
 
Това е само малка бяла линия, ще се оправя
Но скоро тази малка бяла линия е малка стъклена тръба
Лекарствено средство с калай, почти взех най-доброто от мен
Продължавам да се моля да не стигна до края на живота си, мм
 
Мислех, че знам границата си, да
Мислех, че мога да се откажа, да
Мислех, че мога лесно да се отдалеча
Но ето ме, падам на колене
Моля се за по-добри дни, да дойде и да отмие тази болка
Бихте ли ми простили?
Господи, съжалявам, че танцувам с дявола
О, да-да
 
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.03.2021 г. от 12:38, Wild_Style каза:

@zai4eto82 песента на Деметрия е турбо зле! И колко пък да е талантлива? Ако броиш за талант чертаенето на линии, аман сестро :lol:

Изобщо не е зле песента. Тя направо разплаква. Други не мислят като теб.

Ти не можеш да я усетиш. Днес е 4-ти епизод от докумнталния й филм. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джъстин Бибър с новия си албум Justice тази седмица директно влиза на номер 1 в Билборд 200, както и с номер 1 сингъл в Хот 100. А новият албум на Ник Джонас не успя- едва номер 12 в Билборд 200.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:
Деми харесва и мъже, и жени. Не иска сватби, деца, а по-напред да осинови. Колко се е променила
 

Не беше нужно да ми казваш, че тва плашило е лесба. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички слушат Зейн- интервю със Зейн за новия брой на списание GQ Индия. Зейн казяа,че обича да живее далеч от града, да прави своя музика без да му казва някой какво да прави. Обича класическите индийски филми и ги показва на Джиджи и ги гледат заедно. Ако ролята му хареса би участвал във филм. Обича домашно приготвената храна на майка си, обича да рисува. Винаги харесвал да прави нова музика. От малък харесвал татусите, затова започнал да си прави, защото искал да бъде различен, но сега казва,че вече всеки има. Казва,че ако не е работил с някой изпълнител, то е защото не е искал да работи с нвго. Започнал е от известно време и да се занимава с дърворезба:

https://www.gqindia.com/entertainment/content/everyone-is-listening-to-zayn-malik

166824190_10158897615720042_2883453434150053202_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Утре новия албум на Деми- Да танцуваш с дявола. Изкуството да започнеш отново.

Ужаст, боклуци Рики, Дема, се1 некой му дреме вече за тех. Напъни, напъни. Ай Рики по слава е видел, ми тааааааа дори не е one hit wonder. One pig wonder most likely. ahahahahahahahaaa

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Ужаст, боклуци Рики, Дема, се1 некой му дреме вече за тех. Напъни, напъни. Ай Рики по слава е видел, ми тааааааа дори не е one hit wonder. One pig wonder most likely. ahahahahahahahaaa

Я по-полека с изказванията. Откъде такава злоба. Ти си изтъкана от ненавист. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...