Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Зейн е на живо в момента в инстаграм. Тоя път го сварих. :P

201 000 души в момента гледат Зейн в инстаграм. :P

Eхаааа, Зейн току-що съобщи в лайва в инстаграм,че е записал днес 6 песни,а едва е пуснал новия си албум, уау. Той е готов направо със следващ албум.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Скоро и нов клип от Зейн. Зейн каза,че работи за четвърти албум толкова скоро. Пандемията му се отразява много добре. Утре Зейн в следващия лайв ще си покаже новите татуси. Обичал много пица със сирене, липсвало му да яде samosas, но майка му му ги правила, когато може. Много е естествен, не се притеснява от нищо- пие си пред камерата, яде пица, пуши. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@zai4eto82, айде се спри вече защото ставаш досадна! То бива, бива ама ... разбрахме че си фенка на Зейн. Престани да ни спамиш с ненужна информация за този индивид. Боли ме да не ти казвам кое за всичко свързано около него!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Официално новият албум на Зейн е най-стриймваното ново издание за седмицата, но въпреки това в новата класация в новото й издание в петък за Великобритания, албумът ще влезе на номер 10.

А е четвърти ден номер 1 вече в Apple. Номер 1 и в Itunes беше. Как номер 10, не са добре. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма ли кой да я накара тази да спре да бълва едно и също? Модератори? Вместо да ми триете коментарите, спрете я! :censored:

По темата:

Литле Миск без Джеси няма е същото.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Wild_Style каза:

От къде е инфото? :rolleyes:

Хмм, мислех, че е официално. Видях туийт, че Ариана е trending worldwide в Туитър, след като го е обявила, но не виждам такова изказване от нея нито в инста, нито в туитър. Нооо изглежда е фейк :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Защо така брутално прекъснахте ъпдейтите от Танчето, аз тъкмо тръгнах да си пускам албума на Зейн... :D

Какво мислиш? Моето скромно, обективно и истинско мнение е, че в латино музиката има шанс много повече да я признаят!

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, -A. каза:

Какво мислиш? Моето скромно, обективно и истинско мнение е, че в латино музиката има шанс много повече да я признаят!

Тъкмо тези дни мислех да кажа, че много ми харесва. Смятам, че това ще е идеалната ниша за нея, когато след време не е вървежна в попа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Тъкмо тези дни мислех да кажа, че много ми харесва. Смятам, че това ще е идеалната ниша за нея, когато след време не е вървежна в попа.

Подкрепям! Не съм доволен обаче, че по последни данни няма да е албум а EP с около 7 песни. Лично според мен е по-добре да пусне цял албум с различни песни и тук-там някоя комерсиална за хитовост! Спекулираше се, че е работила с братя на Selena Quintanilla. Потвръдена е колаборация с един Rauw Alejandro. Спекулират се още Ozuna, Maluma, Bad Bunny & J Balvin.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, -A. каза:

Подкрепям! Не съм доволен обаче, че по последни данни няма да е албум а EP с около 7 песни. Лично според мен е по-добре да пусне цял албум с различни песни и тук-там някоя комерсиална за хитовост! Спекулираше се, че е работила с братя на Selena Quintanilla. Потвръдена е колаборация с един Rauw Alejandro. Спекулират се още Ozuna, Maluma, Bad Bunny & J Balvin.

Според мен може да си позволи пауза без албум след предния (зарязан). Опече си работата Селена. Хитруша си е и тя като Тейлър, макар и не от чак такъв калибър.

Btw тия дни като гледам успеха на Оливия и се опитвам да си представя какви титанични номер 1 хитове щяха да имат и Селена, Деми и Майли ако в тяхната тийн ера стрийминга беше такава сила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

Според мен може да си позволи пауза без албум след предния (зарязан). Опече си работата Селена. Хитруша си е и тя като Тейлър, макар и не от чак такъв калибър.

Btw тия дни като гледам успеха на Оливия и се опитвам да си представя какви титанични номер 1 хитове щяха да имат и Селена, Деми и Майли ако в тяхната тийн ера стрийминга беше такава сила.

Няма да има паузи. Албума е записан. Абсолютно всички песни имат видеореализация. Най-интересното е, че тя си има права над песните (точно както Тейлър). Не знам дали защото Interscope не залагат на проекта и не са виждали потенциал в него или тя самата е решила така. Очаква се до 30.01 да излезе другата песен Baila Conmigo и после с албума третия сингъл. Този път май има повече концепция и тя самата изглежда по-хепи. По нейни думи пандемията е виновна така да зарежат предния албум. Между другото потресен съм как DUV не е добавена в нито една важна плейлист в спотифай и apple. За пореден път промото е плачевно. 

Ами не знам какъв ефект щеше да има. При Деми предполагам, че никакъв. Много досадна стана. Този документален филм за свръхдоза от преди три години е тотално ненужен. Майли сигурно щеше да има повече н1. Love you like a love song можеше да е топ 5-10 а не топ 30.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е щом няма да има паузи... чакаме. :D Добре е да я види човек активна след предишната твърде дълга пауза.

Иначе на Майли Party in the USA щеше да е номер 1, тази песен им е като химн на американците и недоумявам как още тогава не е стигнала върха. На Селена поне 2-3 щяха да са. На Деми евентуално This Is Me и Here We Go Again.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , BobiTo каза:

Няма ли кой да я накара тази да спре да бълва едно и също? Модератори? Вместо да ми триете коментарите, спрете я! :censored:

@zai4eto82 е като радиоточка :D Едно си знае, едно си бае лелчето.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, WindWalkerMonk каза:

Mного те обичам ❤️ Може да е решила да става Мадам ? Нали и без тва бившия й депесар с тва се занимаваше. 

Иначе Галин се гъзи пред МЕГъЗ заради депесарските й връзки според мен. Обаче не знае какво може да си навлече. Диона ще му се види Майка Тереза пред тоя кукумицин. 

Не те ли е срам да обиждаш паметта и таланта на богиня като Уитни Хюстън, която заедно с Арета, Тина, Ела имаше един от най-богатите, мощни, кадифени, плътни и красиви гласове на 20-ти век, сравнявайки я с мяучещата кючекчиня ДесиСлава, с псевдоним Деса простакеса която нито има мощен, нито има богат глас? Уитни беше любимка на величия като Фреди Меркюри, Павароти, Версаче, султани, принцове и дори на Майк Тайсън... Изслушах изпълнение на твоята Деса на песен на Уитни отпреди 10 години, осеяно с фалшиви тонове, лоша интонация и разлюляно, неравномерно вибрато. Уитни можеше да задържи фалцетен прав тон, а Деса използва фалшиво вибрато, за да достига фалцетите, които са нея. Деса имала 4 октави? Не, няма. Тя има 2.5 октави, но дори и дабяха 4 какво от това, след като гласът й нито е мощен, нито е експресивен и богат, нито е овладян? Петелът също може да кукурига 5 октави. И аз мога да врещя също, и ти, всеки може да пищи фалшиво. Разбирам, че интернет е изкривено огледало на реалността заради дечица и тийнейджърчета като теб, но глупостта ти задминава човешките възможности. Познавам най-известната ни вокална педагожка Лили Ватева, която ми каза, че изпълнението на ДесиСлава е най-слабото изпълнение на песента на Уитни, което някога е чувала!  

Айнщайн е прав, че човешката глупост е по-безкрайна и от Вселената.

  • Haha 1
  • Wow 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...