Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 41 минути, WindWalkerMonk каза:

Ох, и аз я слушам тази треторазрядка нон стоп тия дни:

 

 

Чак пък треторазрядка. Доста по-успешна е примерно от Деми, Биби Рекса или Рита Ора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 14 минути, Senhor каза:

Чак пък треторазрядка. Доста по-успешна е примерно от Деми, Биби Рекса или Рита Ора.

От Рита не, Рита е мнооооооого голяма в UK, както и в Ирландия. Ейва дори в САЩ е световно неизвестна. За Деми също ме съмнява да е по - популярна. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добра новина! Шон и Джъстин се отлага за следващата седмица ❤️ надявам се да е завинаги, но и това е някакъв старт.

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Senhor каза:

Чак пък треторазрядка. Доста по-успешна е примерно от Деми, Биби Рекса или Рита Ора.

Коте, на коя планета? Както УиндУокър обясни, Рита е успешна в UK, не успя просто да пробие в Щатите. Биби има 3 топ 10 хита в Щатите, а Деми има немалко радио хитове + успешни албуми + успешни турнета. Да, никоя от тях не е А-листърка, но още са по-напред от Ейва, която има едно 10-то място на Sweet but psycho в Билборд. 

Ще видим - и Дуа изглеждаше типичната европоп еднодневка, но взе, че избухна. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Starboy каза:

@SG 

nzi3curp.jpg 

Снимката не се показва.

Скрийншот на чат, в който става ясно, че всичко на Кейти от 2017 насам е било номер 1, но Тръмп е поръчвал да посочват фалшиви данни?:Jumpy:

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Снимката не се показва.

Скрийншот на чат, в който става ясно, че всичко на Кейти от 2017 насам е било номер 1, но Тръмп е поръчвал да посочват фалшиви данни?:Jumpy:

За съжаление - не.. новина за Avril x Maluma в следващите седмици 👀

https://www.facebook.com/ultimatemusicpage/posts/10157991266299858 

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Starboy каза:

За съжаление - не.. новина за Avril x Maluma в следващите седмици 👀

https://www.facebook.com/ultimatemusicpage/posts/10157991266299858 

Да, видях го това, много забавно ми стана. Малума явно си е поставил за цел да мине всички звезди, с които е израстнал. А Аврил вместо да вземе да направи един изцяло комерсиален албум, от 2007 насам пуска хаотично по някоя такава песен и разваля цялостни концепции на албуми... хаха кралица си е... Все пак чакаме с нетърпение първия й латино хит. :D

Ето това е много добро, излезе наскоро:

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Катя гласът доста й е зядобрял напоследък. И някак различно стои на сцената. Кралицата ми тя, майчинството я превърна в съвсем различен човек.😍

Няма как да не отбележа колко съм доволен задето дори в ситуация на тотален залез не спира да влага и във визуалната част от кариерата си.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 14.11.2020 г. от 15:09, BobiTo каза:

Megan Thee Stalliоn пуска албума си този петък, Шон на 4-ти Декември. 

За Меган не ми пука и силно се надявам скоро да се скрие от небосклона, защото е противна и бездарна, но се радвам за Шон и нямам търпение :ba: 

От 14.11.2020 г. от 14:41, Krislena каза:

 

След първоначалния шок, че не е това, което очаквах, ме позариби. Но искаме по-малко от това, повече от депресарщината, плс!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

За Меган не ми пука и силно се надявам скоро да се скрие от небосклона, защото е противна и бездарна, но се радвам за Шон и нямам търпение :ba:

Хиляда пъти по харизматична е от Карди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шон е толкова очевидно, че иска сега да се прави на копие на Крал Хари, но като гледам, началния сингъл е огромен флоп. Очаквам приятно албумче, де, но се вижда, че като не пее същата песен за 20-ти път (буквално), никой не го отразява. Аз изобщо не знам как стана такава звезда. Чарли заслужаваше много повече. Attention само по себе си е повече от цялата дискография на Шавн, взета заедно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Senhor каза:

Шон е толкова очевидно, че иска сега да се прави на копие на Крал Хари, но като гледам, началния сингъл е огромен флоп. Очаквам приятно албумче, де, но се вижда, че като не пее същата песен за 20-ти път (буквално), никой не го отразява. Аз изобщо не знам как стана такава звезда. Чарли заслужаваше много повече. Attention само по себе си е повече от цялата дискография на Шавн, взета заедно.

Сетих се за този клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи на People Choice наградите Дженифър Лопез е взела за Икона. За филм е спечелил Мулан 2020, изпълнител Джъстин Бийбър, певица- Ариана Гранде., група- BTS, песен- Динамит на BTS, album- BTS,, латино изпълнител е Беки Джи. нов изпълнител- Доджа Кят, клип- пак BTS,

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...