Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

От 21.06.2020 г. от 13:13, Fast каза:

Бийбър е обвинен в сексуален тормоз.

 

Джъстин Бийбър съди за 20 милиона долара жената, която го обвини в сексуален тормоз

https://ladyzone.bg/laifstail/dzhastin-bijbar-sadi-za-20-miliona-dolara-zhenata-kojato-go-obvini-v-seksualen-tormoz.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 16 часа , -A. каза:

Много и отива този саунд, но разбира се Интерскоуп както винаги скандализират. Песента ще бъде изпратена чак след две седмици официално до радиата. Изобщо не е добавена в Today Top Hits. Изненадва ме как успя да дебютира на второ място в WW Itunes. Много съм разочарован как реализираха невероятния Rare. Повечето критици казват, че това е най-силния албум на Селена а такъв провал в САЩ. За справка в UK вече е със сертификат Silver. Revival май все още го няма или го постигна много по-късно.

Тези песни заслужаваха някаква реализация:

 

Голямо разочарование, че така го изоставиха. Поне се спекулира, че lead сингъла за филма дето ще излиза следващия месец е Souvenir.

На този етап реализацията на нови сингли вече ми изглежда безсмислена, освен за да радва феновете, което никак не е малко де. Наистина пропиляна ера, а започна толкова силно. Можеше да й е поне като Revival.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Hot 100 стана толкова лесна за манипулиране. И въпреки това вече 10 години никой още не е стигнал рекорда на Майкъл и Кейти. Какво стабилно доказателство колко голяма беше тя в онези години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 27.06.2020 г. от 14:42, SG каза:

На този етап реализацията на нови сингли вече ми изглежда безсмислена, освен за да радва феновете, което никак не е малко де. Наистина пропиляна ера, а започна толкова силно. Можеше да й е поне като Revival.

Защо да е безмислена? Повечето песни масовия слушател изобщо не ги знае защото липсата на всякакво промо си каза своята дума. Всички песни дето дадох с прилично бутане в радио могат да станат някакви хитове. Дори си мисля, че ''Ринг'' можеше да се превърне в един от най-големите и хитове. Кратка, catchy и запеваема. Уви, мисля, че всичко около тази ера е свършило.

Past life без да е изпратена до радио вече има 3 милиона audience. Феновете организират някакви request party в туитър. За справка, Rare (single) е имала подобна audience - песен, която се води официален сингъл и би трябвало да получи пуш от Интерскоуп. :D Дано се махне от там.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , -A. каза:

Защо да е безмислена? Повечето песни масовия слушател изобщо не ги знае защото липсата на всякакво промо си каза своята дума. Всички песни дето дадох с прилично бутане в радио могат да станат някакви хитове. Дори си мисля, че ''Ринг'' можеше да се превърне в един от най-големите и хитове. Кратка, catchy и запеваема. Уви, мисля, че всичко около тази ера е свършило.

Past life без да е изпратена до радио вече има 3 милиона audience. Феновете организират някакви request party в туитър. За справка, Rare (single) е имала подобна audience - песен, която се води официален сингъл и би трябвало да получи пуш от Интерскоуп. :D Дано се махне от там.

Точно защото усещането от ерата към момента е някакво такова приключило, затова реализацията не изглежда особено наложителна, ако не безсмислена. Може да се забележат донякъде някои парчета, но друго щеше да си бъде ако бяха подредили ерата както трябва и бяха достигнали нивото на LYTLM с повече песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , stereoto_ каза:

Дано наистина Адел смаже с албум през септември и да закрие това десетилетие подобаващо. 

Десетилетието започна с началото на 2020 (2010-2019; 2020-2019 итн.)

Иначе Адел ще чака и лелките свободно да могат да ходят до магазините да купят албума. Че ще смаже е ясно, особено след развода и свалените килограми - "световната Ана Николич" :lol:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми се е сгодила. Страшен късмет има с това момче- обича я такава каквато е, а са заедно едва от 5 месеца. Определено е късметлийка след като оживя и срещна любовта. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Fast каза:

Новия албум на Taylor Swift - folklore. Тази сутрин в 7 ч.

Хубава новина! И така Lover вече беше изчерпан и без потенциал за сингли, макар че е с толкова много песни. Reputation остана не правилно реализиран, дано има хубави песни и в този. :flowers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...