Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Starboy каза:

Не мисля, че това е вярно, защото страшно много пъти съм попадал на хора, които купуват дадена песент 50 пъти и я раздават като "подарък" на фенове.

Иначе за стрийма, да, само от САЩ има значение за тази класация.

Май от една карта можеш да купиш дадена песен и 100 пъти, но ако е над четири, то покупките не се зачитат за да е максимално честно. И в това има логика.

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 часа , Vancho каза:

Импулсивно е хвърлил някакви обвинения без да знае как точно се формира Хот 100. То и аз не съм много наясно. Не е кой знае какво и не виждам причина за разрив в отношенията на Ники с Ариана.

Това му е comeback сингъла, след като го освободиха от ареста, и го е яд че не дебютира на #1. Пълен загубеняк. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Fast каза:

Това му е comeback сингъла, след като го освободиха от ареста, и го е яд че не дебютира на #1. Пълен загубеняк. 

Да де... това казах й аз. Нищо ... човешко е. 😀

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариана не е в beef с 6ix9ine, та Ники да й забива нож в гърба. Той никога не е плюл нея конкретно, а продуцентските номерца. 

И не е вярно това за 6-те кредитни карти, Бийбър го беше обяснил много хубаво защо тези бройки са крити до последния момент, но наистина за Билборд се броят до 4 бройки от една карта, оттам нататък може да я купиш и 50 000 пъти, но само 4 ще се отчетат за класацията. 

За мен Текаши много олекна с това, че когато видя, че няма да има номер 1, почна да обръща нещата на "Ариана е израсла в заможно семейство, аз съм живял на улицата, нямаме равен старт". Ми ок, не е готино това, което си преживял, но какво значение има това за Билборд? С пари ли се ставало хитов в САЩ... тогава Парис Хилтън колко номер 1 хита има от албума си?

А че дуета на Ариана и Бийбър беше изнасилен номер 1 - беше, но ако беше пусната 2 седмици по-рано, пак щеше да стигне до номер 1, просто без игрички. Но Текаши да не реве толкова, месец по-късно Stuck with u още е в топ 20 (17), а Gooba е на път да изхвърчи от топ 40 (37). 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Ариана не е в beef с 6ix9ine, та Ники да й забива нож в гърба. Той никога не е плюл нея конкретно, а продуцентските номерца. 

И не е вярно това за 6-те кредитни карти, Бийбър го беше обяснил много хубаво защо тези бройки са крити до последния момент, но наистина за Билборд се броят до 4 бройки от една карта, оттам нататък може да я купиш и 50 000 пъти, но само 4 ще се отчетат за класацията. 

За мен Текаши много олекна с това, че когато видя, че няма да има номер 1, почна да обръща нещата на "Ариана е израсла в заможно семейство, аз съм живял на улицата, нямаме равен старт". Ми ок, не е готино това, което си преживял, но какво значение има това за Билборд? С пари ли се ставало хитов в САЩ... тогава Парис Хилтън колко номер 1 хита има от албума си?

А че дуета на Ариана и Бийбър беше изнасилен номер 1 - беше, но ако беше пусната 2 седмици по-рано, пак щеше да стигне до номер 1, просто без игрички. Но Текаши да не реве толкова, месец по-късно Stuck with u още е в топ 20 (17), а Gooba е на път да изхвърчи от топ 40 (37). 

Само да вметна, че Gooba няма радио push. Това играе голяма роля защото ако не се лъжа един милион audience се равнява на 1 точка. Дуета има около 50 милиона audience, което са си 50 точки отгоре. Новата може и да бъде изпратена до радиа защото в нея участва Ники, скоро ще разберем.

Stuck with u там заби ужасно. Примерно през първата седмица направи около 40 милиона и после над две седмици едва десет милиона. Rain on me се развива по-адекватно и си личи разликата в payola.

Много хора обвиниха Ники защо направи дует точно с него отново, но нейните фенове са прави - когато тя скочи против бутането на мъжете и липсата на такова при жените, единствения изпълнител дето я подкрепи беше тоя. 

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как Gooba да не падне в Билборд повече от SWU, защото него не го промотират никъде - нито радио, нито плейлисти, нито сигурно тв, докато при втората това е доста усилено, чак пресилено.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , -A. каза:

Само да вметна, че Gooba няма радио push. Това играе голяма роля защото ако не се лъжа един милион audience се равнява на 1 точка. Дуета има около 50 милиона audience, което са си 50 точки отгоре. Новата може и да бъде изпратена до радиа защото в нея участва Ники, скоро ще разберем.

 

Ами да си обвинява продуцентите и мениджърите, а не тези на конкурентите. Песента като я въртят по нашите телевизия, половината е мют-ната, за да се цензурира, това не си представям как може да върви по радиата в САЩ.

И по-добре да се рекламира благотворителна приятна балада, отколкото истерично крещене за това как си прецакал системата и си лежал по-малко от 2 години, вместо 47.  И как хората да си тресат задниците. Радвам се, че поп музиката си върна позициите в Билборд, дано 2020 е краят на mumble rap-a.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 13.06.2020 г. от 12:50, Blueberry каза:

Ами да си обвинява продуцентите и мениджърите, а не тези на конкурентите. Песента като я въртят по нашите телевизия, половината е мют-ната, за да се цензурира, това не си представям как може да върви по радиата в САЩ.

И по-добре да се рекламира благотворителна приятна балада, отколкото истерично крещене за това как си прецакал системата и си лежал по-малко от 2 години, вместо 47.  И как хората да си тресат задниците. Радвам се, че поп музиката си върна позициите в Билборд, дано 2020 е краят на mumble rap-a.

Много странно, на мен в личен разговор няколко пъти ми каза, че песента на Текаши е жестока.

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Starboy каза:

Много странно, на мен в личен разговор няколко пъти ми каза, че песента на Текаши е жестока.

Не казвам, че не я харесвам, просто не е готин номер едно. Човек трябва да преживява и такива низки емоции (Текаши, Селена Гомез, Гага), за да оцени и асимилира по-добре висшите (Ариана, Кейти Пери, The Weeknd).

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, El Gato каза:

Не знам дали се коментират тук, но Blackpink разбиват :d .. За 9 часа, над 40 милиона.

Не знам какво разбиват ама всички песни са ми еднакви.

Новата им песен е направо същата с различен текст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , SG каза:

Много приятно.

Много и отива този саунд, но разбира се Интерскоуп както винаги скандализират. Песента ще бъде изпратена чак след две седмици официално до радиата. Изобщо не е добавена в Today Top Hits. Изненадва ме как успя да дебютира на второ място в WW Itunes. Много съм разочарован как реализираха невероятния Rare. Повечето критици казват, че това е най-силния албум на Селена а такъв провал в САЩ. За справка в UK вече е със сертификат Silver. Revival май все още го няма или го постигна много по-късно.

Тези песни заслужаваха някаква реализация:

 

Голямо разочарование, че така го изоставиха. Поне се спекулира, че lead сингъла за филма дето ще излиза следващия месец е Souvenir.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...