Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, -A. каза:

Така ли ? Не знаех. И все пак , отново са си три десетилетия защото между 2010 и 2020 няма номер едно. :D 

Наистина няма #1 през 2010-2019.  Освен ако Коледната й песничка не е била #1 две седмици - предпоследната на 2019 и последната, която се брои към новото десетилетие? 🤔 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Senhor каза:

Да, беше 2-3 седмици номер 1, което влизаше и в двете десетилетие. Страшна късметлийка е

Мхм... три седмици е била #1. Две през 2019 и първата на 2020.

https://www.billboard.com/amp/articles/news/8547428/mariah-carey-celebrates-hot-100-record-worth-it

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че остават по-малко от 24 ч. до първия истински поп албум на Lady Gaga от близо 10 години, без досадни джаз и рок расейки. Вълнуващо е. Сякаш е 2011 или 2013 отново. Иска ми се и Риана да се завърне тази година.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 3 часа , -A. каза:

Защо Кроматика излиза утре а не в петък сутринта? Какви са тези глупости от страна на Гага и лейбъла?

Албума официално излиза в 00:00 ч в  Българския iTunes и streaming платформи, но и в Нова Зеландия и в други държави ще излиза в 12 ч тяхно време и заради това след 15:00 ч Българско време песните ще започнат да се разпространяват в нета.

Редактирано от FatherOfDragons
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Не мога да повярвам, че остават по-малко от 24 ч. до първия истински поп албум на Lady Gaga от близо 10 години, без досадни джаз и рок расейки. Вълнуващо е. Сякаш е 2011 или 2013 отново. Иска ми се и Риана да се завърне тази година.

2011-та Born This Way с Farm Ville на facebook играех само да слушам албума :laughing:

2013-та очаквах ArtPop-а много, особено когато изтече Aura и се пишеше че това е края на Paparazzi-Telephone-Aura.

2016-та хмм да слушнем новата Гага.

2020-та вече ми е все едно дали пуска албум или не. :crybaby:

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Sour Candy с BLACKPINK е промо сингъл и излиза утре в 7 сутринта нашенско време.

Gaga за песента:
“When I called them out and asked if they wanted to sing a song with me, they were very happy and motivated. It was a really exciting collaboration. I wanted to celebrate them because they love powerful women like us, and they also wanted to celebrate me, and we had a great time together with this song. I was excited to hear them interpret the song in Korean and told them that the part was so creative and fun. I’m a woman, really talented and proud to be the 5th member of BLACKPINK (in this song). ”

@Vancho

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Alter Ego каза:

2011-та Born This Way с Farm Ville на facebook играех само да слушам албума :laughing:

2013-та очаквах ArtPop-а много, особено когато изтече Aura и се пишеше че това е края на Paparazzi-Telephone-Aura.

2016-та хмм да слушнем новата Гага.

2020-та вече ми е все едно дали пуска албум или не. :crybaby:

Ако не беше тя, сигурно нямаше да се интересувам толкова от поп култура и винаги ще има място в сърцето ми, макар и да съм я пренебрегвал в периода CTC - Joanne. Рядко зачерквам напълно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Denis каза:

Гага защо толкова няма доверие в себе си? Първо колаборациите пуска. 
 

За да бъде дебютната седмица на албума заблуждаващо силна.

Sour Candy ми покри очакванията като цяло, може би ще я слушам най-много от трите. За жалост очакванията ми напоследък са занижени, защото ерата трябваше да е нещо повече от преследване на комерсиален успех.

За Chromatica ще дам мнението си утре като го чуя в Spotify.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още една брутална песен. Дано скоро да успеят да и снимат и клип. :heart:
Гага с всяка следваща песен надминава очакванията ми, и най-вероятно в албума ще има още по-добри песни.
Албума изглежда че ще бъде от най-добрите албуми на 2020 с Future Nostalgia и After Hours.:heart:

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, SG каза:

За да бъде дебютната седмица на албума заблуждаващо силна.

Sour Candy ми покри очакванията като цяло, може би ще я слушам най-много от трите. За жалост очакванията ми напоследък са занижени, защото ерата трябваше да е нещо повече от преследване на комерсиален успех.

За Chromatica ще дам мнението си утре като го чуя в Spotify.

По скоро за да вдигне интереса към албума. BLACKPINK не са сила в САЩ за да помогнат за ''заблуждаващо силна'' първа седмица. Уви в момента доминира туитър и ако все още имаше някой който да не знае какво е Кроматика вече е разбрал. Много умно решение. Пък и е хубаво да си отвори врати в Китай. Превръща се в един от най-важните пазари. Албума на Тейлър там е продал над 3 милиона копия вече.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Denis каза:

Гага защо толкова няма доверие в себе си? Първо колаборациите пуска. 
 

Колаборациите са най-доброто от албума. :d  Alice също ми харесва. И това е... нищо друго не ми се открои на първо слушане.

 

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, -A. каза:

По скоро за да вдигне интереса към албума. BLACKPINK не са сила в САЩ за да помогнат за ''заблуждаващо силна'' първа седмица. Уви в момента доминира туитър и ако все още имаше някой който да не знае какво е Кроматика вече е разбрал. Много умно решение. Пък и е хубаво да си отвори врати в Китай. Превръща се в един от най-важните пазари. Албума на Тейлър там е продал над 3 милиона копия вече.

Не отричам че тази ера има добър мениджмънт, със сигурност по-добър от онзи на Artpop. Но то точно след Artpop започна тази нужда Гага да бъде лансирана по всевъзможни начини. Картинката към 2020- дуети с една от най-актуалните певици, една от най-актуалните групи и един от най-големите мъже в музиката изобщо. Съжалявам, но успеха на тази ера ще е напълно заблуждаващ за това какви позиции всъщност има Лейди Гага към днешна дата. Поне музиката можеше да е по-иновативна.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , -A. каза:

По скоро за да вдигне интереса към албума. BLACKPINK не са сила в САЩ за да помогнат за ''заблуждаващо силна'' първа седмица. Уви в момента доминира туитър и ако все още имаше някой който да не знае какво е Кроматика вече е разбрал. Много умно решение. Пък и е хубаво да си отвори врати в Китай. Превръща се в един от най-важните пазари. Албума на Тейлър там е продал над 3 милиона копия вече.

BLACKPINK са от Южна Корея.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...