Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Fast каза:

Абе дано не стигне първо, че тогава ще ударим дъното. Такива комерси дето не остават са за коша. Както и ти казах, кой се сеща за Уан кис или ню рулс, изветряха си като стой и гледай. Особено втората, а беше бати хита. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Fast каза:

Из тазседмичния Billboard Hot 100:

#3 Don't Start Now (new peak)
#5 Stupid Love (debut)

По предварителни предикшъни баба Гагичка другата седмица пада на 19-то място.

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

5то място е Ок за средно добър проект като SL. И все пак първоначалния интерес не е достатъчно задоволителен (особено в световен мащаб) след лудото дългогодишно налагане на продукта "Лейди Гага", на който това трябваше да му е новия апогей. Дано феновете й най-накрая да спрат да твърдят, че сама като име е по-актуална от Тейлър, Ариана, Били, Бийбър и дори Дуа и Селена, и до признаят, че тази й сила приключи 2013, както доста от феновете на Кейти например признаваме, че нейната беше до към 2015.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

5то място е Ок за средно добър проект като SL. И все пак първоначалния интерес не е достатъчно задоволителен (особено в световен мащаб) след лудото дългогодишно налагане на продукта "Лейди Гага", на който това трябваше да му е новия апогей. Дано феновете й най-накрая да спрат да твърдят, че сама като име е по-актуална от Тейлър, Ариана, Били, Бийбър и дори Дуа и Селена, и до признаят, че тази й сила приключи 2013, както доста от феновете на Кейти например признаваме, че нейната беше до към 2015.

Да, феновете й изобщо не са в час, мислят си, че още е кралицата, не че някога е била. И сега се носят слухове, че ще пуска дует с Ариана, не се дава тая, но е много възможно и това да не и се получи.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Покрай филма си беше над всички тях. Всички песни от там бяха от хитове до два мегахита. Взе Оскар, Глобус, Грами и не знам си още кво. Беше по всички радиа номер 1. Не знам какво повече искате ?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

То Рена теоритично има, и Татяна. Защо Гага дето поне беше топ миналата година да няма ? 

Защото като неин бивш фен ми лъха на як нафталин и дори не съм си пускал новата й песен. Просто провокациите й се изчерпаха и с това дойде края й.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Starboy каза:

Да, феновете й изобщо не са в час, мислят си, че още е кралицата, не че някога е била. И сега се носят слухове, че ще пуска дует с Ариана, не се дава тая, но е много възможно и това да не и се получи.

Беше си кралица стабилно от 2009 до 2011, когато изведнъж се появи много по-мощния ураган Адел и издуха всички без изключение.

Донякъде й ги разбирам феновете, от личен опит знам колко е тъпо с години да се кефиш на някого и да го защитаваш, а той да вземе да изгърми още преди да е стигнал 10 години на сцена. Но това е. Монстърчетата трябва да са доволни, че Гага поне успя да си извоюва нещо като втори връх с A Star Is Born и със сигурност да дръпне повече пред главната си peer-ка, но също така трябва да прогледнат вече, че този успех далеч не беше само нейн. Истинската й голяма звезда угасна през 2013, всичко след това е мощно помпане по всевъзможни начини, тип Бионсе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, xroflx9 каза:

Защото като неин бивш фен ми лъха на як нафталин и дори не съм си пускал новата й песен. Просто провокациите й се изчерпаха и с това дойде края й.

Реши да се прави на специална след Artpop, и това й изигра лоша шега. И до днес ненавиждам CTC. A Star Is Born я реабилитира, а завръщането й към електропопа и донесе соло топ 5 дебют. Малко жени изпълнители могат да се похвалят с това в днешно време. Изобщо не е незадоволително. Ако това за дуета с Ариана е вярно, нямам търпение да видя двата най-добри маркетинг отдела заедно в действие.

М/у другото снимала е клип и фотосесия с Nick Knight, човекът зад Born This Way.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък много харесвам CTC. Точно в онзи период взех да я харесвам повече, защото ми се стори, че се е отказала да се доказва на чартовете, което пък й донесе успехи друг тип (разбира се, някак си пак се водеха само нейни). Но в крайна сметка дори и тази ера по-скоро си приспадаше към един от многото опити да я реабилитират на всяка цена-ако не в попа, то поне в някой дял на музиката като цяло.

Иначе да кажа и още нещо добро- идеята за ерата за планета Chromatica ми допада много. Ако я развият както трябва може да е много успешна в цялостност, а не след години монстърчетата да пробутват едвам достигнатия с безумно много реклама номер 5 на първи сингъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наградите не правят артиста, Гага ухае на нафталин, не сме 2010, не е интересна никому, ако ще да се разчекне в клип.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Starboy каза:

Наградите не правят артиста, Гага ухае на нафталин, не сме 2010, не е интересна никому, ако ще да се разчекне в клип.

Това важи повече за Кейти Пери. 

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Vancho каза:

Това важи повече за Кейти Пери. 

Тя се разчекна в Bon Apetit и има 1 милярд гледания, въпреки, че Ютуб не е никакъв фактор, това говори достатъчно!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Тя се разчекна в Bon Apetit и има 1 милярд гледания, въпреки, че Ютуб не е никакъв фактор, това говори достатъчно!

Но няма мегахит какъвто имаше гага миналата година. Тая песен само от чешмата не потече. Смешно е да отричаме може би топ 3 на хитовете на миналата година, а да пробутваме изпълнители дето дори не са били близо до там от 100 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Но няма мегахит какъвто имаше гага миналата година. Тая песен само от чешмата не потече. Смешно е да отричаме може би топ 3 на хитовете на миналата година, а да пробутваме изпълнители дето дори не са били близо до там от 100 години.

Е, оставаше да не бъде мегахит, имайки предвид много успешния филм и мега рекламата покрай него и песента. Който и да я беше изпял щеше да има същия резултат. Нека видим какво ще направи сега, когато е самостоятелна със свой проект.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Е, оставаше да не бъде мегахит, имайки предвид много успешния филм и мега рекламата покрай него и песента. Който и да я беше изпял щеше да има същия резултат. Нека видим какво ще направи сега, когато е самостоятелна със свой проект.

Това няма значение душа. Бабати Целин е втория най продаван изпълнител и най скъпия бранд заради една филмова песен. Има го като актив. Другите такъв хит нямат, тая песен я знаят всички. Шума около ебане с този сладур от филма също тресеше средните домакини.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Това няма значение душа. Бабати Целин е втория най продаван изпълнител и най скъпия бранд заради една филмова песен. Има го като актив. Другите такъв хит нямат, тая песен я знаят всички. Шума около ебане с този сладур от филма също тресеше средните домакини.

Това изобщо не го отричам, душа. Песента я обожавам и аз!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Но няма мегахит какъвто имаше гага миналата година. Тая песен само от чешмата не потече. Смешно е да отричаме може би топ 3 на хитовете на миналата година, а да пробутваме изпълнители дето дори не са били близо до там от 100 години.

Ммм,не мисля че песента на Гага може да се нареди до Bad Guy,Seniorita i Old town road. В топ 5 по скоро.

Пуснете си нещо classy .

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...