Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

От 31.01.2020 г. от 12:02, WindWalkerMonk каза:

Много ми е интересно как винаги се спори за Били/Ариана, как са номер 1 и т.н. и се пропускат наистина по - успешните Адел и Тейлър, които имат такива върхове каквите тези още не са стигали. За справка: Били и Ариана имаха концерти в O2, Адел и Туца на Уембли дето е най - голямата сцена в света. По продажби и награди мисля, че Били и Ариана заедно не правят наградите на нито 1та по отделно.

Сега по темата: Били има 1 много успешен албум. Много е смешно, все едно да кажем, че Гергана 2003 е настигнала Глория, или Анелия я е задминала защото погледни ме в очите беше по - продаван от Крепост. Стига глупости, естествено, че има сензации които къртят в началото. Теста на времето е точно Ариана, която от 5 години е супер актуална. А не 1 топ албум и готово. 

А сега мини напиши в Поп-фолк скандалите защо винаги се спори за Галена/Преслава, а се пренебрегват наистина успелите като Тони Дачева и Глория ;) 

Иначе по темата - тука из форумо мое да гаврим 24/7 Пепа Джексъна за тема окапалия и нос, но по някои други географски локации хич не си поплюват ... 

She is doing what we call a pro Micheal Jackson move.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 минути, Donatella каза:

ПЪЛЕН ПЛЕЙБЕК!!!

 

Гага и Бионсе остават THE BEST

Гага беше топа. Мадона и Бруно също ми харесаха. От по-старите Джексъна...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

През 2010 Деми си пожела да изпее един ден химна на Super Bowl и ето, че 10 години по-късно мечтата й се сбъдна снощи:

 

Кво да коментираме, същия плейбек като концерт на Пайнер, ама с по-добре хореография. И е снимал нормален оператор, а не някой с гъза си. Е и певачките повече ги бива. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Donatella каза:

ПЪЛЕН ПЛЕЙБЕК!!!

 

Гага и Бионсе остават THE BEST

То според тебе сигурно ако бяха навили Аделата, щеше да мрънкаш как нямала хореография и само седи да пее на микрофона. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шакира показа коя е кралицата на латино музиката. Жестока беше!! Жалко, че имаше толкова малко време и не можахме да се насладим на тези топ хитове. Никога не съм очаквал, че ще включи Ojos así, един неповторим и различен проект.

Надявам се скоро да се завърне както трябва. Не че новата песен с Ануел няма да гърми цяло лято като преди години дуета с Малума, но е време за английски албум с различни парчета като Устните не лъжат.

Джей Ло също бе жестока, но до Шакира бледнее.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бяха зле, но може би имах по-завишени очаквания. Доста по-добри представяния е имало през годините. 
Само аз ли съм останала с впечатлението, че досега все са били на живо изпълнителите на това събитие или си им е практика на плейбек? 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, petya1 каза:

Не бяха зле, но може би имах по-завишени очаквания. Доста по-добри представяния е имало през годините. 
Само аз ли съм останала с впечатлението, че досега все са били на живо изпълнителите на това събитие или си им е практика на плейбек? 

Досега винаги са били на живо.

 

вижте Шакира как държи микрофона ПЪЛЕН РЕЗИЛ.

JLO ми хареса повече поне пя малко на живо

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми направи впечатление, че Шакира пя на плейбек. На Джей Ло не изгледах цялото представяне, но поне в началото звучи на живо.

При Шакира се забеляза много в края - пее чисто, а изведнъж се провикна полупрегракнала. Разбирам, че е абсолютно невъзможно да пееш и да танцуваш така, но някак си не го уважавам това. 

Кейти беше на живо също. За мен нейното шоу си остава номер 1 все още.

  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , zai4eto82 каза:

През 2010 Деми си пожела да изпее един ден химна на Super Bowl и ето, че 10 години по-късно мечтата й се сбъдна снощи:

 

25 млн за 15 ч. 

 

а наркоманката много надебеляла и погрозняла

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2.02.2020 г. от 14:27, Lelqtian каза:

А сега мини напиши в Поп-фолк скандалите защо винаги се спори за Галена/Преслава, а се пренебрегват наистина успелите като Тони Дачева и Глория ;) 

Иначе по темата - тука из форумо мое да гаврим 24/7 Пепа Джексъна за тема окапалия и нос, но по някои други географски локации хич не си поплюват ... 

She is doing what we call a pro Micheal Jackson move.

Отвратителен, расистки колаж...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариана доста я плюят заради cultural appropriation, но аз честно казано не разбирам проблема. 2020 е, всеки може да се вдъхнови от стилове, които не са присъщи за расата, в която се е родил... още повече, че при нея е спрей тен, нещо, което пада с повече търкане под душа, не е като да си е направила необратими операции (както мисля, че е било при Майкъл, макар той да твърди, че е витилиго... не съм виждала толкова равномерно витилиго).

Ето една статия, която представя повечето обвинения. Най-нелепото за мен беше, че я обвиниха в cultural appropriation, защото видимо се вдъхновява от Риана. И тъй като Риана е цветнокожа, автоматично става използване на чужда култура.

https://www.insider.com/ariana-grande-accused-of-copying-outfits-cultural-appropriation-sweetener-tour-2019-9

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2.02.2020 г. от 15:46, BobiTo каза:

Точно за Рита ми мислех вчера, прави много яки неща, но ми се струва доста недооценена.

 

Много и мен това ми е малко кофти, щото реално се старае и е супер талантлива. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...