Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , Starboy каза:

ТОП!!!

 

Брутализъм. Не съм очаквал отново да й се кефя така.

Представете си да беше прекратила предната ера навреме още през лятото на 2017 и през 2018 да се беше завърнала с проектите, които представи през 2019. На този етап може би вече е късно за пълноценно възраждане на кариерата й, но все пак се радвам, че взе да предлага толкова добри неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Кейти наистина е много готина. Първите 2 минути ми се стори,че е страшна тъпотия,но това "хаууу" към края е доста зарибяващо и придава мистичност към песента. Разбира се най-доброто за мен от нея тази година си остава "365",но и тази не е зле.

 

Някой да знае къде мога да намеря цялата песен?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи са били латиноамериканските музикални награди:
 
 
Песен на годината :Таки Таки 
Певица; Беки Джи
Росалия не е спечелила за Нов изпълнител на годината
CNCO са спечелили за любима група и любим изпълнител
Любим поп албум е взел на Себастиян Ятра
 
Хубав е албума на Беки Джи:
 
 

Becky-G-Mala-Santa-Album.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 22-ри и 23-ти отк. Селена ще ни изненада с две песни.

Не разбирам тази логика. Кой нормален си пуска песента във вторник ? Пак няма да видим добри позиции.

@SG, дай мнение.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, -A. каза:

На 22-ри и 23-ти отк. Селена ще ни изненада с две песни.

Не разбирам тази логика. Кой нормален си пуска песента във вторник ? Пак няма да видим добри позиции.

@SG, дай мнение.

Поначало не е добра идея да се пускат две песни наведнъж, освен ако не си някоя сензация в стил Били в момента. А за деня на издаване нямам думи- и двете ми дългогодишни изгори Аврил и Катя също обичат за се прецакват така.

Дано поне парчетата да са хубави, като HAW и HIH.

ПП: Тъкмо се чудех дали да не напиша нещо и за Деми.😁

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Blueberry каза:

Точно щях да я оправдая с това, че все пак е четвърти концерт в Лондон. :D Как беше?

Ми горе долу. Имаше един час пауза между подгряването и Ариана Гранде.

Тя пя много добре, но на предпоследната песен no tears почна цялата зала да се изнася. На втория блок пя некви неизвестна и помислих че съм на концерт на Симона Заговор на. Иначе има клипчета, ще кача. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз очаквам много от албума на Адел. все пак е преживяла развода, очаквам силни текстове и повече отколо в 25. Редно е тя да си затвори десетилетието.  

 

Цитат

 

Billboard reports in a new interview with Taylor Swift when asked why she didn't release "I Did Something Bad" as a single.

"I didnt wanna end careers..."
-Taylor Swift 👀

 

 

 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам огромен хит в Европа и отново лимитиран успех в Америка. Тия американци така си изчанчиха вкусовете последните години, че заради тяхната уж доминация над световната музика не могат да се наложат нови мегазвезди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Alter Ego каза:

Песента е хубава, но няма емоция в гласа и'.

Чакаме да видим Липата како ще направи с този диско треш. 

 

 

Доколкото знам албума ще бъде изцяло диско инфлуенснат и без бавни песни. Поела е в правилната посока. Надявам се да не я застигне BNA проклятието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Senhor каза:

Очаквам огромен хит в Европа и отново лимитиран успех в Америка. Тия американци така си изчанчиха вкусовете последните години, че заради тяхната уж доминация над световната музика не могат да се наложат нови мегазвезди.

В САЩ се продава много силно. Това коментират и нейните фенове - нито един преден трак е имал такъв бърз успех като продажби, гледания и т.н. Да не говорим какъв скандал се оформя с нея, Джистин и жена му. Малко след премиерата на песента тая постна на инстастори една песен наречена I will kill you. Малко след това Селена написа:  See the enemy keeps trying to tear me down and it is just not gonna happen. Not today. Not the next.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...