Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , -A. каза:

Спекулира се, че на 18-ти и Адел пуска lead сингъла от албума. Очаквам пак да разбива рекорди. 

18-ти октомври? 😲 Дано е вярно. Зейнал съм в очакване. 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , zai4eto82 каза:

Кой каза, че не може да се пее и танцува едновременно. Е Камила може

 

Никой никога не го е казвал. Тая треторазрядница да се скрие и да спре да имитира Ариана, мерси.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Fast каза:

Риана е регистрирла още една нова песен със заглавие "Love Looks Like Us" от авторския състав на Needed Me.

Къде ги гледаш тези регистрации?


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна Катя.

На мен тези дни ми стана нещо и взех отново да й се радвам. Не мисля, че някога ще я чувствам както преди, но силно се надявам да оправдае завишения ми интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Страхотна Катя.

На мен тези дни ми стана нещо и взех отново да й се радвам. Не мисля, че някога ще я чувствам както преди, но силно се надявам да оправдае завишения ми интерес.

received-2528184024134928.jpg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна идея,дано е вярно! На мен също ми се наложи наскоро да слушам "Pussy" на Рамщайн в порнъб. Кой да очаква,че през 2019 ще може да се слуша и музика в такива сайтове?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

received-2528184024134928.jpg

:roll1::roll1::roll1:

преди 52 минути, xroflx9 каза:

Страхотна идея,дано е вярно! На мен също ми се наложи наскоро да слушам "Pussy" на Рамщайн в порнъб. Кой да очаква,че през 2019 ще може да се слуша и музика в такива сайтове?

Силно се надявам основното видео да е качено в YouTube. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Усилено се котира мълвата, че Адел ще пуска сингъл в петък, а албум на 8-ми ноември. Дуа Липа пуска "Don't start now" на 1-ви. Риана - уж декември. 

  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 13.10.2019 г. от 16:36, Blueberry каза:

Никой никога не го е казвал. Тая треторазрядница да се скрие и да спре да имитира Ариана, мерси.

Утре съм на Арето на концерН. Едвам навих някой да дойде с мен. Масовото мнение на приятелите ми е, че тя е на ниво Бритни Спиърс и не може да пее :D Ама тва е ясно защо, тя припява нон стоп на плейбека, как няма да я мислят за бездарна. Anyway, за теб и за @Vancho ще кача две клипчета като поздрав. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, WindWalkerMonk каза:

Утре съм на Арето на концерН. Едвам навих някой да дойде с мен. Масовото мнение на приятелите ми е, че тя е на ниво Бритни Спиърс и не може да пее :D Ама тва е ясно защо, тя припява нон стоп на плейбека, как няма да я мислят за бездарна. Anyway, за теб и за @Vancho ще кача две клипчета като поздрав. 

Глупостии, много е яко шоуто и пее, та се къса! Малко Ела Мей преди това ти убива всякакво желание, ама поне минава бързо.

Сошъл Хаус също я подгряват, те са много готини.

На какви места си? На makeup хвърля едно червило в публиката, опитай се да го хванеш :* 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Глупостии, много е яко шоуто и пее, та се къса! Малко Ела Мей преди това ти убива всякакво желание, ама поне минава бързо.

Сошъл Хаус също я подгряват, те са много готини.

На какви места си? На makeup хвърля едно червило в публиката, опитай се да го хванеш 😘

Утре ще ти кажа :) Местата са ок, не са баш топа нали, но ги взех на финала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Утре ще ти кажа :) Местата са ок, не са баш топа нали, но ги взех на финала.

Ако си зад голдън съркъл си е много оферта, защото има един подиум, на който стои доста време и я гледаш отблизо. 

Завиждам ти, трябваше и днес да идеш :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам мигом на концерт на Били, просто е някаква лудница.. 

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , WindWalkerMonk каза:

Утре съм на Арето на концерН. Едвам навих някой да дойде с мен. Масовото мнение на приятелите ми е, че тя е на ниво Бритни Спиърс и не може да пее :D Ама тва е ясно защо, тя припява нон стоп на плейбека, как няма да я мислят за бездарна. Anyway, за теб и за @Vancho ще кача две клипчета като поздрав. 

Лондон?

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...