Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 3 часа , Starboy каза:

Зейн пусна албум с 50 песни, това, че не се забеляза от никого и е тотален провал, не значи, че го няма. 

Знам, имам го. Но обещаваше турне с албума, а нищо няма. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Знам, имам го. Но обещаваше турне с албума, а нищо няма. 

 

 

Селена Гомез 2-ри номер, но поне за разлика от нея е талантлив. 

A whole new world е невероятно изпълнена. Да се стяга... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 22.09.2019 г. от 16:29, Blueberry каза:

Селена Гомез 2-ри номер, но поне за разлика от нея е талантлив. 

A whole new world е невероятно изпълнена. Да се стяга... 

Зейн взе и награда за тази песен към филма.

Малума е разочарован, че вчера не получи нито една номинация на Латино Грами 2019: Голямо разочарование да нямам нито една номинация на Латино Грами, толкова много усилия, най-добрият албум на моя живот, Мадона, която пее на испански, хитове като HP, 11 PM, салса, произведена от най-големия @sergiogeorge, и сърцето и всеотдайността поставен в 11:11 не се побира в гърдите ми “. Единственото, което е ясно е, че най-голямата награда е да гледам  пълните концерти и публика, която те обича и иска да се идентифицира с теб. Обичам ви хора, но не мога да скрия това чувство, което боли вътре. "Поздравления за всички, които бяха номинирани от сърце“, добави той. "Това ми доставя толкова радост!"

https://us.hola.com/celebrities/2019092428401/latin-grammy-2019-maluma-not-nominated/

На 27 септември Малума пуска съвсем нова песен с Джей Балвин. Клипът изглежда интересен, дано и песента. Значи той толквоа бързо изоставя албума си:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дженифър Лопез и Шакира ще пеят за първи път заедно на Super Bowl Pepsi Half Time show през 2020 година:
 
 
Певицата Кристина Милиан и френският певец Мат Покора са двойка от 2 години и даже Кристина чака 2-ро дете, но първо дете от него. Кой да предположи, че са заедно. И още на първата им среща в ресторанта й говорил за деца, че един ден ще имат дете, а тя му казала,че вече има дъщеря от бившия си съпруг, а той й казал,че тя няма син и ето, че сега тя чака момче от Мат Покора и двамата са родени в един ден и това, ако не е съдба:
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

КРАЙНО ВРЕМЕ Е ДА СЕ СПРЕ С РЕГЕТОНА И ЕДНАКВОТО ЗВУЧЕНЕ. ЗА МЕН ЛАТИНО ГРАМИ ДОБРЕ СА ПОСТЪПИЛИ

Малума, Джей Балвин и други изпълнители бойкотират Латино Грами 2019. Няма да присъстват на наградите, защото протестират, че нямат нито една номинация на наградите и че Латино Грами не ооценява регетона и трап музиката. Малума е разочарован, че латино Грами не са оценили милиардите му гледания в youtube и разпродадените му концерти по света, както и че новоят му албум няма нито една номинация.

https://www.monitor.bg/bg/a/view/regeton-izpylniteli-skochiha-sreshtu-nagradite-grami-za-latino-muzika-176350

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Регетонът е музика без каквото и да е качество и смисъл в нея, защо да я номинират? В категорията за ърбан има достатъчно такива песни номинирани. Айде въс, много лесно е да се сърдиш.

Дано Росалия обере всичко, ей това вече е музика!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Senhor каза:

Регетонът е музика без каквото и да е качество и смисъл в нея, защо да я номинират? В категорията за ърбан има достатъчно такива песни номинирани. Айде въс, много лесно е да се сърдиш.

Дано Росалия обере всичко, ей това вече е музика!

Тоя път много късно ги направиха Латино Грами.  Винаги са били септември, сега ноември. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Енрике Иглесиас пуска албум с Най-големите си хотиве на 4 октомври като не е включил регетон песните си- явно не ги приема. Напълно излишен албум.

CNCO пускат EP на 5 октомври- на рождения ден на сина на моя Ники. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, VulkoIsTheBest каза:

Леле наистина ли имат връзка Кабело и Мендес???

Не-не, това е параван! Камила му прави услуга. Момчета си е баш женичка.

Заедно са. И Шон Мендес го е потвърдил и казал,че много отдавна е искал да се среща с Камила и че първо са били приятели и че трябва да се бориш за човека, който обичаш. Камила днес в ново интервю също е потвърдила, че са заедно. 

Утре излиза нов сингъл от Камила. 

Сайтовете го разпространяват вече:

https://www.elle.com/culture/celebrities/a29350242/camila-cabello-shawn-mendes-love-interview-october-2019/

https://www.cosmopolitan.com/entertainment/celebs/a29352960/camila-cabello-really-in-love-shawn-mendes-capital-breakfast/

https://www.seventeen.com/celebrity/celebrity-couples/a29320987/shawn-mendes-camila-cabello-wanted-to-date-long-before/

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , VulkoIsTheBest каза:

Леле наистина ли имат връзка Кабело и Мендес???

Не-не, това е параван! Камила му прави услуга. Момчета си е баш женичка.

Параван е, разбира се. Шон е гей, но аудиторията е такава, че никога няма да се разкрие, докато е още актуален. Не е Сам Смит.

Камила пък имаше връзка с едно от момичетата в групата, в началото като следях blind gossip и ми беше супер нелепо и измислено, но години след това излязоха лесби снимки на другата (Лорън Хореги) и от немай къде си призна, че е би. И Камила според мен е би или само е експериментирала. 

Същата работа като едно време с One Direction... Тейлър Суифт и Хари Стайлс, моля ти се! И тя на другия бряг, и той.

От 3.10.2019 г. от 1:07, xroflx9 каза:

Някой може ли да ми каже откъде е тръгнало това,че Шон Мендес е гей? Понеже си спомням,че преди години същото се говореше и за Бийбър.😁

От това, че е.

За Бийбър се говореше така, докато беше малък, като мина ранните етапи на пубертета никой не го говореше.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Ох, не мога... Колко е красива, а на каква се правеше...

 

На 18-ти уж пуска песен, да видим дали е вярно.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...