Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Отбивам се само да кажа, че Camila Cabello сгази всичко живо отвъд океана! Не пожали никой .. и клипа към "Liar" е брутализъм от където и да го погледнеш :jump:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , xroflx9 каза:

Гледахте ли клипчето на Камила и Шон? Всичко е толкова фалшиво,че не знам кой би им се вързал. То просто си личи,че не им идва отвътре.

Всички знаем че е евтин PR трик от самото начало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 12.09.2019 г. от 7:49, Wild_Style каза:

Отбивам се само да кажа, че Camila Cabello сгази всичко живо отвъд океана! Не пожали никой .. и клипа към "Liar" е брутализъм от където и да го погледнеш :jump:

Правилно го каза - отвъд океана. Ариана е unbothered на европейското си турне.

Тази пихтия може да бъде само поданичка на Ариана

EEbjXIHXoAMud2G?format=jpg&name=900x900

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Blueberry каза:

Правилно го каза - отвъд океана. Ариана е unbothered на европейското си турне.

Тази пихтия може да бъде само поданичка на Ариана

Ама моля ти се ... разбира се, че е така 🤣🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Wild_Style каза:

Ама моля ти се ... разбира се, че е така 🤣🤣

Като Камила направи arena tour из цял свят и продаде всичките дати, добави допълнителни (които пак разпродаде) и изнася всеки път фантастично шоу с ПЕЕНЕ, танци и ефекти, ми се обади. 

Дотогава ще си пуска песнички и ще участва в инсценирани връзки за публичност.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тя си е една от малкото ветеранки, които изглеждат адекватно към днешна дата. Браво за старанието, песните ми харесват. Получава си стриймовете от мен, дано и много други да я слушат и поне едната песен да дебютира в Hot 100.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , SG каза:

Ами тя си е една от малкото ветеранки, които изглеждат адекватно към днешна дата. Браво за старанието, песните ми харесват. Получава си стриймовете от мен, дано и много други да я слушат и поне едната песен да дебютира в Hot 100.

Няма такъв шанс. Тя и не се бори за това. Нито си плаща за да я вкарват в топ плейлистите на Spotify, a radio impact няма да има нито една песен до 30-ти септ. На теб коя ти е фаворит ? На мен 'Lying Down'.

Радвам се, че не се излага като Марая, която на +50 иска да се прави на 25 годишна. Мадона нещо също не впечатли с албум. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами след толкова много номер 1 хитове е трудно един изпълнител да приеме, че вече дори не може да дебютира в класацията. Все пак не мисля, че Марая е прекалила чак толкова. А Мадона винаги си е прекалявала, но този път нещо не успя да привлече нужното внимание с инак силния албум.

Чакам да видя как ще е Кейти. Надявам се да не обвинява всички други, но не и себе си, че сама си съсипа кариерата.

И на мен ми е Lying Down, но и Courage ме докосна. Все пак мисля, че също добрата Imperfections има най-голям потенциал за успех, някак по-вървежно звучи. Като цяло всичките нови предложения са чудесни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , SG каза:

Ами след толкова много номер 1 хитове е трудно един изпълнител да приеме, че вече дори не може да дебютира в класацията. Все пак не мисля, че Марая е прекалила чак толкова. А Мадона винаги си е прекалявала, но този път нещо не успя да привлече нужното внимание с инак силния албум.

Чакам да видя как ще е Кейти. Надявам се да не обвинява всички други, но не и себе си, че сама си съсипа кариерата.

И на мен ми е Lying Down, но и Courage ме докосна. Все пак мисля, че също добрата Imperfections има най-голям потенциал за успех, някак по-вървежно звучи. Като цяло всичките нови предложения са чудесни.

Точно Imperfections е избрания трак за radio impact. Изненадах се колко силно стартираха траковете в youtube - Lying down & Courage вече са с над 350 и 320к респективно. Imperfections върви малко по-зле. В спотифай стартираха слабичко, около 70к всяка една.

Марая Кери също вчера е пуснала трак. В Ютюб стартира с 80к. за 24 часа.

@VulkoIsTheBest коментирай траковете на Селин.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, -A. каза:

Точно Imperfections е избрания трак за radio impact. Изненадах се колко силно стартираха траковете в youtube - Lying down & Courage вече са с над 350 и 320к респективно. Imperfections върви малко по-зле. В спотифай стартираха слабичко, около 70к всяка една.

Марая Кери също вчера е пуснала трак. В Ютюб стартира с 80к. за 24 часа.

@VulkoIsTheBest коментирай траковете на Селин.

Дай ми заглавия. Аз дори не знам, че е пуснала нови парчета.

На Марая го чух - тази жена така и не се съгласи да работи с млади, модерни композитори, които да й направят масов хит - а уж за това се бори. Нещата й звучат outdated.

Иначе нямам против 50-годишна да се прави на 20-годишна, ако изглежда така. Виж каква снимка е пуснала:

PGGYL9E-m6t0y2s68DM_CaYnNdQ1Qd2J506pcFPj

Уникална е тук.

Дай ми заглавията на Селин.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Дай ми заглавия. Аз дори не знам, че е пуснала нови парчета.

На Марая го чух - тази жена така и не се съгласи да работи с млади, модерни композитори, които да й направят масов хит - а уж за това се бори. Нещата й звучат outdated.

Иначе нямам против 50-годишна да се прави на 20-годишна, ако изглежда така. Виж каква снимка е пуснала:

PGGYL9E-m6t0y2s68DM_CaYnNdQ1Qd2J506pcFPj

Уникална е тук.

Дай ми заглавията на Селин.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

 

Ееее Imperfections е много яка, супер текст. Много хора могат да се идентифицират с нея.

Lying down също ми харесва. Хем балада, напомняща златните й, хем звучи модерно.

Courage ми звучи най-слабата от трите, но въпреки това е приятна и има нежно настроение.

Доволен съм и приятно изненадан. На Селин пиша 6, на Марая добър 3.50 за новата песен.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ееее Imperfections е много яка, супер текст. Много хора могат да се идентифицират с нея.

Lying down също ми харесва. Хем балада, напомняща златните й, хем звучи модерно.

Courage ми звучи най-слабата от трите, но въпреки това е приятна и има нежно настроение.

Доволен съм и приятно изненадан. На Селин пиша 6, на Марая добър 3.50 за новата песен.

 

Lying down е на David Guetta & Sia. Заради това звучи модерно като за нея.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, -A. каза:

Lying down е на David Guetta & Sia. Заради това звучи модерно като за нея.

Селин има акъл значи. Другата има акъл на 17-годишна, за каквото всъщност иска и да я възприемат. Марая заслужава Селин да направи мегахитове от песните си, за да се депресира и да се опомни. Искам да я фейс-слапна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , zai4eto82 каза:
Зейн като го няма, Лиам се завърна с нова песен
 

Зейн пусна албум с 50 песни, това, че не се забеляза от никого и е тотален провал, не значи, че го няма. 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...