Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Правила:
1. В темата се коментира само и единствено Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop.
2. Забранено е обсъждането на латино музика.
3. Без спам/флуд
4. Без обиди

 

Нови теми се правят на всеки 150 страници

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast pinned and featured this Тема
  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Леона Люис пропя на испански в новата си песен :O
 

 

И каква е разликата поп и латино в отделни теми да се коментират, като напоследък поп изпълнителите правят песни с латино изпълнителите и всичко вече е едно и няма ограничение. Музиката няма граници вече отдавна. Поп и латино са едно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На MTV Video Music Awards 2019 Кевин Джонас е с жена си, Ник е без жена си Приянка този път, а Джо е с жена си Софи:

MTV VMA 2019.jpg

 

Жените на Кевин и Джо Джонас- Даниел и Софи как се радват за мъжете си, че Джонас Брадърс спечелиха за най-добър поп на MTV Video Music Awards 2019. Кевин случи на жена с Даниел- от негова фенка на концерт стана негова съпруга и му роди 2 дъщери и вече 12 години са заедно.

MTV VMA 2.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Камила се поизложи. Liar е с кенефен мастеринг и звучи като демо, а Shameless изобщо не я чувствам.

Аз пък съм на коренно различното мнение. Камила смаза! Страхотна Shameless + Liar в допълнение, която е идея по-слаба, но...

Просто смаза!!!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камила просто сцепи и според мен! SHAMELESS е брутален проект, песента е абсолютен топ, клипа също, остави ме без думи! Слушам я на риплей, откакто излезе.. това момиче ще мачка пак, видяло се е. Liar също ми харесва, но се радвам, че е заложила на другата, защото е малко като Havana/She Loves Control.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Колкото и да не я харесвам тая никаквица, има доста силни песни. 

Не лъжи в чата, стана ти любимка през 2017-та още!

  • Angry 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Starboy каза:

Не лъжи в чата, стана ти любимка през 2017-та още!

Не представяй половинчата истина!

Фифт хармъни много ми харесваха като група, но нея не я траех, моята любимка си е Лорън. Най-много ме дразнеше Камила, след това Нормани и Али. Интересното е, че в момента точно в тоя ред им харесвам соловите кариери! На Дина й харесвам една песен, на Лорън нито една...

Както и да е. Като Камила пусна "Crying in the club" и разкри концепцията си за албума "The Hurting, The Healing, the Loving" бях просто в екстаз - три части, лични истории, песен от Ед Шийран... 

...после отложи датата, пусна Хавана и OMG, първата бавно се превърна в огромен хит и тя си заряза цялата концепция и пусна мейнстрийм компилацийка от радио хитчета. 

Не мога да й отрека хубавите песни и таланта, но прекалената й амбиция е дразнеща.

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Както и да е. Като Камила пусна "Crying in the club" и разкри концепцията си за албума "The Hurting, The Healing, the Loving" бях просто в екстаз - три части, лични истории, песен от Ед Шийран... 

...после отложи датата, пусна Хавана и OMG, първата бавно се превърна в огромен хит и тя си заряза цялата концепция и пусна мейнстрийм компилацийка от радио хитчета. 

 

Отговорът на всичко се крие в собственото ти изречение, всеки на нейно място би метнал не само концепцията, но и всичките песни в коша, щом са били докоснати от едно чудовище.

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Отговорът на всичко се крие в собственото ти изречение, всеки на нейно място би метнал не само концепцията, но и всичките песни в коша, щом са били докоснати от едно чудовище.

Само една беше! 

А да, най-много се потресох, че дори не включи Crying in the club и I have questions в албума!!!!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Blueberry каза:

Не представяй половинчата истина!

Фифт хармъни много ми харесваха като група, но нея не я траех, моята любимка си е Лорън. Най-много ме дразнеше Камила, след това Нормани и Али. Интересното е, че в момента точно в тоя ред им харесвам соловите кариери! На Дина й харесвам една песен, на Лорън нито една...

Както и да е. Като Камила пусна "Crying in the club" и разкри концепцията си за албума "The Hurting, The Healing, the Loving" бях просто в екстаз - три части, лични истории, песен от Ед Шийран... 

...после отложи датата, пусна Хавана и OMG, първата бавно се превърна в огромен хит и тя си заряза цялата концепция и пусна мейнстрийм компилацийка от радио хитчета. 

Не мога да й отрека хубавите песни и таланта, но прекалената й амбиция е дразнеща.

 

Fix it ли е песента на Дина дето ти харесва ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Само една беше! 

А да, най-много се потресох, че дори не включи Crying in the club и I have questions в албума!!!!

Да това и мен ме втрещи, имам чувството, че скалъпи тоя албум за 2-3 дни и да имаше как, щеше да сложи 10 пъти Хавана. OMG също имаше място в него!

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бритни е напълно откачила- само някакви клипчета пуска от фитнеса и с едни черни очи, не го изтри този черен грим. И феновете й го казват да си измие лицето, да отиде на стилист, фризьор, има пари, а не се поддържа като истинска звезда. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да казва Деми, че се харесва така и да казва, че трябвало да се харесваме такива каквито сме, не мога да го възприема. Това е нездравословно и грозно. Жалко за Деми. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изглежда покъртително, вместо да се прави на много горда и независима, за да привлича внимание, да се подложи на хранителен режим и да не излиза от фитнеса няколко месеца.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандална Деми, много кефи... Искам и Десислава да се пусне така. :D

Влязох, за да напиша, че success stan-а в мен вече клони натам да постави Тейлър на мястото на Кейти в предпочитанията ми. Много ме радва как ги мачка всичките дори и във втора последователна 'флоп' ера. Кралица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво кефи бе, хора. Тази държава превърна народа си в човекоподобни и на всичкото отгоре искат от нас да им се кефим, да ги приемаме и да се радваме на тази скоростна болестотворност. Ужасно е, а по-ужасното е, че целта им е да превърнат и другите народи в същата картинка.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...