Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 11 минути, Starboy каза:

На 18-ти уж пуска песен, да видим дали е вярно.

Ако е HiH имам очаквания. Вече не съм й кой знае какъв фен на Катя, на на моменти все още ме избива някакъв яд задето сама се закопа и ми се иска отново да я видя как мачка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, SG каза:

Ако е HiH имам очаквания. Вече не съм й кой знае какъв фен на Катя, на на моменти все още ме избива някакъв яд задето сама се закопа и ми се иска отново да я видя как мачка.

Да, за нея става въпрос. Дори имаше кадри от клипа, където изглежда жестоко. Дано е яка песента, защото примерно Small talk е много тъпа и не съм я слушал изобщо, за разлика от NRO.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Starboy каза:

Да, за нея става въпрос. Дори имаше кадри от клипа, където изглежда жестоко. Дано е яка песента, защото примерно Small talk е много тъпа и не съм я слушал изобщо, за разлика от NRO.

И аз ги знам кадрите, затова са ми завишени очакванията. Макар че тя като име нещо вече не предизвиква същия интерес дори и със супер яките проекти като NRO, тъй че може би по-скоро не трябва да се настройваме като за голям хит.

Small Talk мен ме кефи, но публиката нещо не успя да я възприеме. Твърде много е в стил сладката поп Кейти, няма го израстването от други нейни проекти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, xroflx9 каза:

Докато сте все още на тема на Катя ви поздравявам с една от любимите ми последни нейни песни,която лека полека върви към милиарда.😁

 

Един парадоксален хит- 59 място в Билборд, пък тотален интерес около излизането му и почти милиард гледания в дългосрочен план.

Witness ерата не беше никак слаба към момента на издаването на този проект. Чак след Swish Swish и VMA наградите започна истинският тотален спад. Затвърден от безумията около първия Айдъл. Като се сетя как драпаше сама срещу себе си ми става лошо.

No comment

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

Един парадоксален хит- 59 място в Билборд, пък тотален интерес около излизането му и почти милиард гледания в дългосрочен план.

Witness ерата не беше никак слаба към момента на издаването на този проект. Чак след Swish Swish и VMA наградите започна истинският тотален спад. Затвърден от безумията около първия Айдъл. Като се сетя как драпаше сама срещу себе си ми става лошо.

No comment

Наистина е много добра,но най-любимата ми остава 365,която не се оцени много,въпреки че в България доста се въртеше.😁 Последният й световен хит - Dark house винаги ми е бил мега противен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Наистина е много добра,но най-любимата ми остава 365,която не се оцени много,въпреки че в България доста се въртеше.😁 Последният й световен хит - Dark house винаги ми е бил мега противен.

Аз бях зарибен по Dark Horse. С времето обаче сякаш Unconditionally ми се заформи като най-любимия от синглите. Някъде на това ниво и Roar.

А като се сетя какъв успех можеше да има с Legendary Lovers и Walking on Air... Още тогава започнаха признаците, че й става нещо. Твърде много слава.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Аз бях зарибен по Dark Horse. С времето обаче сякаш Unconditionally ми се заформи като най-любимия от синглите. Някъде на това ниво и Roar.

А като се сетя какъв успех можеше да има с Legendary Lovers и Walking on Air... Още тогава започнаха признаците, че й става нещо. Твърде много слава.

Мен от бившите лидерки винаги повече ме е кефела Гага. На Катя повече бях впечатлен от клиповете,които бяха като мини филми😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, xroflx9 каза:

Мен от бившите лидерки винаги повече ме е кефела Гага. На Катя повече бях впечатлен от клиповете,които бяха като мини филми😁

И двете си бяха големи и отличаващи се една от друга. Гага обаче е по-хитрата и по-борбената. Не се отказа след първия, втория флоп и всячески се опитваше да си върне славата, докато накрая не го постигна. А Катя сякаш се отказа. Сякаш вече пуска песни колкото да зарадва феновете, че отново е хубава.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Starboy не знам защо смяташ, че Били е била Ариана, но към момента в общ аспект като продажби и стрийминг Ариана я размазва. Отделно и като награди е обрала всичките за певица, има и супер супер успешно турне (най - успешното за тази година). 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, WindWalkerMonk каза:

@Starboy не знам защо смяташ, че Били е била Ариана, но към момента в общ аспект като продажби и стрийминг Ариана я размазва. Отделно и като награди е обрала всичките за певица, има и супер супер успешно турне (най - успешното за тази година). 

Мила, нито в стрийминг, нито в продажби я размазва. Нека направим справка с двата им най-мощни сингли 7 rings - bad guy, като даже втората излезе почти 2 месеца по-късно, то вече я мина по стрийминг, 13-та е по продажби, на същата позиция е и в Спотифай. 7 rings я няма в топ 100 за продажби, няма я и в Топ 50 на Спотифай. Албумът на Били само за няколко месеца се превърана във вторият най-стриймван албум в ИСТОРИЯТА за женски артисти, втори е и по продажби за годината в Сащ, след "Lover". Докато "thank u, next" последно беше 10-ти. За турнето – Били разпродаде всичко за 2020-та дори за 1 ден, като билетите са и значително по-скъпи от тези на Ариана. Истерията по нея в момента е огромна, докато Тенк ю некст отшумя доста по-бързо, да не говорим, че Ариана пускаше песни след албума, от които нищо не се получи. За наградите - има си срок за включване в дадените церемонии, Ариана е участвала със Sweetener в повечето такива, от миналата година. Предстои да видим догодина Били колко ще взима.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Starboy каза:

Мила, нито в стрийминг, нито в продажби я размазва. Нека направим справка с двата им най-мощни сингли 7 rings - bad guy, като даже втората излезе почти 2 месеца по-късно, то вече я мина по стрийминг, 13-та е по продажби, на същата позиция е и в Спотифай. 7 rings я няма в топ 100 за продажби, няма я и в Топ 50 на Спотифай. Албумът на Били само за няколко месеца се превърана във вторият най-стриймван албум в ИСТОРИЯТА за женски артисти, втори е и по продажби за годината в Сащ, след "Lover". Докато "thank u, next" последно беше 10-ти. За турнето – Били разпродаде всичко за 2020-та дори за 1 ден, като билетите са и значително по-скъпи от тези на Ариана. Истерията по нея в момента е огромна, докато Тенк ю некст отшумя доста по-бързо, да не говорим, че Ариана пускаше песни след албума, от които нищо не се получи. За наградите - има си срок за включване в дадените церемонии, Ариана е участвала със Sweetener в повечето такива, от миналата година. Предстои да видим догодина Били колко ще взима.

Toва е само за щатите, аз говоря като цяло. "Lover" не се ли води флоп ? Много бързо падна от първото място, май след първата седмица даже ? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Toва е само за щатите, аз говоря като цяло. "Lover" не се ли води флоп ? Много бързо падна от първото място, май след първата седмица даже ? 

Тейлър си е силна в САЩ, откъм световен мащаб е зле, с тая си “ера” се върна на нивото, което беше от преди 1989. Иначе и в световен мащаб бих казал, че Били надделя над Ариана тая година. @SG @Blueberry, също могат да изкажат мнението си по тази тема.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Тейлър си е силна в САЩ, откъм световен мащаб е зле, с тая си “ера” се върна на нивото, което беше от преди 1989. Иначе и в световен мащаб бих казал, че Били надделя над Ариана тая година. @SG @Blueberry, също могат да изкажат мнението си по тази тема.

Не знам, не следя статистики но bad guy е ок като ротация, но от три летища в три държави чух по няколко песни на Ариана за няколко часа. Не мисля че такова нещо ми се е случвало друг път. Някои наистина чувах за първи път, не познавам творчеството й, но е нещо страшно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Не знам, не следя статистики но bad guy е ок като ротация, но от три летища в три държави чух по няколко песни на Ариана за няколко часа. Не мисля че такова нещо ми се е случвало друг път. Някои наистина чувах за първи път, не познавам творчеството й, но е нещо страшно. 

В никакъв случай не отричам, че няма истерия и огромни успехи и от Ариана.. просто нещо, което никой не очакваше стана, а именно това, че Били предизвика брутален интерес с албума си.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

В никакъв случай не отричам, че няма истерия и огромни успехи и от Ариана.. просто нещо, което никой не очакваше стана, а именно това, че Били предизвика брутален интерес с албума си.

Аз само bad guy чувам. Затова ми е странно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Starboy @Blueberry ние се смеехме в началото, ама Кама и Шон верно заковаха най - големия хит на годината. Тва нещо сумарно сигурно вече има милиард и в момента е в стихията си. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Били е световна мания. Не са само Bad Guy и албума, а и цялостното влияние от нейна страна, най-вече над подрастващите. Наблюденията ми са, че масово я слушат и искат да са като нея.

Ариана това също го е имала в някои периоди, но апогея й в края на 2018 и началото на 2019 дойде в следствие на няколкогодишната загрявка. А и, ако трябва да сме честни, тя си върви предимно по линията на комерса, докато Били е от онези все по-рядко срещани звезди, които със своя собствена уникална идентичност се качват на върха на индустрията още с първите успешни проекти. На мнение съм, че от излизането на албума насам е недостижима от жените.

Още повече се радвам, че покрай нея и доста от по-малките разбраха за любимката ми Аврил. Или когато ученичката рекламира добре учителката... :D

преди 12 минути, WindWalkerMonk каза:

@Starboy @Blueberry ние се смеехме в началото, ама Кама и Шон верно заковаха най - големия хит на годината. Тва нещо сумарно сигурно вече има милиард и в момента е в стихията си. 

Това наистина е мега масовия хит. Двете с Bad Guy отсрамиха най-накрая поп жанра. Ако приемем, че и Old Town Road не е изцяло рап- и тя също.

Като цяло дългоочакваното освежаване на музиката сякаш вече започна. Имам големи очаквания и от някои предстоящи да се завърнат имена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Old Town Road не е изцяло рап- и тя също.

Отвратителна песен. Много мразя някой световен хит да не ми харесва и постоянно да ми го натрисат.😥

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, xroflx9 каза:

Отвратителна песен. Много мразя някой световен хит да не ми харесва и постоянно да ми го натрисат.😥

Кънтри припева мен ме радва. Рап частта може би не толкова. Действително доста наложена песен.

Чакаме ли завръщането на Дуа?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, -A. каза:

Спекулира се, че на 18-ти и Адел пуска lead сингъла от албума. Очаквам пак да разбива рекорди. 

Очаквам Шакира да избухне с албум малко преди Super Bowl. 

Нищо няма да избухне. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...