Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Всъщност първият му албум е от началотно на 2020. Минали са почти 2 години. Просто не е спирал да е актуален, затова ти се струва, че е често.

Ариана мисля, че в момента прави почивка.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Точно идвах да напиша, че новият албум е тотална бруталия :D 

Това го виждам като скрития хит, нещо като Save your tears. Е, едва ли ще я презапише точно тая с Ариана де... :phpgrin2:

  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен много ми хареса, много е groovy и същевременно перфектен за сезона - студен и нощен. The Weeknd ми беше много анти до Blinding Lights, но трябва да си призная, че ми става все по-любим.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз бях в шок при първо слушане, цялата концепция май ме шашна, но сега… истински брутализъм! Няма друг изпълнител (дори жена), който да се старае да предлага такива проекти с мисъл, концепция и сякаш са филм, а не просто някакви си събрани песни. Музикален гений!

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Отново е в ретро форма. :D И двете ми залезли WW любимки изведнъж решиха да се върнат към имиджа си от времето, когато им станах фен. Случайност?

Screenshot_20220107-113810_Instagram.jpg.14c0ffd7005e578ee0c18eefd99b0681.jpg

 

Ако се върне и БГ любимката ти ще е подозрително :D 

На мен това ми е топа в момента:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Blueberry каза:

Ако се върне и БГ любимката ти ще е подозрително :D 

На мен това ми е топа в момента:

 

Ако стане на въпрос Бг любимката да се връща към имиджа от ерата, в която съм й станал фен- напоследък всъщност доста се доближава до там с тоталното си очалгарисване, защото говорим за ерата Гореща следа. :D

На мен от световните най-слушана вече сумати време ми е Stay и засега няма изгледи това да се промени.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...