Jump to content



Чалгавизия 3 ДУЕТИ


Препоръчани коментари

  • Отговори 169
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 минути, djmuri каза:

Как да не е като участва и Галена,ако беше само на Тони Стораро изпълнение,нямаше навсякъде да показват и нея.

Явно аз не съм добре с очите, тъй като никъде в клипа не я видях.

Освен това, Галена вече участва с две песни в състезанието и това е друго от правилата, които не ти дават право да участваш с тази песен. 

Съжалявам, че изземам функциите на @Willy :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Ти пък. Стига се лигави. Давай ново предложение.

Аз му предложих "Бурята в сърцето ми", той не искаше хД. А като гледам другите тук ще се избият за нея.😆 Айде @Westernче, чакаме!😋

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Който не си е избрал песен, а иска да участва, може да ми пише на ЛС. Имам поне три предложения, които също обмислях дали да не бъдат моето, но по една или друга причина отпаднаха. 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, dan!el каза:

Явно аз не съм добре с очите, тъй като никъде в клипа не я видях.

Освен това, Галена вече участва с две песни в състезанието и това е друго от правилата, които не ти дават право да участваш с тази песен. 

Съжалявам, че изземам функциите на @Willy :)

Нп, правилата са ясни, който и да ги каже.😁

Btw и аз имам няколко предложения които може да са успешни.💫

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, dan!el каза:

Който не си е избрал песен, а иска да участва, може да ми пише на ЛС. Имам поне три предложения, които също обмислях дали да не бъдат моето, но по една или друга причина отпаднаха. 😄

Абсолютно! Да не говорим, че Анелия и Глория ЧАКАТ!!! Ало! Не се отказвайте! :D 

Western щом не ти се получи с Пробвай се, Андреа пък малко ли дуети други има? Ивана? Валя? Айде сега, ако подсказването не е забранено, навит съм! :D Между другото аз много исках да дам и на Преслава и Анелия - Няма да съм друга, ноооооо..... И тъй като Азис е вече "зает", мислех за Глория и Азис - "Не сме безгрешни", но и двата пъти бях с някакви доста добри и хитови, емблематични песни, този път исках да рискувам, освен това наистина ми е любима. :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия си има и други дуети още от преди, които не са за пренебрегване. Няма как по-запознатите да не се сетят поне за дуета на 2003-та (например). Хайде, малък жокер от мен! Дует с жена още в началото? Има и такъв! :D Вие сте!!! :D А DJ Jerry има дуети с толкова много освен с Преслава, която е заета. :P Друг DJ с хитови песни - Живко Микс. Герганчето има някои неща.... :D Фенове на Мая и Магапаса или Тони Дачева няма ли? :O 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да избере и този хит. Ако Софка е още достъпна за избор. Азис и Глория, ама Азис май вече е зает. От моята уста на Емануела и Джордан... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, DevilWish каза:

Емилия си има и други дуети още от преди, които не са за пренебрегване. Няма как по-запознатите да не се сетят поне за дуета на 2003-та (например). Хайде, малък жокер от мен! Дует с жена още в началото? Има и такъв! :D Вие сте!!! :D А DJ Jerry има дуети с толкова много освен с Преслава, която е заета. :P Друг DJ с хитови песни - Живко Микс. Герганчето има някои неща.... :D Фенове на Мая и Магапаса или Тони Дачева няма ли? 😮

Защо не сложите правило да се пускат само песни преди 2010 година?

То е ясно, че ако сложите песен от преди 3,4 години ще спечели, а и така ще си припомним доста стари хубави песни.

Джена също има с Илиян, Живко Микс, Андреас

Емилия има доста дуети с Мария, Валдес, Нидал Кайсар, 

На Глория най-любимия ми дует е "По навик".

Таня Боева също има хубави дуети ( Руслан, Бранди )

След като не може да сложите дуета на Ивана и Десислава сложете този с Коста Марков

Поздрав

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами някой ако спечели, нека избере и ретро edition.😃

Може ако искате и победителя да дава само по 2-3 опции и всички да гласуваме.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , mimchyyy9 каза:

 

Жестока е тая песен! Абе никой ли не се сети за Тук и сега на Елена и Живко или пък Парти тайм-а на Майчето? :D Хайде, подарявам идеи! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...