Jump to content



Маскираният певец


Препоръчани коментари

Розата 100% е Жана Бергендорф - пяла е във Врабчетата (каза че преди е била врабче) и е участвала в Португалия на Евровизия (била е в родината на Роналдо).

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , payner_tv каза:

Розата 100% е Жана Бергендорф - пяла е във Врабчетата (каза че преди е била врабче) и е участвала в Португалия на Евровизия (била е в родината на Роналдо).

Жана няма такъв глас. Не говорете глупости. Розата е или Роберта или Кремена Халваджиан

Link to comment
Сподели в други сайтове

Паднах от факта, че Шапката е Къци! Тъпо обаче, че отпадат от зрителски вот, а не по мистерия, сега само Розата и Гарванът са мистериозни, отчасти и Пчелата, но аз съм почти сигурна, че е Михаела Маринова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Паднах от факта, че Шапката е Къци! Тъпо обаче, че отпадат от зрителски вот, а не по мистерия, сега само Розата и Гарванът са мистериозни, отчасти и Пчелата, но аз съм почти сигурна, че е Михаела Маринова.

И аз мислех, че пчелата е Михаела, но вече се съмнявам, а за Къци изобщо не се бях сетил. Уникален.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Beat. каза:

Това с вкарването на отпаднал участник не го разбирам. Всички се знаят кои са, част от останалите в играта също.

Реклама на Туборг просто - един от 9-те отпаднали ще се появи отново с нова маска, хората ще познават кой е и ще има наградени. Няма да се състезава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не очаквах това да бъде Къци честно казано. С майка ми го следим от самото начало, но и тя не предположи. Останахме доста изненадани! Честно казано тази пчела ако не е Михаелчето Маринова, може и да е Люси Дяковска, вчера много, много ми напомни за нея! А и Люси е страшно добра, нищо чудно да ни изненада отново! За Розата и Принцесата - абсолютни фаворити са ми, но коя ще да е тази Роза, просто разкошен глас има, вчера не можахме да й се накефим, просто е уникална! Това с връщането на участник, защо не, интересна идея е. Но Къци определено ни изненада. Браво за доброто представяне! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Розата е - Роберта (или Ани Лозанова) - дори не съм подозирал, че е пее толкова добре. Стефан Илчев е дебел, как ще е той?

Пилето - ДИвна или Маги Джанаварова

Принцесата - тук няма спор - Алисия е

Кукерът - Орлин Павлов

Пчелата - тук се колебая между Дивна и Тита. В някои изпълнения си мислех, че е Михаела Маринова

Гарванът - звучи като Виктория Георгиева, но само понякога. Освен това, тя фъфли и й личи като пее. Тук обаче не чувам нищо такова. Може да е някоя актриса, дето не сме чували да пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно как разкриха Къци - уникален образ и много добре изграден, много премерени улики. 

Мария Илиева по-рано с въпроса на панела знаеше, че е той - въпроса й беше "Мое средно или ваше средно?" - една от култовите реплики на Къци. Пък след това предположи Ники Станоев. Абсурдно и нагласено. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , meleto каза:

Розата е - Роберта (или Ани Лозанова) - дори не съм подозирал, че е пее толкова добре. Стефан Илчев е дебел, как ще е той?

Пилето - ДИвна или Маги Джанаварова

Принцесата - тук няма спор - Алисия е

Кукерът - Орлин Павлов

Пчелата - тук се колебая между Дивна и Тита. В някои изпълнения си мислех, че е Михаела Маринова

Гарванът - звучи като Виктория Георгиева, но само понякога. Освен това, тя фъфли и й личи като пее. Тук обаче не чувам нищо такова. Може да е някоя актриса, дето не сме чували да пее.

Не съм съгласен с теб!

Пилето е Дивна 100%, а пчелата е или Маги Джанаваровя или Людмила Сланева. За другите не споря

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, BobiTo каза:

Май в събота отпада Алисия....

Розата и Принцесата са най харесваните маски. Има анкета в сайта на нова. Стига с тази фейк информация. Аман от теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, THE IIconic каза:

Розата и Принцесата са най харесваните маски. Има анкета в сайта на нова. Стига с тази фейк информация. Аман от теб.

Това го казвам за пръв път, не се заяждай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моите предположения

Гарванът - Тита, има едно специфично преправяне на гласа, което много ми напомня на нея

Пчелата - Михаела Маринова

Пилето - Дивна

Кукерът - Ненчо Балабанов 100000%

Розата - Роберта

Принцесата - Алисия

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Моите предположения

Гарванът - Тита, има едно специфично преправяне на гласа, което много ми напомня на нея

Пчелата - Михаела Маринова

Пилето - Дивна

Кукерът - Ненчо Балабанов 100000%

Розата - Роберта

Принцесата - Алисия

Пчелата и аз в началото мислех, че е Михаела, но вече не мисля така

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Slavi каза:

Някой очакваше ли, че Къци е шапката 😁

Бях сигурна, че е Гъмов, даже реших, че Стефан на Гала се прави на интересен, като твърди, че е Къци. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , THE IIconic каза:

Принцесата- Алисия 100%

Пилето- Дивна 100%

Розата- Роберта/Марияна Попова

Пчелата-Локо/Маги Джанаварова

Гарвана-Нямам си идея

И аз така мисля.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...