Jump to content



Игри на волята


Препоръчани коментари

От 25.11.2019 г. от 12:38, THE IIconic каза:

Мойте фаворити са Близначките, Пламен или Юлиян. Представи си Анка, че спечели. Шок и ужас :D

Никакъв шанс. Не знам как ще се игра другата седмица, дали след всяка игра ще отпада някой, но най-вероятно тя ще е следващата. Като цяло Анка имаше доста късмет, а и беше в коалиция още от времето на трите племена. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, cool_boy_ каза:

Никакъв шанс. Не знам как ще се игра другата седмица, дали след всяка игра ще отпада някой, но най-вероятно тя ще е следващата. Като цяло Анка имаше доста късмет, а и беше в коалиция още от времето на трите племена. 

 

FB_IMG_1574973371014.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Туко-що гледах епизода от вчера и се потресох от поведението на г-н Панчев. Каквато и да е Анна Мария, на въпросния господин не му прави чест да я унижава по този начин. За пореден път се убедих, че жените в това предаване са повече мъже от мъжете( не говоря в частност за Анна Мария).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах епизода в петък и останах ужасно разочарован! Близначките са страхотни и бяха едни от моите фаворити, но няма проблем.... всеки си получава заслуженото! Тая Анна - Мария няма как да спечели просто! Това поведение и да минаваш по капките не е за "Игри на Волята"! Веско е силен играч, но показа точно шофьорското си поведение в този епизод. "Да ми изгладиш ризата?" Моля! Ако си достоен човек, трябва да имаш позиция и да се аргументираш и защитиш! Тая не го направи. Така, тя беше унизена и жалко за нахалството, защото точно с него при това поведение няма прогрес, а спад!  А пък тоя, който живее в Америка, работи там, голям родолюбец и му липсва България - ок ама плю на всичко с това поведение или доказа шофьорската си титла. Жалко! Беше един от фаворитите ми и той, но вече не знам..... Харесвам всички, който и да спечели без Анна-Мария ще е заслужено! Но Веселин МНОГО ме разочарова! А тая показа какъв човек и една истинска жена не трябва да бъде. Не трябва да се нагажда и да си мълчи. НЕ на такива хора! Твърдо НЕ!!!!! Възмутен съм!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, THE IIconic каза:

@DevilWish

Тръпнем ли Анка да не вземе 200к утре вечер?

FB_IMG_1574973165172.jpg

Аз още съм в шок как тя е в топ 5. Какво нещо е късмета! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, meleto каза:

Доволен съм. Юлиян е трагичен като човек. А и Добрин го победи и във финалната игра. 100% заслужи.

След като Юлиян прецака Пламен ми стана противен. Честито на Добата

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, THE IIconic каза:

След като Юлиян прецака Пламен ми стана противен. Честито на Добата

Юлиян не става за нищо. Добрин ги би във финалните битки. А и като човек е свестен. Просто Юлиян не разбра, че хората не гласуват само за игрите и физическите умения, но и за личностни качества.

Не мога да повярвам, че толкова хора подкрепяха Юлиян в Интернет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

Юлиян не става за нищо. Добрин ги би във финалните битки. А и като човек е свестен. Просто Юлиян не разбра, че хората не гласуват само за игрите и физическите умения, но и за личностни качества.

Не мога да повярвам, че толкова хора подкрепяха Юлиян в Интернет.

Видя ли му мусората като само 4ма бивши играчи станаха за него? Умрях

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Видя ли му мусората като само 4ма бивши играчи станаха за него? Умрях

Да, идеално беше. Само, че не мисля, че той разбра защо се случи така. И нещо възкликна "Пламене, и ти ли?"

Ами и той, при все че Пламен игра супер честно, а той му заби нож. А после не е доволен като другите така правят с него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това си говорехме вчера с майка ми докато го гледахме и тя както каза "Хората гледат и характерът, Юлиян може да е най-добрия стратег и играч, но характерът му изигра лоша шега.... Е, учи се от него сега и ти с твоя ужасен характер" :D  Ами.... всъщност той имаше огромен хъс за победа, което ми хареса на мен.... за него други неща бяха важни, обаче с постъпката му с Пламен...... ужасно беше, сетих се как заби нож и на Георги, пък после за Венцислава говореше. Ако не бяха тези неща, може би щеше да е той, но и Добрин може да не е най-добрия плувец, да е като някаква горила, но изнесе доста от последните игри на гърбът си и момчето изглежда свястно и не е като да не е заслужил. Доволен съм. Честита победа! А оперката...... ха ха.... победила на майка си.... Ако трябва да кажа какво мисля, на финал трябваше да бъдат - Юлиян, Пламен, Добрин, Веселин и Близначките, бяха най-силни играчи според мен! Та, честито на победителя. Доволен съм и честно казано и за Веселин не бях, защото ме разочарова с тираджийското си поведение! За Юлиян малко ме е яд и за раното отпадане от играта на Пламен и Близначките. Това е.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Това си говорехме вчера с майка ми докато го гледахме и тя както каза "Хората гледат и характерът, Юлиян може да е най-добрия стратег и играч, но характерът му изигра лоша шега.... Е, учи се от него сега и ти с твоя ужасен характер" :D  Ами.... всъщност той имаше огромен хъс за победа, което ми хареса на мен.... за него други неща бяха важни, обаче с постъпката му с Пламен...... ужасно беше, сетих се как заби нож и на Георги, пък после за Венцислава говореше. Ако не бяха тези неща, може би щеше да е той, но и Добрин може да не е най-добрия плувец, да е като някаква горила, но изнесе доста от последните игри на гърбът си и момчето изглежда свястно и не е като да не е заслужил. Доволен съм. Честита победа! А оперката...... ха ха.... победила на майка си.... Ако трябва да кажа какво мисля, на финал трябваше да бъдат - Юлиян, Пламен, Добрин, Веселин и Близначките, бяха най-силни играчи според мен! Та, честито на победителя. Доволен съм и честно казано и за Веселин не бях, защото ме разочарова с тираджийското си поведение! За Юлиян малко ме е яд и за раното отпадане от играта на Пламен и Близначките. Това е.

Сори, но Веско изобщо не е силен играч. Не знам по какво съдиш? Често го чета навсякъде.

Първо, на последните битки отпадаше след Анна-Мария. Второ е доста тъпичък. Не можа да сметне задача за втори клас. Сори, но и докато бяха в племе - само приказки... как щели да къртят, какво щели да правят... и Веско не веднъж ги препъна. Сега се сещам, когато трябваше да дърпат с Роберта и той през цялото време рева колко бил наранен и си остана на земята. 

Да не говорим колко е зле като мъж. Уж голям джентълмен, а като някой унижава и обижда жени и се подхилква като петокласник. А самият той унижи Анна-Мария по такъв начин, че нямам думи. И накрая, когато Радостина го направи на две стотинки и почна да пляска и да вика за Анна-Мария. Пълен селяндур. Интелектуално е спрял да се развива около пети клас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , meleto каза:

Сори, но Веско изобщо не е силен играч. Не знам по какво съдиш? Често го чета навсякъде.

Първо, на последните битки отпадаше след Анна-Мария. Второ е доста тъпичък. Не можа да сметне задача за втори клас. Сори, но и докато бяха в племе - само приказки... как щели да къртят, какво щели да правят... и Веско не веднъж ги препъна. Сега се сещам, когато трябваше да дърпат с Роберта и той през цялото време рева колко бил наранен и си остана на земята. 

Да не говорим колко е зле като мъж. Уж голям джентълмен, а като някой унижава и обижда жени и се подхилква като петокласник. А самият той унижи Анна-Мария по такъв начин, че нямам думи. И накрая, когато Радостина го направи на две стотинки и почна да пляска и да вика за Анна-Мария. Пълен селяндур. Интелектуално е спрял да се развива около пети клас.

Той точно с това много загуби. Силен играч беше, но и математиката и пъзели и други неща има на които това му беше "слабо място". Като цяло беше за финал, но в никакъв случай, не и за победител. Реално, Пламен е по-силен, но така се случи, че онова не беше неговата игра. Всеки е добър в различни неща. Късмет! :) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Той точно с това много загуби. Силен играч беше, но и математиката и пъзели и други неща има на които това му беше "слабо място". Като цяло беше за финал, но в никакъв случай, не и за победител. Реално, Пламен е по-силен, но така се случи, че онова не беше неговата игра. Всеки е добър в различни неща. Късмет! :) 

Искам да кажа, че Веско НЕ Е комплексен играч и никога не е бил. Комплексни са Пламен, Юлиян и Добрин (както видяхме от последните 2 битки). Някъде четох, че е трябвало Веско да е срещу Юлиян на финал и затова са презаснели последната битка, обаче Веско не е успял да бие в нито веднъж и затова Добрин се изправи срещу Юлиян. 

Иначе, не е учудващо, че физкултурникът загуби. Гласуват предимно жени. :D Освен това, Добрин захапа няколко актуални теми - опазване на околната среда и лошо детство. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Искам да кажа, че Веско НЕ Е комплексен играч и никога не е бил. Комплексни са Пламен, Юлиян и Добрин (както видяхме от последните 2 битки). Някъде четох, че е трябвало Веско да е срещу Юлиян на финал и затова са презаснели последната битка, обаче Веско не е успял да бие в нито веднъж и затова Добрин се изправи срещу Юлиян. 

Иначе, не е учудващо, че физкултурникът загуби. Гласуват предимно жени. :D Освен това, Добрин захапа няколко актуални теми - опазване на околната среда и лошо детство. 

Точно такива наблюдения имам и аз за Добрин и си мислех същото, предимно жени! :D Веско лично на мен не ми е бил от фаворитите, вкъщи майка ми беше по-скоро за него, но и тя се разочарова от държанието му дори към Анна - Мария. ;) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доволна съм от победата на Добрин, напълно заслужена.

Колкото до Веско, беше ми един от любимците, въпреки че последната седмица си навлече доста хейт, заради тона който държа на Ана-Мария след като победи близначките. И аз не я харесвам, но ми е странно че успя да се класира във финалната четворка, а имаше по-силни жени които заслужаваха (като Амелия, Роберта, Венцислава).

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, THE IIconic каза:

Имам въпрос! Ако имаше жена на финала как щеше да мъкне тея синджири в последната игра?

Струва ми се, че игрите са съобразени и с играчите, всъщност е и напълно логично. Това говорим и вкъщи, че всичко си е напълно изчислено. А иначе Алекс като водеща е уникална, много я харесвам, адски харизматична и забавна личност ми е.

Така, че тук няма значение - мъж или жена..... или е по силите ти това или не..... но човек трябва да преценя и реалните си възможности. Оперката не беше за там, пък това топ 4 ще се въздържа от коментар, защото е най-голямото безумие в цялото предаване !!!!!!!!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Струва ми се, че игрите нарочно съобразени и с играчите, всъщност е и напълно логично. Това говорим и вкъщи, че всичко си е напълно изчислено. А иначе Алекс като водеща е уникална, много я харесвам, адски харизматична и забавна личност ми е.

Ако Алекс(ОБОЖАВАМ Я) е Розата искам тя да спечели довечера иначе съм за пчелата( Маги Джанаварова)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Ако Алекс(ОБОЖАВАМ Я) е Розата искам тя да спечели довечера иначе съм за пчелата( Маги Джанаварова)

Това вече ще ме шокира! Перфектна е, ако е тя..... Лично на мен Розата ми е голям фаворит от самото начало. Не знам какво да мисля, но ако това е Алекс..... WOW за пореден път! Обожавам я също! :) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Това вече ще ме шокира! Перфектна е, ако е тя..... Лично на мен Розата ми е голям фаворит от самото начало. Не знам какво да мисля, но ако това е Алекс..... WOW за пореден път! Обожавам я също! :) 

Офф айде още 45 мин. Нямам търпение

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...