Jump to content



Игри на волята


Препоръчани коментари

65254363-2205021586219633-35916269734802

„Игри на волята: България” ще бъде истинско предизвикателство както за своите участници, така и за зрителите през новия телевизионен сезон. Освен сериозните изпитания за ума, тялото и характера, продукцията ще покаже едни от най-красивите кътчета по южното Черноморие, разкривайки вълнуващи митове и легенди на мистичната Странджа.

Три отбора ще се впуснат в битка за територия, но само единият ще има привилегията да живее в лукс. Вторият ще трябва сам да създаде елементарни условия на живот. А третият ще остане без подслон и храна за седмица в местността „Листи“.

„Игри на волята: България” е по формат на изключително успешното колумбийско риалити  Desafio/Caracol TV/.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Някой гледа ли го? Със състезанията и племената ми напомня доста за Сървайвър, само че снимано в България. Малко ми върви мудно и бавно, особенно състезанията, но за сега го следя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
От 19.09.2019 г. от 0:00, cool_boy_ каза:

Някой гледа ли го? Със състезанията и племената ми напомня доста за Сървайвър, само че снимано в България. Малко ми върви мудно и бавно, особенно състезанията, но за сега го следя.

Гледам го. Аз Сървайвър не съм го следял, но горе-долу знам за какво става дума и, че е нещо подобно. Това предаване в нас се очаква всяка вечер с нетърпение от мен, а и от майка ми, която също го харесва и определено доста го обсъждаме. В момента точно този Георги много ме дразни с това налагане на мнението си, грозно и просташко държание. Все пак не може да си позволяваш да взимаш нещо чуждо, да казваш кой колко да яде, пие или дали да пуши или не - това е личен избор. Игрите са интересни, а ние тук доста симпатизираме на Алекс и смятам, че беше време да бъде водеща в едно такова предаване. Справя се чудесно! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано Георги тази вечер си замине. Не мога да го трая. Фаворити са ми Томас, Близначките и Марешка. Може би донякъде и Веселин.

П. С. Предаването нама нищо общо със Сървайвър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми предаването. За славяните съм като цяло. Там имам най много фаворити. Марешка, Амелия Мира, Томас и Веселин най ме кефят. Потресен съм от лагера на траките начело с Алекс... Какви кроежи, какво нещо. Харесвам там Наско и близначките, но са слаби като играчи. При прабългарите е доста интересна ситуацията. Силни са, но са прекалено безскрупулни. Юлиан е добър стратег. Добре заби ножа на Георги. Иска ми се Наско да бие днес Георги но много зависи каква игра ще дадат продукцията. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, аз също много харесвам Марешка, Веселин, Амелия Мира от Славяните. Също и Близначките от Траките. Юлиан е добър стратег, колкото и анти да ми е понякога и мен ме изкефи как му го начука на тъпото Жорже, което е типичен селянин по душа и произношение. То неграмотно, то нещастно, то злобно и тръгнало да командва кой какво да прави. Възмутени сме тук от поведението му, адски неадекватно. Когато си на чуждо място с хора, които не са мама, тати, бати или някой друг, трябва да се съобразяваш с това, но не..... Аз също искам да си отиде той. Силен играч е в игрите, амбициозен е, силен, но трябва и акъл, а ако днес нещата са свързани с ум и стратегия, май ще си отиде, все пак тоя Наско е къде, къде повече и има речник и изказ, макар да не е от най-силните играчи. Всеки един го предпочитам пред такъв човек. То нито да ти е в къщата, нито да го познаваш. И как стресира хората с тоя зор и тези обвинения в игрите...... Не знам просто как е възможно такова поведение? Не вярвам да е до възпитание при него. Просто много насадени комплекси и то селото е вътре в душата му...... типичен селянин, ама типичен! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Славяните са по-глуповати, но пък Стоян изненада в битката с краткосрочната памет. Иначе, като персонаж е пълна трагедия - трупа негативни емоции и накрая изперква при загуба. Много се изложи. Юлиян е задник, но пък понякога е адекватен. Доста е лигав, понякога възрастта му е 8, понякога е подмазвач, понякога обижда. Не го харесвам. Дотук, от траките няма някакви впечатляващи играчи, които да блесват. Радостина ми е симпатична. При славяните - Веско, който е малко глуповатичък, но пък долу-горе му се получават игрите и "лидерството".  Март е страхливец, но пък тази вечер се справи доста добре със задачата. Томас е с доста завишено самочувствие и дразнеше. Наистина славяните са малко сексисти. Но и жените така и не можаха да се докажат като силни играчи.  Също като Амелия им обърка сметките е проблем, но когато всички я номинират няма драма. Доста елементарни бяха. 

Слави, ти си виновен, че почнах да ги следя :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

Славяните са по-глуповати, но пък Стоян изненада в битката с краткосрочната памет. Иначе, като персонаж е пълна трагедия - трупа негативни емоции и накрая изперква при загуба. Много се изложи. Юлиян е задник, но пък понякога е адекватен. Доста е лигав, понякога възрастта му е 8, понякога е подмазвач, понякога обижда. Не го харесвам. Дотук, от траките няма някакви впечатляващи играчи, които да блесват. Радостина ми е симпатична. При славяните - Веско, който е малко глуповатичък, но пък долу-горе му се получават игрите и "лидерството".  Март е страхливец, но пък тази вечер се справи доста добре със задачата. Томас е с доста завишено самочувствие и дразнеше. Наистина славяните са малко сексисти. Но и жените така и не можаха да се докажат като силни играчи.  Също като Амелия им обърка сметките е проблем, но когато всички я номинират няма драма. Доста елементарни бяха. 

Слави, ти си виновен, че почнах да ги следя :D 

Юлиян е масовия фаворит във Фб. Интересен персонаж е. Мачка с подмолнпст и наглост. 

Освен това няма игра, в която да се е представил зле. Като качества е обобщил и сила на тялото, но и сила на духа и ума. 

 

Общо взето от славяните само Веско харесвам и аз. Но още не мога да им простя, че се разбраха да чистят пеабългари, а номинираха Амелия и Марешк. Освен това логиката им, че жените са слаби звена куца, защото в много от битките не се изисква физическа сила, а логика и последователнпст, каквато малко мъже притежават. Яд ме е, че Амелия, Марешка и Наско ги няма вече в играта... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Slavi каза:

Юлиян е масовия фаворит във Фб. Интересен персонаж е. Мачка с подмолнпст и наглост. 

Освен това няма игра, в която да се е представил зле. Като качества е обобщил и сила на тялото, но и сила на духа и ума. 

 

Общо взето от славяните само Веско харесвам и аз. Но още не мога да им простя, че се разбраха да чистят пеабългари, а номинираха Амелия и Марешк. Освен това логиката им, че жените са слаби звена куца, защото в много от битките не се изисква физическа сила, а логика и последователнпст, каквато малко мъже притежават. Яд ме е, че Амелия, Марешка и Наско ги няма вече в играта... 

Съгласен. Но жените също не блестят интелектуално, говоря за славянките. Наистина се оказаха слаби звена. Вчера вечерта се видя, че Роберта нямаше сили и заради нея загубиха. Траките не бяха по-добри, просто Роберта прецака играта. 

Стоян беше смешен с тази криза. И да, Юлиян е фаворит, но това не го прави по-малък задник и инфантил. Впрочем, сега като бият се държи нормално, което е присъщо за хора с такъв манталитет. Когато, обаче, го притиснеш и вади всичко гнило от себе си. Ето и Стоян се показа. 

А Март и Томас в леглото - умрях от смях. Първо беше Веско дето "сърце не ми дава да номинирам мъж", сега и това. Голяма любов бе :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Уж спряха Вип Брадър, а като съдържание това предаване е същото, като последните им сезони. Един участник има някакви проблеми с останалите, всички са против него, а отвън получава цялата подкрепа от зрителите (поне от коментарите в страницата им). 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Beat. каза:

Уж спряха Вип Брадър, а като съдържание това предаване е същото, като последните им сезони. Един участник има някакви проблеми с останалите, всички са против него, а отвън получава цялата подкрепа от зрителите (поне от коментарите в страницата им). 

Мен по ми харесва от брадърите. То всяко риалити се основава на взаимоотношенията между хората. Нормално, но тук не е само това. 

@meleto

Не смятам, че Юлиян е инфантил. Просто си личат травмите от тежкото му детсво без майчина ласка и строг баща, който непрекъснато изисква. Юлката съвсем не е лош типаж. 

 

Веско обобщ7 най добре. 2 племена се опитват да изхвърлят Юлиян и не могат. Мачкааа. Имам вътрешна информация, че на финал са Роберта и ВЕСКО, а Юлката малко преди това изхвърча за съжаление. 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 9.11.2019 г. от 12:20, Slavi каза:

Мен по ми харесва от брадърите. То всяко риалити се основава на взаимоотношенията между хората. Нормално, но тук не е само това. 

@meleto

Не смятам, че Юлиян е инфантил. Просто си личат травмите от тежкото му детсво без майчина ласка и строг баща, който непрекъснато изисква. Юлката съвсем не е лош типаж. 

 

Веско обобщ7 най добре. 2 племена се опитват да изхвърлят Юлиян и не могат. Мачкааа. Имам вътрешна информация, че на финал са Роберта и ВЕСКО, а Юлката малко преди това изхвърча за съжаление. 

 

Много добре казано, че всяко реалити се основава на взаимоотношенията между хората! Все пак това е живота! 
Точно така! И аз не харесвам Юлиян, а в началото даже ми беше противен, но именно това, което е преживял да расте с един родител, нанася комплекс за цял живот, а понякога може и да те срине или пък трудно да се изправиш, въобще ако можеш! Тежко е да се расте с един родител и то на такава крехка възраст. Това е достойно, че колкото и гаден характер да има, той се бори. Трябва! Този път бях за него. Ясно става, че не е живял леко, така, че изобщо няма какво да се съди. И най-странното е даже, че ми стана гадно за него..... Нека, нека, този път се изкефих и без това Стоян със смешната си жълта кърпа ме дразнеше напоследък! То само с мускули не става!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Много добре казано, че всяко реалити се основава на взаимоотношенията между хората! Все пак това е живота! 
Точно така! И аз не харесвам Юлиян, а в началото даже ми беше противен, но именно това, което е преживял да расте с един родител, нанася комплекс за цял живот, а понякога може и да те срине или пък трудно да се изправиш, въобще ако можеш! Тежко е да се расте с един родител и то на такава крехка възраст. Това е достойно, че колкото и гаден характер да има, той се бори. Трябва! Този път бях за него. Ясно става, че не е живял леко, така, че изобщо няма какво да се съди. И най-странното е даже, че ми стана гадно за него..... Нека, нека, този път се изкефих и без това Стоян със смешната си жълта кърпа ме дразнеше напоследък! То само с мускули не става!

Не, просто, че е живял с един родител, но и баща му непрекъснато го е третирал като недостоен и недостатъчно добър. От там е и това непрекъснато изтъкване. Буквално казва Тате, виж ме, аз мога. 

Зад фасадата на подмолен интригант, се крие едно добро сърце. Но се страхува да извади това на повърхността, за да не бъде наранен и предаден. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , Slavi каза:

Не, просто, че е живял с един родител, но и баща му непрекъснато го е третирал като недостоен и недостатъчно добър. От там е и това непрекъснато изтъкване. Буквално казва Тате, виж ме, аз мога. 

Зад фасадата на подмолен интригант, се крие едно добро сърце. Но се страхува да извади това на повърхността, за да не бъде наранен и предаден. 

Абсолютно точно си усетил нещата, аз също съм сигурен, че казаното от теб е вярно. Наистина ми стана адски мъчно за него. (което чак ме учудва, наистина много ме дразнеше) :D Бях проспал един от епизодите и майка ми, ми сподели и каза, че и според нея тези неща са причина за поведението му и от този момент гледам някак си с други очи на него. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, DevilWish каза:

Абсолютно точно си усетил нещата, аз също съм сигурен, че казаното от теб е вярно. Наистина ми стана адски мъчно за него. (което чак ме учудва, наистина много ме дразнеше) :D Бях проспал един от епизодите и майка ми, ми сподели и каза, че и според нея тези неща са причина за поведението му и от този момент гледам някак си с други очи на него. 

С нетърпение очаквам всяка сцена с него. Реактна ми със сърчица на няколко коментара в стр. на Игри на волята и още треперяяя🥰

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Ама Томасито как опука мъжката само. Умрях от кеф

Той само жени може да бие. Изправи ли се срещу мъж всеки път яде паламарката:D

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Той само жени може да бие. Изправи ли се срещу мъж всеки път яде паламарката:D

Кой как се уреди.

п. с Какво стана, нали Роберта беше на финал? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Кой как се уреди.

п. с Какво стана, нали Роберта беше на финал? :D

Излъгали са ме. Все пак майби Юлката се е домогнал до финала. Дано. Май били 3ма или 4ма и на 8 щяло да се проведе финала. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Доста се изкефих на резултата от последния дуел. За мен мъжете в племемто на Славяните са пълни смешници и въобще не заслужават да продължат в следващия етап. Ако победителя е някой от Пламен, Добрин или Юлиян ще съм доста доволен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , cool_boy_ каза:

Доста се изкефих на резултата от последния дуел. За мен мъжете в племемто на Славяните са пълни смешници и въобще не заслужават да продължат в следващия етап. Ако победителя е някой от Пламен, Добрин или Юлиян ще съм доста доволен.

И мен нещо ме дразнят Славяните. Макар, че симпатизирам на Веско и Томас.

 Иначе се радвам, че тая горила Март отпадна, това е доказателство, че само със сила, мускули и маса не става! Трябва и акъл! С мама следим шоуто всяка вечер задължително и тя, както и аз искахме Анна-Мария да отпадне, но специално Март исках отдавна да отпадне, нещо ми беше доста антипатичен и противен и непрекъснато го плюех и пак се оказах прав - само със сила не става, трябва и интелект, какъвто той за мен не притежава!

Анна-Мария пък не знам за какво изобщо е там? Човек трябва да преценя реалните си качества и възможности, аз в нея не виждам такива за тази игра.  И не бих се радвал или имал за победител в нейния случай, втора е, каква ти победа или аз имам други представи за тия неща. Венцислава показа, че е над нея, а тя се изкара голяма работа. Аман от такива, но щом второто място те удовлетворява в такъв тип състезания и нямаш спортна злоба, за какво изобщо си там. Аз нямаше толкова да се кефя на нейно място. Не виждам особена амбиция освен да стигне малко по-напред покрай Радостина например.

Харесвам Близначките много, защото някои неща ми напомнят и за мен, като например това, че се занимаваме с изкуство, любимата ми "Красавица и звяра", имат чувство за хумор. Квачки или не, готини са. Пламен ми харесва, защото е сериозен играч, както и Юлиян ми се издигна в очите - много!!! Успех на такъв добър състезател и играч, харесва ми този тип амбиция! Веско и Томас също са от най-добрите играчи за сезона. Като цяло най-антипатична ми е Оперетката. Да ходи да квичи някъде другаде, щото шоуто е за борба, не да ти гледаме кашкавалените пръсти. :D Тази вечер очакваме с нетърпение шоуто. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

И мен нещо ме дразнят Славяните. Макар, че симпатизирам на Веско и Томас.

 Иначе се радвам, че тая горила Март отпадна, това е доказателство, че само със сила, мускули и маса не става! Трябва и акъл! С мама следим шоуто всяка вечер задължително и тя, както и аз искахме Анна-Мария да отпадне, но специално Март исках отдавна да отпадне, нещо ми беше доста антипатичен и противен и непрекъснато го плюех и пак се оказах прав - само със сила не става, трябва и интелект, какъвто той за мен не притежава!

Анна-Мария пък не знам за какво изобщо е там? Човек трябва да преценя реалните си качества и възможности, аз в нея не виждам такива за тази игра.  И не бих се радвал или имал за победител в нейния случай, втора е, каква ти победа или аз имам други представи за тия неща. Венцислава показа, че е над нея, а тя се изкара голяма работа. Аман от такива, но щом второто място те удовлетворява в такъв тип състезания и нямаш спортна злоба, за какво изобщо си там. Аз нямаше толкова да се кефя на нейно място. Не виждам особена амбиция освен да стигне малко по-напред покрай Радостина например.

Харесвам Близначките много, защото някои неща ми напомнят и за мен, като например това, че се занимаваме с изкуство, любимата ми "Красавица и звяра", имат чувство за хумор. Квачки или не, готини са. Пламен ми харесва, защото е сериозен играч, както и Юлиян ми се издигна в очите - много!!! Успех на такъв добър състезател и играч, харесва ми този тип амбиция! Веско и Томас също са от най-добрите играчи за сезона. Като цяло най-антипатична ми е Оперетката. Да ходи да квичи някъде другаде, щото шоуто е за борба, не да ти гледаме кашкавалените пръсти. :D Тази вечер очакваме с нетърпение шоуто. 

Мойте фаворити са Близначките, Пламен или Юлиян. Представи си Анка, че спечели. Шок и ужас :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, THE IIconic каза:

Мойте фаворити са Близначките, Пламен или Юлиян. Представи си Анка, че спечели. Шок и ужас :D

Ха, ха..... е, това вече ще е голям майтап! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...