Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 24 минути, Blueberry каза:

Аз съм изпуснала, за какво става дума?

 

Райна за пръв път от десет години насам да ми хареса, че и на двете снимки. 

 

От 8.09.2019 г. от 23:25, Stela каза:

Преди малко в лайфа на Преслава, някой написа коментар дали е ходила в Клуб 69, нещо от сорта. Павел отговори "Тя майка му работи там в 69, цял живот има стаж там"... На няколко пъти се включва неадекватно включително и накрая и страшно си личи какъв нервак и простак е. Личи си и че не са му на съце такива неща ... Накрая даже вика "Питай ги, може да искат да те гледат как ядеш", а тя само му казва "Стига де, стигаа". Ако може сигурно ще набие някой фен и през телефона. 😁

Ето ти цитат от въпросната случка с Преслава. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Цитат

 

Не че го защитавам, ама и аз да съм и аз бих се изнервил на подобен въпрос. 

А защо не разказа как се кефеше на група момчета от Свищов. Че даже ги пита момчета гладни ли сте?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ChudoTy каза:

Не че го защитавам, ама и аз да съм и аз бих се изнервил на подобен въпрос. 

А защо не разказа как се кефеше на група момчета от Свищов. Че даже ги пита момчета гладни ли сте?

Какво изнервящо има при положение, че това е реално съществуващ клуб? Момчето не е имало за цел да обиди Преслава. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е по-малко просташко в интервю при въпрос "Кога ще има сватба?", да заявиш "Чакам Галена да ми предложи", целувки!

  • Haha 2
  • Dislike 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Stela каза:

Какво изнервящо има при положение, че това е реално съществуващ клуб? Момчето не е имало за цел да обиди Преслава. 

Очевидно той не знае това, нормално е да защити половинката си. Павел е селски бек, но е добряк. И се държи супер любезно, ако човек не го настъпи, него или Преслава.

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Blueberry каза:

:laughing: Пълен идиот.

Когато Преслава коментира някакво момче на 26, което и е фен от малък, Павел се обади че одъртявала. Толкова неджентълменски.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Не е по-малко просташко в интервю при въпрос "Кога ще има сватба?", да заявиш "Чакам Галена да ми предложи", целувки!

Просташко? Това е закачливо и шегаджийско, но изобщо не е просташко. Последното което можем да наречем Галин на Галена е простак.

Две фолк диви - Преслава и Галена и техните мъже... Единия е хубав, стилен бизнесмен с добри обноски. Другият е с фейс на селска мутра, занимава се с побоища, наркотици и се държи простовато. Оставям на теб да прецениш кое описание за кой се отнася. Целувки! :3fdb8960598fa63e:

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Просташко? Това е закачливо и шегаджийско, но изобщо не е просташко. Последното което можем да наречем Галин на Галена е простак.

Две фолк диви - Преслава и Галена и техните мъже... Единия е хубав, стилен бизнесмен с добри обноски. Другият е с фейс на селска мутра, занимава се с побоища, наркотици и се държи простовато. Оставям на теб да прецениш кое описание за кой се отнася. Целувки! :3fdb8960598fa63e:

Аз няма какво да преценявам, не ги познавам тези хора, че да знам какви са и да ги описвам с толкова прилагателни.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Аз няма какво да преценявам, не ги познавам тези хора, че да знам какви са и да ги описвам с толкова прилагателни.

Тогава защо намеси мъжа на Галена? Действията на единия не оправдават тези на другия. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Тогава защо намеси мъжа на Галена? Действията на единия не оправдават тези на другия. 

Защото не е редно да бъде обсъждана само едната половинка, при положение, че другата при 3 минутен ефир също казва някаква простотия, а се изкарва като перфектния мъж. Мисълта ми е, че крайните заключения в случая са неадекватни.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Stela каза:

Нали се сещате, че от Пайнер са предоставили определена бройка за продожба на сайта и при изчерпване ще им предоставят още. Иначе ако имат достъп до цялата наличтост в склада, как така свършиха всички и за часове напечатаха и пуснаха още? Защото феновете на Преслава сега ще го изкарат, че едва ли не е пуснат втори тираж. 

Я си слушайте албума и се радвайте, какво сте тръгнали да коментирате продажби още в деня на излизането и да въртите сметки. ;)

Лично аз нищо не броя и не коментирам нищо за продажбите. И на двата лагера издишат логиките. Факт е, че такова нещо като доставяне или предоставяне на бройки на сайта няма. В сайта количествата идват от склада в гр. Димитровград. Който е работил с базови програми за online поръчки знае, че има едно поле в програмата за наличност. В това поле може да са въвели 10, 20, 100 или 500 бройки наличност и като се направят този брой поръчки веднага в сайта изписва, че продуктът не е наличен. Тази наличност обаче не е задължително и най-вероятно няма нищо общо с реалната, т.е. не са печатани светкавично нови тиражи. 

В заключение, може да е продала и 50 и 5000 бройки. Никой от пишещите тук обаче не може да го докаже с хипотези, а само хората от Пайнер и eMAG. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако си мислите,че Галин на Галена е забогатял само от продажбата на вафлички и бисквитки сте в голяма заблуда.Това че покрай Галена и покрай познанството им с Пеевски,който притежава сумати медии  не научавате за кирливите му ризи не го прави света вода ненапита.Поздрави!😘

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, xroflx9 каза:

Ако си мислите,че Галин на Галена е забогатял само от продажбата на вафлички и бисквитки сте в голяма заблуда.Това че покрай Галена и покрай познанството им с Пеевски,който притежава сумати медии  не научавате за кирливите му ризи не го прави света вода ненапита.Поздрави!😘

Разкажи тогава за кирливите му ризи като си топлкова запознат/а. Така наизуст е най-лесно да се говори. И не, няма целувки, не засулжаваш.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, ChudoTy каза:

Не че го защитавам, ама и аз да съм и аз бих се изнервил на подобен въпрос. 

А защо не разказа как се кефеше на група момчета от Свищов. Че даже ги пита момчета гладни ли сте?

Тва че се е кефил на мутрета, не променя факта, че говори простащини и цинизми за майки на хора???? Че бие и псува...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Starboy каза:

Не е по-малко просташко в интервю при въпрос "Кога ще има сватба?", да заявиш "Чакам Галена да ми предложи", целувки!

На Галин всичко му е простено, защото е секси, целувки!

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

На Галин всичко му е простено, защото е секси, целувки!

Точно така мисли и Преси.

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, чушка. каза:

Разкажи тогава за кирливите му ризи като си топлкова запознат/а. Така наизуст е най-лесно да се говори. И не, няма целувки, не засулжаваш.

Няма причина да разказвам очевидни неща. Като пример мога да дам това че вафлите му са сигурно едни от най-евтините на пазара,а пак сигурно има поне 3 по-купувани марки. Няма как с такъв "чист бизнес",който не отбелязва големи продажби да си построиш палат,а жена ти да харчи хиляди за дрехи и клипове.Отдавна съм изгубил желанието да споря с някой Галенов или пък още по-малко да спамя. Просто е тъпо да се сравняват Павел и Галин като са един дол дренки.

Целувки от теб и не желая,така че лека вечер!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Няма причина да разказвам очевидни неща. Като пример мога да дам това че вафлите му са сигурно едни от най-евтините на пазара,а пак сигурно има поне 3 по-купувани марки. Няма как с такъв "чист бизнес",който не отбелязва големи продажби да си построиш палат,а жена ти да харчи хиляди за дрехи и клипове.Отдавна съм изгубил желанието да споря с някой Галенов или пък още по-малко да спамя. Просто е тъпо да се сравняват Павел и Галин като са един дол дренки.

Целувки от теб и не желая,така че лека вечер!

Точно евтиното винаги се харчи повече. Иначе е ясно, че са правени врътки през годините. Едва ли, например, са осигурявали напълно служителите си 😂

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...