Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Разбира се, на вашата тайфа така ви е угодно.

Е сигурно, сега фенове са й. Сички знаем, че Преса е чума. Ма и оня бухтолин не е по - стока. Говорим за шоубизнеса все пак, той навсякъде е изграден от утайка, която е просто богата, но си остава утайка. В България спокойно можем да го утроим това за колко долни са. 

Самият факт, че Преслава например е шмъркала в тоалетната на ресторант, а после се навря в колата си. Абе да не си отварям устата, че такива пикантерии ще излязат...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Не бе, тва не е ОК 100%. Не знам за кво й е било изобщо да го казва, ама се 200%. Но не го казва с лошо според мен това за преди много години. Според мен наистина не се е сетила, наркотиците не прощават все пак.

Тя не го казва с лошо, но е с ясното съзнание, че лъже. Личи си от километри. Начинът, по който се оглежда неуверено, като го казва. После сама казва "Да, Рени е била преди много години". Не реагира изненадано и не се поправя за грешката. "Да.... номерът не мина".

Айде, стига, в една фирма са били, Баща ми, дето не го ебе за чалга, знае, че Рени е била известна в Сърбия, Преслава няма да знае...

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Е сигурно, сега фенове са й. Сички знаем, че Преса е чума. Ма и оня бухтолин не е по - стока. Говорим за шоубизнеса все пак, той навсякъде е изграден от утайка, която е просто богата, но си остава утайка. В България спокойно можем да го утроим това за колко долни са. 

Самият факт, че Преслава например е шмъркала в тоалетната на ресторант, а после се навря в колата си. Абе да не си отварям устата, че такива пикантерии ще излязат...

Аз не съм фен на Рени. Даже ми е смешна, Преслава е по-умна от нея. Но когато известна личност лъже безочливо, съм ЗА да й се отреже езика. :D

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Тя не го казва с лошо, но е с ясното съзнание, че лъже. Личи си от километри. Начинът, по който се оглежда неуверено, като го казва. После сама казва "Да, Рени е била преди много години". Не реагира изненадано и не се поправя за грешката. "Да.... номерът не мина".

Айде, стига, в една фирма са били, Баща ми, дето не го ебе за чалга, знае, че Рени е била известна в Сърбия, Преслава няма да знае...

Тва да й е проблема. Брат, тя поема участие и после поема друго на същата дата, защото са й дали повече пари. Поема ангажимент да ходи на концерти на хора дето уж уважава, на Рожен и ходи да шмърка. Азис кълнеше деца да умрат, сега вдига речи ала Ивана за България. Татяна сере пред мивките. Галин се ебе за пари и прави интриги на собствениците с персонала им... къде виждаш морал и достойнство тук ? Галена звъни в Пайнер да крещи за ... после се прави на ни лук яла... говорим за най - долната и необразована прослойка, това че карат мерцедес и носят версаче не променя умственият им капацитет.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Тва да й е проблема. Брат, тя поема участие и после поема друго на същата дата, защото са й дали повече пари. Поема ангажимент да ходи на концерти на хора дето уж уважава, на Рожен и ходи да шмърка. Азис кълнеше деца да умрат, сега вдига речи ала Ивана за България. Татяна сере пред мивките. Галин се ебе за пари и прави интриги на собствениците с персонала им... къде виждаш морал и достойнство тук ? Галена звъни в Пайнер да крещи за ... после се прави на ни лук яла... говорим за най - долната и необразована прослойка, това че карат мерцедес и носят версаче не променя умственият им капацитет.

Затова предлагам да започнем чистката с рязането на Преславения език. :roll1:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Не виждал смисъл да се възражда прашасал спор. Повечето сме на мнение, че се е объркала.

Ма вие повечето сте на най-странни мнения тук. Мен това не ме касае. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Затова предлагам да започнем чистката с рязането на Преславения език. :roll1:

Не, тя поне е талантлива. Нали сега в това което прави го прави добре. Хора като нея и Галена поне откъм проекти трябва да се уважават. Има много дето могат, а просто прибират парите  и предлагат посредствени неща, а дори и нямат 1/3 от таланта на Преса или усета на Галя. Те дето трябва най - много да се стараят се пускат по лесното...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, VulkoIsTheBest каза:

Айде, стига, в една фирма са били, Баща ми, дето не го ебе за чалга, знае, че Рени е била известна в Сърбия, Преслава няма да знае...

В случая Преслава употребява думите "мисля" и "май" което индикира че не е 100% сигурна, че е първата която е пяла там. След което водещия я поправя и тя се досеща. Каква е драмата?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

В случая Преслава употребява думите "мисля" и "май" което индикира че не е 100% сигурна, че е първата която е пяла там. След което водещия я поправя и тя се досеща. Каква е драмата?

Не играй на думи, гледах видеото, езикът на тялото, изражението и маниерите. Достатъчно. Вярвай в каквтото искаш, а мен ме остави да вярвам в, което аз пожелая.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре тази разбивация има рожден ден. Един от топовете ми за 2018 и една от най-добрите песни в кариерата на Алисия според мен. Илезе баш, когато си трябваше. :1000(6):

 

  • Love 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Runevski каза:

Тя е същинска светица, според мен 😇

IMG_20190809_151651.jpg

Да беше показала тази снимка на водещите в Гранд Шоу да им каже - Ето това правех аз, докато Рени е пяла на вашата сцена. :1000(29):

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Да беше показала тази снимка на водещите в Гранд Шоу да им каже - Ето това правех аз, докато Рени е пяла на вашата сцена. :1000(29):

Предимно това правеше 🤭

IMG_20190809_151619.jpg

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Runevski каза:

Черното Барби! 

IMG_20190809_151545.jpg

:1000(29):

Човек, имам чувството, че си колекционирал абсурдни снимки на Преслава на компа си след скандала с Рени. Така... да имаш в случай на нужда. :lol:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, VulkoIsTheBest каза:

Не играй на думи, гледах видеото, езикът на тялото, изражението и маниерите. Достатъчно. Вярвай в каквтото искаш, а мен ме остави да вярвам в, което аз пожелая.

Мисли каквото искаш, но колкото и да я мразиш, не е ОК да се опитваш да я изкараш най-долната лъжкиня заради подобни дреболии.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Мисли каквото искаш, но колкото и да я мразиш, не е ОК да се опитваш да я изкараш най-долната лъжкиня заради подобни дреболии.

Според мен не е ОК ти да ходиш да я оправдаваш за всяка глупост, която направи, но е факт, че продължаваш.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, VulkoIsTheBest каза:

:1000(29):

Човек, имам чувството, че си колекционирал абсурдни снимки на Преслава на компа си след скандала с Рени. Така... да имаш в случай на нужда. :lol:

Това беше, оттеглям се мазно, мазно. Като корените на черната мамба 🙂

IMG_20190809_151716.jpg

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , pechenko каза:

https://streamable.com/ph46e

Никакъв хит не е! 

И не е от участие ;)

Няма проблем. Ето, правим обявление: Паника е хитът на лятото.

Готово. :) Преслава замина. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...